www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Ogólnopolski Lan 5on5 Olsztyn (Warm.Mazurskie) 9-10 KWIECIEŃ
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Turnieje i Imprezy LAN
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Born2Own
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Sty 2006

PostWysłany: Sob Kwi 10, 2010 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nostradamus: I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego, a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy.

Tyle w temacie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Kwi 10, 2010 11:02 pm    Temat postu:

Powrót do góry
` karat0r
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Paź 2007

PostWysłany: Sob Kwi 10, 2010 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ROBOTwCZAPCE napisał:
sosna90 napisał:
zwiedzilem ladny kawałek polski jezdzac po lanach, wiec prosze nie mów mi że nie umiem sie podłączyc. Oba mecze bez dzwieku na miekko wygralismy wiec whatever, nie ogarnelem dzwieku bo nie bylo czasu bo dziewczyny odłączały sie dłużej niż ja sie podłączałem ; p Lan ogólnie wypalił, spoko atmosfera, w makao z 8h cisnelismy w te dwa dni :d Tylko zeby w cwiercfinale jakis typ w bialem bluzie nie chodzil od kompow do kompow i nie podpowiadal to byłby git. Ale przegralismy 16:14 i nie chcialo nam sie juz robic afery : O
hahahahahahha dobre lan izrael też zwiedziłeś , w plecy zabic nie potrafisz i podłączyć sie do komputera również na mecz trzeba było czekac 30 min tylko i wyłacznie przez wasze problemy nikt inny nie kazał na siebie tyle czekać !!! ogien zaporowy jp

hahah pain dobre sobie... widze, ze nie widziales grupy A:) u nas podpiecie wygladalo po 15 minut max ale nvm.

orga na swoich kompach, koles chodzil od naszych komputerow do ich ale nawet nie mial opcji zobaczyc co graja takze po co by tam chodzil?:) wynik 14:16, bylo minelo :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RyszardB
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Sie 2007

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 12:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodam ze na kazdym kompie bylo stale 99 - 100 fps byl wyjatek ze na jednym kompie spadaly w smouku do 70 ... (geforce 7300SE) to tyle... ale plakac musza ;) w tej samej sali gdzie byl ten gorszy komp byly takie sprzety jak I5 geforce 260gtx ... nikt wczesniej nie marudzil ... ale (cenzura) tam mniejsza o wiekszosc pozdro cu @ lan next
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
RyszardB
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Sie 2007

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 12:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do monitorow LCD 17" - 23" byly gorsze i lepsze wiadomo ... ale tez wmiare rowno rozstawione...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
bleed
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Paź 2003

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 2:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RyszardB napisał:

POZDROO to tyle a co do szefostwa to sie nie wypowiadam... po za szefostem i teamem z BA kazdemu lan sie podobal i nikt nie marudzil blood angels sie przeliczylo i odrazu placz gdy przegrali mecz ze chujowy komp maja wiec zamienilismy komputer na kolejny mecz i koles ktory gral na tym niby gorszym kompie gdzie w smouku spadaly fps do 70 to w meczu na BA otwieral i wykrecil chyba 20:9 (Dreq Dobra Koniec) ... wiec ogolnie jeden wielki zal a BA dostali 16:0 i wiecej placzu niz gry... rozpiski meczy z wynikami beda jutro wieczorem ... pozdrawiam


Tak się składa, że w pewnych kręgach mamy wyrobioną renomę i żaden podwórkowy lan, na którym byliśmy zmuszeni grać na kompach, gdzie co 3 kula wchodziła niczego nie zmieni. Owszem, może i było 100fps, ale 100 było również choke'a. Skoro dwa timy z dość znanymi osobami w sq zwracają Ci uwagę, że jest coś nie tak z tamtą stroną komputerów, a ty nic do siebie... Napisales nasze wyniki po tamtej stronie komputerów, a czemu nic nie wspomniałeś o drugiej stronie? Różnica między jedną stroną a drugą była kolosalna i jak już mówiłem, nie chodziło tu o fpsy a właśnie o połączenie jakimś 10mbitowym hubem, a szkoda bo pisales ze wszystko bedzie dopiete na ostatni guzik. Większość grała na takich warunkach, bo po prostu nie mieli wyjścia :) i nie mów mi, że nie wiem o czym piszę, bo tutaj jest link do turnieju organizowanego osobiście przeze mnie, wymień mi ze 2 posty, w których ktoś skarży się na kompy czy organizację:

http://board.counter-strike.pl/viewtopic.php?t=32378 100% zadowolenia.

hicmal napisał:
Swietny turniej, bardzo dobra organizacja, wszystko zgodnie z planem.
Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki :)


daj się innym wypowiedzieć, czy lan się podobał czy nie

Ogólnie to darowałbym sobie te wywody, gdybyś może przemilczał temat lub przyznał, że po jednej stronie grało się wyraźnie gorzej, ale jak to czytam to mnie bleed zalewa... To, że nie mieliśmy waypointów na d2 jest inną sprawą =)

pozdro ludziska i nie przeżywajcie tak tej gry ;)
_________________
www.sk-gaming.com/member/bleed-
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
versss
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Maj 2007

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko było, najgorsze to bylo czekanie na mecze ale tak jest na kazdym lanie :)
pierwszego dnia dosc spore opoznienia (neta nie bylo czy cos tam), ale drugiego dnia wszystko szlo w dosc szybkim tempie. jak na pierwszy Wasz lan nie było najgorzej. pozdro rysiu i ekipa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
` karat0r
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Paź 2007

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie dziwi tylko jedno, czemu organizatorzy tak zabraniali wgrywania swoich cfg, a sami grali na wlasnych komputerach i ustawieniach? :> mowili, ze ma byc po rowno to czemu nie grali na innych?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Synek
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 18 Mar 2010

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No lan dla mnie byl zajebisty,atmosfera i wogole a pozdrawiam 2 kolegow z warszamy co gralismy w team.Czekam na nastepny lan:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dzikus889
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 06 Kwi 2010

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

` karat0r napisał:
mnie dziwi tylko jedno, czemu organizatorzy tak zabraniali wgrywania swoich cfg, a sami grali na wlasnych komputerach i ustawieniach? :> mowili, ze ma byc po rowno to czemu nie grali na innych?

no jak myslisz czemu, zobacz kto zajal 2 pierwsze miejsca i masz odpowiedz HAHAHAHA

swoja droga to zastanawia mnie jak oni w finale na siebie zagrali skoro kilka osob jest w 2 teamach ( to tez jest smieszne :lol: ), pewnie 1 team dal w/o i mecz zakonczyl sie wynikiem 16:5 :lol:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CoA
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Cze 2006

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lanik ok , dobrze ze 2 gosci w skóracyh szybko ogarniali temat z problemami.Ogólnie czekam na next edycje:)

ps;] Beka z tych co mieli miec niby top2 na luzie a niewyszli z grupy badz w 1 meczu playoff odpadli.Niektóre dziewczyny grały lepiej na lanie niz gwiazdy z internetu <lol>. a 1stcav ugrało wszystko dzieki 1 typowi , smiesznie ogolnie było . Niektorzy w plecy nie potrafia zabic , pzdr sosna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
grApek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Kwi 2006

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nei gralismy finalu, kasa podzielilismy sie z 2st i 1st na 2 timy i cze :) przestancie juz plakac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RyszardB
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Sie 2007

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do cfg jak chcesz wiedziec kompy byly pomieszane na 2 sale bo byly problemy ludziom nie pasowaly kompy wiec zmienialismy z jednej sali do drugiej zeby tylko uniknac konfliktow i marudzenia chcesz moje cfg zobaczyc ? wejdz na moj profil esl sciagnij aeq i zobaczysz - rate 25000 101 101 ex_interp i sens 2.2 i o to moje cale cfg aa i celownik czarny i tak kazdy z nas... po za tym Danko,Wicher,Marek nie dawali swoich kompow tylko GOD i JA wiec ogarnijcie sie jak too powiedzial kolega netowe gwiazdy ;) pozdroo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sp1och
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Lut 2006

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie było 1 ani 2 miejsca bylo 3 4 5 6 itd, ktos tu zapomnial o tym ze final nie byl rozgrywany i chyba ktos tu chce byc lepszy niz jest :) , mowa wiadomo o RyszardB ...
_________________
o co chodzi ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sosna90
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Lut 2008

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CoA napisał:
Lanik ok , dobrze ze 2 gosci w skóracyh szybko ogarniali temat z problemami.Ogólnie czekam na next edycje:)

ps;] Beka z tych co mieli miec niby top2 na luzie a niewyszli z grupy badz w 1 meczu playoff odpadli.Niektóre dziewczyny grały lepiej na lanie niz gwiazdy z internetu <lol>. a 1stcav ugrało wszystko dzieki 1 typowi , smiesznie ogolnie było . Niektorzy w plecy nie potrafia zabic , pzdr sosna


troche mnie nie obchodzi opinia kogos kto zobaczyl jedną akcje na podwórkowym lanie i juz wie wszystko o mnie. Mialem na calym turnieju jakies 5 sytuacji 1n1 i wszystkie do przodu wiec wyjebanix
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HNdK
Moderator
Moderator


Dołączył: 22 Paź 2003

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba dużo osób zapomina, że lan się skończył i na forum trzeba wypowiadać się kulturalnie. Kolejne przekleństwa będą notowane :P Pozdrawiam.
_________________
Dietetyk Wejherowo, Rumia, Reda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Turnieje i Imprezy LAN Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Następny
Strona 26 z 30

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury