www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Nobel polityczny dla Tuska
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
greenman
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 27 Wrz 2002

PostWysłany: Czw Maj 13, 2010 11:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haX?! napisał:
`vdr napisał:
haX?! napisał:
SIMOON napisał:
przecież jakby nawet były to nadal czegoś by było za mało i byście narzekali : )

nic nie pozostaje jak pogratulować, imo to wspaniały komplement dla Polski, choćby za to i za stwierdzenie 'najskuteczniejsze państwo w Europie', ale przecież i tak jest źle, no nie?

Jak może być dobrze skoro średnie zarobki to 1200 netto?
Paliwo non stop w górę i kosztuje tyle samo co w Niemczech z tą różnicą że Niemcy zarabiają od nas 4-5 razy więcej.
ale ok... niech ci będzie, jest dobrze.. .


nie chcialo sie nosic teczki trzeba dzwigac dzis woreczki - proste

Akurat 1200 netto nie tyczyło się mnie bo mam zdecydowanie wiecej lecz większości społeczeństwa mądralo ;]
Po drugie myślisz że jak ktoś pomacha papierkiem z tytułem inżyniera to więcej zapłacą? heh śmieszne ;)

greenman napisał:

omfg jak słucham takich ludzi to zaczynam wątpić. Lekturę najcieńszego rocznika statystycznego Ci polecam bo za grubszy pewnie się nie zabierzesz i chociaż w cyferkach zobacz jak to dziś jest a jak było chociaż 5-7 lat temu. Do tego idź do czytelni weź The Economist z 28 lutego i poczytaj mądrych ludzi z zewnątrz oceniających stan polskiej gospodarki.


HAHAHA...


Żyj ze swoim pretensjonalnym podejściem, nie mój interes, a faktycznie skończysz z 1200 netto. Z mojej strony tyle, bo nie mam daru dyskutowania z ludźmi, którzy siedzą na dupie i potrafią tylko i wyłącznie stękać jaki ten nasz kraj jest zły.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Maj 13, 2010 11:43 pm    Temat postu:

Powrót do góry
haX?!
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 31 Mar 2008

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 5:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naucz się czytać dziecko drogie...
_________________
★★★★★
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SIMOON
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Lut 2010

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 5:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ohh.. odezwał się hax miszcz czytania :lol:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sp!rrOw*
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lut 2005

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hax ja nie wiem jak Twoi koledzy maja problem zmotac sobie prace po studiach ;o.
Mam kumpli, ktorzy nawet liceum nie skonczyli - i jakos nie maja problemu zeby znalezc sobie prace za ~1600/ 1800, wiec z tego co tu gadasz to raczej stereotypy, bo 3-4 lata temu jeszcze tak bylo, ze przewaznie to 1200, ew to 1500. Wystarczy dobrze poszukac i pochodzic, a nie pierwsza lepsza prace.
A jak masz juz papierek, to tez trzeba sie umiec zakrecic.
elo.
_________________
"Przyjaźń, która się kończy, tak naprawdę nigdy się nie zaczęła." Publiusz Syrus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pacer^
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Maj 2007

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale i tak w wiekszosci przypadków decydują znajomości.
ja tam poszedłem (z musu) na studia techniczne zeby miec łatwiej z pracą, zobaczymy jak to wypadnie w moim przypadku.

a co do meritum, ja na temat tego człowieka nie bede sie juz wypowiadał bo mi normalnie słow szkoda...
_________________

pacer Dołączył: 02 Lis 2004
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
haX?!
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 31 Mar 2008

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sp!rrOw* napisał:

A jak masz juz papierek, to tez trzeba sie umiec zakrecic.
elo.


O tym właśnie mówię.
Jak ktoś jest operatywny i kreatywny to nawet po zawodówce będzie dobrze zarabiał. Takich ludzi niestety w tym kraju jest coraz mniej.
_________________
★★★★★
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karmel
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tym forum każdy pisze, tylko o znajomkach, którzy poszli do kogoś do pracy a nie mają swojego własnego biznesu. Głosując na PO głosujesz sam przeciwko sobie. Osłabiasz swojego pracodawce a tym samym osłabiasz siebie. Wyższe podatki, wyższe czynsze czyli wyższe utrzymanie firmy a co za tym idzie niższe zarobki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
`vdr
Mentor
Mentor


Dołączył: 26 Maj 2005
Klan: .ajt ?

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karmel napisał:
Na tym forum każdy pisze, tylko o znajomkach, którzy poszli do kogoś do pracy a nie mają swojego własnego biznesu. Głosując na PO głosujesz sam przeciwko sobie. Osłabiasz swojego pracodawce a tym samym osłabiasz siebie. Wyższe podatki, wyższe czynsze czyli wyższe utrzymanie firmy a co za tym idzie niższe zarobki.


to glosuj na Alika

ja wiem swoje i glosuje na PO
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Listonosz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 24 Cze 2008
Klan: gb to szit

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mylicie szefostwo rządu z prezydenturą. Prezydent może max blokować ustawy, a nie je tworzyć.
_________________
www.pajacyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
NAP1337
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Kwi 2006

PostWysłany: Nie Maj 16, 2010 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krew zalewa.

Mam mature, studia mi 'nie pykly' (praca + studia w Londynie to hardkor). Siedze w Polsce, pracowalem raz na etacie - 1,5k do łapki. Teraz robie to co chce, branza 'kreatywna', godziny jakie chce pracuje kiedy chce i generalnie nikt mi nie mowi co mam robic. Miesiecznie srednio 3k ale wiadomo, umowy o dzielo wiec ubezpieczenie/skladke emerytalna sam sobie place. A to dopiero poczatek i nie mam zamiaru na tym poziomie poprzestac.

Znajomi mecza sie na studiach (ja sobie postawilem cel, ze albo te konkretne albo zadne), zmieniaja kierunki i generalnie maja wyjebane na to. I co oni beda robic ze soba za rok, dwa?

Jesli nie masz pomyslu na zycie to nawet 10 papierkow nie pomoze, wystarczy byc srednio rozgarnietym matolkiem i juz pensja jest odpowiednia.

To tak do wszystkich krzykaczy, ze 1200zl i w ogole bieda z nedza. Ale temat chyba byl zgola o czym innym, prawda ? Nie dziwie sie, ze dali mu ta nagrode bo przeciez za jego premierowania zdecydowanie poprawily sie stosunki zarowno z Niemcami jak i z Rosja (ale z Ruskimi to akurat inna para kaloszy). Zauwazcie, ze to niemiecka nagroda - a oni zdecydowanie mogli odczuc przychylnosc Tuska w przeciwienstwie do zmarlego tragicznie bylego Prezydenta.

To nagroda za wspolne relacje, a nie za stan drog czy srednie zarobki...
_________________
webdesign, web development, aplikacje WAP, umowa o dzielo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agatoN555
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 31 Lip 2006

PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAP1337 napisał:
Krew zalewa.

Mam mature, studia mi 'nie pykly' (praca + studia w Londynie to hardkor). Siedze w Polsce, pracowalem raz na etacie - 1,5k do łapki. Teraz robie to co chce, branza 'kreatywna', godziny jakie chce pracuje kiedy chce i generalnie nikt mi nie mowi co mam robic. Miesiecznie srednio 3k ale wiadomo, umowy o dzielo wiec ubezpieczenie/skladke emerytalna sam sobie place. A to dopiero poczatek i nie mam zamiaru na tym poziomie poprzestac.

Znajomi mecza sie na studiach (ja sobie postawilem cel, ze albo te konkretne albo zadne), zmieniaja kierunki i generalnie maja wyjebane na to. I co oni beda robic ze soba za rok, dwa?

Jesli nie masz pomyslu na zycie to nawet 10 papierkow nie pomoze, wystarczy byc srednio rozgarnietym matolkiem i juz pensja jest odpowiednia.

To tak do wszystkich krzykaczy, ze 1200zl i w ogole bieda z nedza. Ale temat chyba byl zgola o czym innym, prawda ? Nie dziwie sie, ze dali mu ta nagrode bo przeciez za jego premierowania zdecydowanie poprawily sie stosunki zarowno z Niemcami jak i z Rosja (ale z Ruskimi to akurat inna para kaloszy). Zauwazcie, ze to niemiecka nagroda - a oni zdecydowanie mogli odczuc przychylnosc Tuska w przeciwienstwie do zmarlego tragicznie bylego Prezydenta.

To nagroda za wspolne relacje, a nie za stan drog czy srednie zarobki...


"wspólne relacje" :) nowe ziemie na niemieckie markety ;]
_________________
Inzaghi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAP1337
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Kwi 2006

PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ktorych oczywiscie pracuja sami Niemcy...
_________________
webdesign, web development, aplikacje WAP, umowa o dzielo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pwrls
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Lis 2005

PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra, dobra, ale 3 tysiące na rękę to i tak jest śmieszna kasa. Zabawne jest to, że w Polsce samochodem marzeń, na który ludzie pracują całe życie jest - nie wiem - vw passat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAP1337
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Kwi 2006

PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 12:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śmieszne nie śmieszne, dla 20 latka to całkiem spoko suma. Tym bardziej, że może sobie pozwolić na lajfstajl jaki mu się podoba. No i nie pracuje, ma zajawke ;)

I tak jak mowie, nie chce na tym poprzestac - pokazuje tylko, ze jak sie chce to mozna. Wkurwia mnie po prostu jęczenie, ze nie ma pracy nawet jak ma sie papierek. Nie o to tutaj chodzi...
_________________
webdesign, web development, aplikacje WAP, umowa o dzielo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LBJ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Sie 2009

PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAP1337 napisał:
Śmieszne nie śmieszne, dla 20 latka to całkiem spoko suma. Tym bardziej, że może sobie pozwolić na lajfstajl jaki mu się podoba. No i nie pracuje, ma zajawke ;)

I tak jak mowie, nie chce na tym poprzestac - pokazuje tylko, ze jak sie chce to mozna. Wkurwia mnie po prostu jęczenie, ze nie ma pracy nawet jak ma sie papierek. Nie o to tutaj chodzi...


mozesz powiedziec co robisz?
_________________
Cytat:
Staż: 3 lata z 2 letnią przerwą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury