www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
lay do oceny !

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Strony klanowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DRABQ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lut 2009
Klan: VISIONeSPORT

PostWysłany: Nie Maj 16, 2010 12:04 am    Temat postu: lay do oceny ! Odpowiedz z cytatem

Witam chcialem prosic o ocene mojej 4pracy :

http://img694.imageshack.us/img694/2969/nameyourgame.png
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Maj 16, 2010 12:04 am    Temat postu:

Powrót do góry
5tR
Moderator
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2003

PostWysłany: Nie Maj 16, 2010 12:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dodasz top będzie całkiem fajne, oczywiście jeśli top da radę :)
_________________
5tR@counter-strike.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
`vdr
Mentor
Mentor


Dołączył: 26 Maj 2005
Klan: .ajt ?

PostWysłany: Nie Maj 16, 2010 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak na to patrze - wszystko ladnie pieknie - 7/10 jak top bedzie fajny to nawet 9-10/10 ale taka strone tak ciezko okodowac ze masakra - wiem po swoim przykladzie ze zrobic taka stronke przy dobrej wiedzy o PS to nie jst zbytnio skomplikowane - problem zaczyna sie przy cieciu a pozniej w usowaniu bledow photoshopa czyli likwidacja tabel i tworzenie dokumentu css to hardcore xD
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Froncek
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 20 Lip 2006
Klan: nie dotyczy/nie pracuje

PostWysłany: Nie Maj 16, 2010 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

`vdr napisał:
Tak na to patrze - wszystko ladnie pieknie - 7/10 jak top bedzie fajny to nawet 9-10/10 ale taka strone tak ciezko okodowac ze masakra - wiem po swoim przykladzie ze zrobic taka stronke przy dobrej wiedzy o PS to nie jst zbytnio skomplikowane - problem zaczyna sie przy cieciu a pozniej w usowaniu bledow photoshopa czyli likwidacja tabel i tworzenie dokumentu css to hardcore xD


Żaden hardcore, trzeba robić od podstaw, a nie z PS.

Co do strony, to ok, ale żaden porządny sponsor się nie zgodzi być tym drugim, czy kolejnym w rotatorze :)
_________________
Counter-Strike.PL - największy polski serwis poświęcony CS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Skype
`vdr
Mentor
Mentor


Dołączył: 26 Maj 2005
Klan: .ajt ?

PostWysłany: Nie Maj 16, 2010 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zadne podstawy nie dorownaja wyje***ej stroni w PS :) - dlatego jak sie opanuje PS trzeba katowac flasha i css :)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Froncek
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 20 Lip 2006
Klan: nie dotyczy/nie pracuje

PostWysłany: Nie Maj 16, 2010 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Flash umiera, a my mówimy o kodzie, a nie o "wyje***ej stronie w PS", bo jeśli chodzi o kod, to PS ssie, więc postawy w HTML są niezbędne.
_________________
Counter-Strike.PL - największy polski serwis poświęcony CS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Skype
tymozyna
Moderatorka
Moderatorka


Dołączył: 08 Kwi 2005

PostWysłany: Nie Maj 16, 2010 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

`vdr napisał:
zadne podstawy nie dorownaja wyje***ej stroni w PS :) - dlatego jak sie opanuje PS trzeba katowac flasha i css :)


jestes w duzym bledzie

podstawy sa konieczny by wyje******na strona z fotoszopa byla wyje****na rowniez w kodzie
_________________
#psd.pl @ Quakenet
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
`vdr
Mentor
Mentor


Dołączył: 26 Maj 2005
Klan: .ajt ?

PostWysłany: Nie Maj 16, 2010 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znaczy zle mnie zrozumieliscie - moja mysla przwodnia bylo to ze bez znajomosci podstaw mozna zrobil ladna strone - przy minimalnej znajomosci mozna jako tako ja okodowac ale do pelnego efektu niezbedna jest znajomosc html'a - ale dzisiaj i o to mi glownie chodzilo nie oplaca sie robic stron bez uzycia programu adobe jak to robiono dawniej a i rowniez strony oparte o tabele odchodza do lamusa dlatego tak wazne jest kodowanie strony

nie zgodze sie co do flasha - kilka stron moglo by cie naprawde zaskoczyc jak ta technika wplywa na rozpoznawalnosc strony oraz jej popularnosc :

np -

http://www.mono-1.com/monoface/main.html

http://okaydave.com/
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Froncek
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 20 Lip 2006
Klan: nie dotyczy/nie pracuje

PostWysłany: Nie Maj 16, 2010 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mówię, że flash jest niefunkcjonalny, znam jego możliwości, chodzi mi o to, że po prostu umiera. Ma za dużo luk i obciąża strony, razem z pojawieniem się HTML 5, flash będzie coraz mniej używany, w końcu w ogóle.
_________________
Counter-Strike.PL - największy polski serwis poświęcony CS


Ostatnio zmieniony przez Froncek dnia Nie Maj 16, 2010 3:46 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Skype
friZz
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 16 Kwi 2007

PostWysłany: Nie Maj 16, 2010 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym w życiu nie chciał robić strony w oparciu o jakieś gotowe narzędzia typu kliknij lub przeciągnij. Jeśli napiszę w całości kod od podstaw, to wiem co do czego i wiem, że jest to w standardach, bo do tego dążę.

Co do flasha to prawda, że umiera. Nie jest już tak popularny jak kiedyś, choć wiele stron jest mega funkcjonalnych w oparciu o niego i ActionScript. Dzisiaj jednak większość bajerów i wodotrysków zastępuje po prostu jQuery. Ale do pojedynczych elementów strony wciąż się nadaje.

Strona całkiem ładna - 7/10. Dobrać odpowiedni CMS i można bez problemu zakodować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
eAgLe
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Maj 2004

PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrząc na to widzę coś nowego pomieszanie różnych stylów wizualnie układ mi się bardzo podoba. Dał bym wysoką ocenę gdyby nie fonty w treści. Nagłówki jak najbardziej odpowiadają do stylu ale ich treść nie bardzo.
Polecam przeczytanie: http://vivee.info/2008/11/17/9-grzechow-glownych-mlodego-webdesignera/

Ocena: 6/10
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
friZz
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 16 Kwi 2007

PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@up reklamujesz się, bo nie rozumiem nagłych wpisów w każdym temacie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Strony klanowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury