www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Next lay do oceny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Strony klanowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DRABQ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lut 2009
Klan: VISIONeSPORT

PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 2:34 pm    Temat postu: Next lay do oceny Odpowiedz z cytatem

Czesc wszystkim prosze o ocene new laya http://img28.imageshack.us/img28/4029/laynasellvision3kopia.png

Tak jak zawsze skala 0/10

Pozdrawiam Hefaj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 2:34 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Gonzo93
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Cze 2009

PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

6/10

Na dole zamień kolor biały na czarny i u góry gdzie jest "Home", "Informacje" itd., to jest trochę za szerokie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
`vdr
Mentor
Mentor


Dołączył: 26 Maj 2005
Klan: .ajt ?

PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

top odstrasza
banner partnerstwo nie jest rowny z ukladem strony
takie strony robiono 10 lat temu

EDIT :

przepraszam - dopatrzylem sie braku polskich liter co wyglada smiesznie do tego text powinien byc ustawiony na NONE - jezeli robiles to w photoshopie do tego stopka ktora jest - pozostawie bez komentarza bo szkoda sie rozpisywac - jest poprostu brzydka - litery za duze i nie rowne

ocena 2-/10
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
speedkiller
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Maj 2007

PostWysłany: Nie Cze 20, 2010 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehh, dobra, to teraz kilka słów krytyki z mojej strony.

Na pierwszy rzut oka widać, że dopiero zaczynasz robić layouty, raczej brak Ci poczucia estetyki.
Ogółem powiem tak, póki co dołączyłeś do rzeszy xeroboyów, bo gdyby nie fakt, że layout jest wykonany kiepsko, pomyślał bym, że to praca lukearoo, znanego Wam pewnie bardziej jako MarcinProjekt. Styl pracy jest wręcz uderzająco podobny do jego projektów.

Nie mam zamiaru Cię tu w żaden sposób obrażać, a jedynie zwrócić uwagę na ten fakt. Czasem lepiej poruszyć trochę wyobraźnie i stworzyć coś własnego, wyrobić sobie własny styl, a nie dołączać do grona klonów, których jest już i tak zdecydowanie za dużo. Tyle na ten temat. Pozdrawiam! ;)
_________________
intrepidTeam - Fear... is nothing for us!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
westru
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Sty 2007

PostWysłany: Pon Lip 26, 2010 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się strona nawet podoba, z tego względu że jest prosta, przejrzysta i czytelna. Speedkiller to nic że to jest jego pierwsza praca albo jedna z ja z kolei pamiętam twój pierwszy lay z dziurami jak w serze :D Ale to były stare dobre czasy i akurat nie mam nic do ciebie itp tylko jak zobaczyłem twój nick to mi się przypomniały dni z 2 lat wcześniej :D
_________________
Zapoznaj się z regulaminem forum i dostosuj podpis do jego wymogów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
speedkiller
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Maj 2007

PostWysłany: Pon Lip 26, 2010 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haha, taaaak, piękne czasy. xD I jeszcze te moje pyskówki, gdy tylko ktoś powiedział coś nie tak. No ale cóż, jak by to powiedzieć, dojrzałem już. xD

Nie chodzi mi o to, że to jego pierwszy lay, po prostu styl jego wykonania bardzo mi przypomina projekty innego grafika. Rozumiem, że to dopiero początek, ale jest różnica pomiędzy czerpaniem inspiracji od innych, a powielaniem czyichś prac. Jak ja zaczynałem to nie miałem o tym zielonego pojęcia, jedyna strona na której miałem jakąś styczność z projektowaniem to był board, a powstawanie moich 'pseudoprojektów' było na zasadzie, dostałem w swoje ręce photoshopa, posiedziałem 30 minut wyszło coś podobnego do strony, więc wrzucałem na boarda. xD No ale cóź, troszkę się zmieniło przez te 3 lata. xD
_________________
intrepidTeam - Fear... is nothing for us!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Snakeee1253
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Mar 2010
Klan: bez klanu

PostWysłany: Wto Lip 27, 2010 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zbyt proste to jest dla mnie 4/10
_________________
:))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ucho07
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Maj 2007

PostWysłany: Pią Sie 06, 2010 3:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może newsy i video są od Ciebie =P
Link 1
Link 2

0/10
_________________
Michel Quoist napisał:
Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą. ~zapewne odniósł się do layout'ów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Strony klanowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury