www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Po aktualizacji ORANGEBOX serwer na linuxie Padł

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Konfiguracja serwerów HL2 [CS:S]
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
scorpion10
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 22 Lip 2010

PostWysłany: Pią Lip 23, 2010 9:27 am    Temat postu: Po aktualizacji ORANGEBOX serwer na linuxie Padł Odpowiedz z cytatem

Witam ! Nie wiem co jest przyczyną ale serwer po ostatniej aktualizacji wywala błąd przy starcie, oto jego treść: ./srcds_run: line 348: 11326 Błędna instrukcja $HL_CMD Prubowałem różnych zmian i nic to samo. Zainstalowałem całego stema od podstaw, wszystkie konfigi i pliki byly czyste i dziewicze :) i nic dalej to samo. Pomyslalem ze jakis problem moze z obsługa procesora AMD i zainstalowałem swieza kopie na innej maszynie na PENTIUM no i zgadnijcie co ...? :) normalne, dalej ten sam błąd :( Co to za dziadostwo to orangebox. Czy ktos z was mial ten sam problem, jeżli tak to jak to wreszcie uruchomic , oczywiście na linuxie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Lip 23, 2010 9:27 am    Temat postu:

Powrót do góry
scorpion10
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 22 Lip 2010

PostWysłany: Sob Lip 24, 2010 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ktoś tu grzeszy chociaż minimalną wiedzą ?? Jakoś nie wydaje mi sie :<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
scorpion10
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 22 Lip 2010

PostWysłany: Sro Lip 28, 2010 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To forum to kosz na śmieci :) a nie pomoc techniczna !!! Zamknijcie ten śmieszny board bo poziom jest jego przedszkolny, bo chyba tylko dzieci neostrady tu piszą........ A dyskusja trwa jedynie na zaczepnych postach, jakim okaże sie pewno i ten a na pomoc techniczną i fachowa to jedynie tu z nieba można liczyć... wrrrrr szkoda gadać DZIADOSTWO !!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
trawiator
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 09 Sie 2004

PostWysłany: Sro Lip 28, 2010 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktokolwiek, kiedykolwiek obiecał tu jakąś pomoc techniczną? Wątpię. Oczekujesz pomocy, więc w Twoim interesie jest podać jak największą ilość informacji, które ułatwią innym diagnozę problemu jakiego doświadczasz. Odpowiedzi jest dokładnie tyle ile użytecznych informacji w Twoich postach.
Napisz jaką masz dystrybucję linuksa oraz w jakiej wersji, jakie konkretnie procesory. W jaki sposób odpalasz serwer, czy masz dograne jakieś mody (metamod, mani, eventscript)? Wróżkami nie jesteśmy.

PS. Mimo, że są wakacje zainteresuj się wynalazkiem o niewdzięcznej nazwie "słownik ortograficzny".
_________________
Myśl rodzi herezję.
Herezja wymaga odkupienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
scorpion10
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 22 Lip 2010

PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja dystrybucja linuxa jeżeli to ma byc pomocne to Slackware 12 a to że próbowałem uruchomić serwer bez żadnych dodatków modów czy pluginów to łatwo wywnioskować, czytając ze zrozumieniem gdyż napisałem wyraźnie że robiłem też instalacje na czystych dziewiczych plikach i efekt był ten sam. Na Windzie to cholerstwo chodzi normalnie a na Slacku mam cały czas ten sam błąd i na serwerze z procesorem PENTIUM i na serwie z procesorem AMD oba proce 32bit jednordzeniowce. Czy potrzebne sa jeszcze dodatkowe informacje ? to oczywiście podam, jeżeli to przyczyni sie do owocnej współpracy z fachowcami :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

scorpion10 napisał:
chyba tylko dzieci neostrady tu piszą........


Tylko to nie, ale jedno wlasnie ujada. Nie podoba sie to nie, nic na sile.
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Konfiguracja serwerów HL2 [CS:S] Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury