www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Jak poprawnie strzelać

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
m3dykk
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 22 Cze 2010

PostWysłany: Wto Sie 03, 2010 7:32 pm    Temat postu: Jak poprawnie strzelać Odpowiedz z cytatem

Pewnie ten temat jest idiotyczny ,ale mógł by mi ktoś powiedzieć jak powinno się strzelać z ak47 i m4a1??Czy fullauto ,a może po 2 naboje (na bliski full) albo pojedynczo ale szybko.
Pozdrawiam!!!

P.S:Jestem nowym graczem xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Sie 03, 2010 7:32 pm    Temat postu:

Powrót do góry
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Wto Sie 03, 2010 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Demka dobrych graczy sciagnij i wszystko sie wyjasni.
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
m3dykk
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 22 Cze 2010

PostWysłany: Wto Sie 03, 2010 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może ktoś da link?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
DuDa
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Gru 2007

PostWysłany: Wto Sie 03, 2010 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może wejdziesz na google?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen Skype
m3dykk
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 22 Cze 2010

PostWysłany: Wto Sie 03, 2010 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpadłem na to ;/ ,i oglądałem na youtube ,ale powiedzcie jak wy strzelacie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
andY.
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Wrz 2006

PostWysłany: Wto Sie 03, 2010 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

m3dykk napisał:
Wpadłem na to ;/ ,i oglądałem na youtube ,ale powiedzcie jak wy strzelacie.


Celnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DuDa
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Gru 2007

PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, nie poniżajmy Go.
nie bedę reklamował tutaj stron napisze Ci na pw
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen Skype
ziomek12390
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 28 Sie 2010
Klan: Obecnie bez.

PostWysłany: Nie Sie 29, 2010 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z m4 to sie strzela z blika mala seria a z daleko tak po 1-4 pocisków

a z ak-47 to z daleka tak 2-3 pociskó nie wiecej bo rozrzut jest za duzy a z bliska tak do 5-6 pocisków na jednego, celuj tak po kaltce piersiowej i schodz powoli do nóg bo AK ma taki rozrzut ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
DziQ WiecznY Łowca
Moderator
Moderator


Dołączył: 22 Sie 2006

PostWysłany: Nie Sie 29, 2010 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bzdura, z bliska tylko i wyłącznie full auto, jednakże msuisz je wyćwiczyć na botach. W pewnym momencie swojej 'kariery' w source strzelałem tylko i wyłącznie full auto, banie przez całą długą z ak czy m4 to był standard. Ale jak mówię, trzeba dużo trenować... Ogólnie najlepiej znaleźć sobie jakiś klan i zacząć grać, tak najszybciej się nauczysz strzelać. A na ffa? Możesz grać pare lat i nic nie będziesz umiał :) .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DuDa
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Gru 2007

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 12:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DziQ ma racje ff@ śmierdzi, cssmixes rlz!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen Skype
sticky123
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Sie 2010

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bzdury.
Full auto? To dobre na 1.6.
Powiem Ci coś okiem doświadczonego gracza since 2k4 (listopad) w css.
Nie ma różnicy jak strzelasz..czy full auto czy pojedynczym ogniem. Zasada jest prosta - nigdy nie strzelaj gdy nie masz dobrze nacelowanego skinu.
Dla graczy którzy grają kilka lat, zapewne wiadome jest, że w odległości - banan inf, full auto - to może 1 kulka trafi, chociaż celownik i domniemane wirtualne pociski lecą w stronę gracza to i tak po dedzie w konsoli zobaczycie - 1 hit.
Ta gra ma strasznie spaprany system strzelania a najlepszym sposobem jest wypracowanie własnego. Nie kieruj się komentami..w dół i w lewo, nie biegaj podczas strzelania.
Graj dotąd aż zrozumiesz co robić. Ja doszedłem jak strzelać celnie już po 2 latach. Od tamtej pory gram tylko i wyłącznie moim sposobem a jego nie wyjawnię bo wtedy moja poz. w eslu mogłaby być zagrożona ^^.

Któryś tu napisał - na ffa się nie nauczysz. Guzik prawda, nauczysz się świetnie strzelać. W dodatku nauczysz się podstaw gry tp, tego biegania.
Może to nie szczyt gry zespołowej ale zawsze początki. Nie każdy jest na tyle utalentowany aby bić na mixach od razu bo biorąc pod uwagę mój zespół, nawet db sobie z nim nie poradziło, oryginalsy to samo. A dlaczego? Ano dlatego, że podchodzili do nas jak do psiaczków...a zera to są, full auto przez całą mapę - będzie śmiesznie. W obu meczach skończyło się to wielką kompromitacją na skalę SKY TV który relacjonował mecze.
Pozdrawiam i życzę sukcesów w podnoszeniu polskiej sceny css.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DziQ WiecznY Łowca
Moderator
Moderator


Dołączył: 22 Sie 2006

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no cóż możesz sie nie zgadzać z moją opinią tak jak ja się nie zgadzam z Tobą. Grałem okrągły rok na ffa i potem znalazłem sobie klan. Ogromne było moje zaskoczenie kiedy nie potrafiłem nikogo zabić, nawet podczas meczy z żenująco słabymi zespołami... Po roku gry klanowej byłem już na całkiem przyzwoitym poziomie, więc moim zdaniem na ffa nie nauczysz się grać, nauczysz się tylko nie potrzebnych nawyków - raszowania na pałe itd. Full auto przez całą mapę ? heh ja tak prawie zawsze strzelałem, czy to przez banan, czy przez długą i zazwyczaj to mój przeciwnik padał nie ja. To kwestia ogrania i wyćwiczenia, każdy gra jak mu się podoba, jedni wolą serie, drudzy pojedynczy strzał prosto w głowę a inni full auto. Sprawdź który sposób najbardziej Ci pasuje i zacznij nim grać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cck
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Gru 2009

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gowno prawda ze na ffa nie nauczysz sie grac i tyle... Dziq sory ale ty masz jakies chore teorie na ten temat, ale ok, kazdy ma swoje zdanie.

Full auto na 1.6 to juz w ogole hahahahah tak jak kolega 2x up napisal...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DziQ WiecznY Łowca
Moderator
Moderator


Dołączył: 22 Sie 2006

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szanuje Twoje zdanie jednakże jeśli dalej się będziesz tak wypowiadał to będziesz musiał wkrótce założyć nowe konto :) . Co do gry na ffa - taie jest moje zdanie, koniec - kropka. Nie wymyśliłem sobie tego tylko napisałem na podstawie moich własnych obserwacji i wniosków nie tylko moich, ale też znajomych, z którymi miałem przyjemność grać bardzo długo. Jeśli Ty grasz tylko na ffa i wydaje Ci się że Jesteś pro elo rasta ziom to pewnie nie długo się rozczarujesz, wybacz jeśli obraziłem Twoje uczucia. Koniec gadki, bo się off top zrobi, zamykam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury