www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
P90X
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bSq
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Cze 2005
Klan: inaktiF

PostWysłany: Pią Sie 06, 2010 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest takie prawdziwe jak Święty Mikołaj. Jeżeli ten trening przynosiłby takie efekty to nie sądzisz że byłby stosowany przez wszystkich trenerów sportowych, nikt nie męczyłby się areobami i innymi ćwiczeniami tylko robiłby P90X. Jest to kolejna brednia typu dieta cud, 10 kilo w tydzień i innego szrotu.

Ćwiczcie, marnujcie czas, wierzcie dalej filmikom z yt.

Jak zobaczyłem że 12 miesięczny trening można zrobić w 3 miesiące to od razu wiedziałem że to jakaś brednia...

Tak czy owak lepiej robić to niż siedzieć na dupie ;]
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Sie 06, 2010 9:43 am    Temat postu:

Powrót do góry
ave
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Wrz 2007

PostWysłany: Pią Sie 06, 2010 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bSq napisał:
Jest to kolejna brednia typu dieta cud, 10 kilo w tydzień i innego szrotu.

Ćwiczcie, marnujcie czas, wierzcie dalej filmikom z yt.

Jak zobaczyłem że 12 miesięczny trening można zrobić w 3 miesiące to od razu wiedziałem że to jakaś brednia...



Racja
_________________
cortez
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Majtis
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 11 Wrz 2002

PostWysłany: Pią Sie 06, 2010 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

preston wyjasnil, mozna zamknac :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
bart0s
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Cze 2004
Klan: atex.ath.cx ~ quarial

PostWysłany: Pią Sie 06, 2010 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego nie jest tylko 90 dni i jesteś wyrzeźbiony. Te 90 to 1 'runda' treningu...
fakt faktem u niektórych już po tych 90 dniach widać efekty ale większość leci z kolejnymi rundami
które są dużo bardziej intensywne.
Zbyt powierzchownie ziomek przedstawił wam temat.
_________________
quarial ~
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
preston^
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Lut 2004

PostWysłany: Pią Sie 06, 2010 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jak jest napisane ze w 3 miechy robisz tyle co w 12 na silce, to obiawiam sie ze runda 2ga moze okazac sie tym ze robisz w 6 miechow tyle co na silce w 3 lata, coraz lepiej :)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sp4rkARM
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2008

PostWysłany: Pią Sie 06, 2010 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bart0s napisał:
Tego nie jest tylko 90 dni i jesteś wyrzeźbiony. Te 90 to 1 'runda' treningu...
fakt faktem u niektórych już po tych 90 dniach widać efekty ale większość leci z kolejnymi rundami
które są dużo bardziej intensywne.
Zbyt powierzchownie ziomek przedstawił wam temat.


Przedstawilem to w taki sposob zeby zachecic ludzi do czytania o tym w necie. Tak moge napisac ze bedziecie sie katowac codziennie z cwiczeniami ktore bedziecie robic na poczatku w 30 % bo nie bedziecie przystosowani do takiego trybu treningow i ze bedziecie sie meczyc z dieta ale tutaj nie o to chodzi.

Osoba ktore pisza teksty w stylu " dobra dieta i dobry trening na pace to jest to!" napisze tylko tyle ze niech pojda na ta silownie, uloza sobie trening z dieta i niech sie tam katuja i zobaczymy co powiecie po roku treningow jesli w ogole wytrzymacie tyle na silownii w tym waszym trybie HardCore.

Daje wam tutaj calkiem prosty sposob na zmiane wlasnego wygladu i trybu zycia ale jesli wolicie siedziec 10 rok przed cs'em to wasz wybor ;)

@5tr tak jeszcze jeden kartnet :)
_________________
Pierwsze Polskie Forum P90X www.before-after.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
preston^
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Lut 2004

PostWysłany: Pią Sie 06, 2010 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam wole isc na silownie i sie tam katowac, bo wiem ze za cos place, pieniadze nie ida na marne a tak w ogole to jest miejsce wlasnie do tego, zeby sie wypocic dla niektorych odstresowac, a nie w domu na 2 taboretach i gumie, w domowych treningach nigdy nie dasz z siebie tyle co na silowni.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sp4rkARM
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2008

PostWysłany: Pią Sie 06, 2010 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

preston^ napisał:
ja tam wole isc na silownie i sie tam katowac, bo wiem ze za cos place, pieniadze nie ida na marne a tak w ogole to jest miejsce wlasnie do tego, zeby sie wypocic dla niektorych odstresowac, a nie w domu na 2 taboretach i gumie, w domowych treningach nigdy nie dasz z siebie tyle co na silowni.

tak dokladnie, na silowni mozna sie niezle spocic, odstresowac i pogadac ze znajomymi ale nie o tym jest topic.
_________________
Pierwsze Polskie Forum P90X www.before-after.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
preston^
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Lut 2004

PostWysłany: Pią Sie 06, 2010 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest o twoim magicznym treningu na taboretach i gumie, ktory jest gowno warty - co juz napisalem strone wczesniej, wiec topik jest o tym, a pogadac ze znajomymi to mozesz nawet na lawce przed blokiem, wiec nie wiem do czego uderzasz.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
SLaNg
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Sie 2004

PostWysłany: Pią Sie 06, 2010 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spark, to za 3 miesiace wyslij nam swoje fotosy przed i po. Jak beda rezultaty to sam sie za to wezme ;-)
_________________
:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
kefirek`
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Maj 2006

PostWysłany: Pią Sie 06, 2010 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możne zwracajcie uwagę na wasza ortografię, bo aż żal czytać, ale nie o tym jest topic. Lepiej ćwiczyć, niż nie ćwiczyć.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
5tR
Moderator
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2003

PostWysłany: Pią Sie 06, 2010 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to ktoś mi jakiś czas temu powiedział:

"Na sucho to nawet trawa nie urośnie"

:D
_________________
5tR@counter-strike.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
sp4rkARM
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2008

PostWysłany: Pią Sie 06, 2010 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

preston^ napisał:
jest o twoim magicznym treningu na taboretach i gumie, ktory jest gowno warty - co juz napisalem strone wczesniej, wiec topik jest o tym, a pogadac ze znajomymi to mozesz nawet na lawce przed blokiem, wiec nie wiem do czego uderzasz.


uderzam do tego sie ze przypierdalasz do czegos o czym nawet nie przeczytales. Gdzie ty masz napisane ze jest to trening dla kulturystow ze ty mi wychodzisz z tekstami:

preston^ napisał:
to ci checa, ze ci probodybilderzy nie slyszeli o p90pxy ze w 3 miechy mozna zrobic tyle samo co w 12, to teraz taki Robert Piotrkowicz by byl juz dawno na olympi pierwszy a on liczy na 15 miejsce, trzeba mu podeslac linka z borda bo ma jeszcze 8 tygodni :lol:


Trening na silowni a intensywny trening cardio to roznica. P90x jest zrobione tak ze nie tylko sie traci tkanke tluszczowa ale i buduje miesnie.
Ja wiem ze ty pewnie chodzisz na silownie 10 lat, podnosisz 150kg ale zrozum koles ze nie o tym jest topic. Zaufaj mi ze sa osoby ktore katuja sie latami na silowni i przez to ze zle cwicza nie maja dobrych efektow a ten trening jest podany jak na tacy, trzeba tylko troche silnej woli.

preston^ napisał:
jest o twoim magicznym treningu na taboretach i gumie, ktory jest gowno warty - co juz napisalem strone wczesniej, wiec topik jest o tym, a pogadac ze znajomymi to mozesz nawet na lawce przed blokiem, wiec nie wiem do czego uderzasz.


To nie jest moj trening, gdyby byl to byla by to reklama. Gadasz o gumie, taboretach a nie wiesz pewiei nawet o tym ze trening z guma, hantlami i np pilka wyrzezbi ci szybciej cialo niz silownia.

Tak wiem mozna sie katowac 6 miesiecy na pace i miec w cholere dobre efekty ale jakim kosztem? Jesli ci nie pasuje ten trening to nie porownuj go przynajmniej do treningow "6 pack w 2 tygodnie" i sie po prostu nie wypowiadaj.
_________________
Pierwsze Polskie Forum P90X www.before-after.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kefirek`
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Maj 2006

PostWysłany: Pią Sie 06, 2010 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak z gownem :D
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
preston^
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Lut 2004

PostWysłany: Pią Sie 06, 2010 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a pewnie wiesz o tym ze kardio po treningu silowym dziala szybciej? i gdzie tam bez dobrej michy samym takim treningiem ci masa miesniowa przybedzie? miesnie urosna na powietrzu czy jak? do tego na silowni nie trzeba zapieprzac 10 lat zeby 150 brac :)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury