www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[Poradnik]Program do robienia cfg

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
programista
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 06 Lip 2010

PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 12:37 pm    Temat postu: [Poradnik]Program do robienia cfg Odpowiedz z cytatem

Jako , że programuję w C++ (dokładnie w QT) to piszę dla was cfg creator do Source'a. Narazie jest tylko fast buy ale jak się spodoba to dopiszę więcej. Screeny:


Download: CSS_CFG_CREATOR.rar - 3.9 Mb
Skan: Virustotal MD5: 5aa17ac2c3adea3c63f55306209a0466
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 12:37 pm    Temat postu:

Powrót do góry
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zalozyles konto wczoraj i czestujesz od razu programem. Nie uwazasz, ze to conajmniej podejrzane?

Wszystkim zalecam ostroznosc.
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
programista
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 06 Lip 2010

PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zrobiłem konto specjalnie po to żeby dać programik, dałem skan plik jest w 100% czysty...

jako gwarancję mogę podać, że program nie potrzebuje do działania neta (można odłączyć i wypróbować) czyli to na pewno żaden keylogger :)

niech ktoś ściągnie i da jeszcze 1 skana dla potwierdzenia jak nie wierzycie...

i jeszcze sprawdźcie MD5 z Virustotala i z pliku który ściągacie bo UWAGA MOGŁEM NAPISAĆ WIRUSA!!! <ironia>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tr3ac3r
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 21 Mar 2007
Klan: Lvz4k^^

PostWysłany: Nie Sie 08, 2010 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi fast buy nie jest potrzebny mam przycisk F1 który sobie skonfigurowałem tak jak F2 gram na wasd i pod
"Q" mam kupowanie grande itp.
wiec klikam F1 i kilka raz q +1+2+3+5 itp. i mam kupione może o sekundę wolniej ale mi to jest nie potrzebne a jak się gra coś normalnego jest freezy time wiec spokojnie zdążę ale innym się przyda chyba :P
tak mi się wydaje a program pod przykrywka robienia fast buy łączy się z cs a dokładnie z dll w cs gdzie jest info o koncie i haslo oraz nick i te dane są u ciebie raz dwa
wystarczy ze będzie się łączył razem z css i już nie trzeba akceptacji udostępniania mu internetu przynajmniej w win 7 i vista

a tak w ogóle dzięki kumplowi się przydał :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury