www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Problem - nie wykrywa mi w steamie CS:S :(

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sebek_LP
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Wrz 2004
Klan: szukam...

PostWysłany: Pon Lip 04, 2005 5:20 pm    Temat postu: Problem - nie wykrywa mi w steamie CS:S :( Odpowiedz z cytatem

Mam taki problem. Chcialem sobie dzisiaj zagrac w cs:s. :) Włączam steam'a klikam na play games i... patrze sie a tu nie wykrywa mi cs:s :(. Jak chce włączyc to pisze ze Steam pobierze pliki z neta i zainstaluje cs:s :/. Jeszcze wczoraj bylo wszystko dobrze :(. Jak wchodze na D:\Steam\SteamApps\**NAZWA KONTA**\ to cs:s tam jest. Wszystko OK. Ale w Stamie go nie ma :(. Nawet przywracanie systemu robiłem - nic nie pomogło :(.

Jak by ktoś chciał dokladnie wiedziec co mi sie wyswietla po kliknięciu na Counter-Strike: Source w liście gier w Steamie (Play games) to załączam obrazek:


POMOCY!!! :(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Lip 04, 2005 5:20 pm    Temat postu:

Powrót do góry
JemioloSeba
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 17 Cze 2005

PostWysłany: Pon Lip 04, 2005 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie pliki powinny byc w katalogu Program Files\Valve na dysku C. Ja tez tak miałem jak skopiowałem na żywca CSS z dysku c na dysk d. Miałem identyczna stytacje ze chciało mi od nowa sciagac całą gre. Jesli przekopiowałeś gre lub cos zmieniałeś to umieść ją tam gdzie była a najlepiej w Program Files. Pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sebek_LP
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Wrz 2004
Klan: szukam...

PostWysłany: Pon Lip 04, 2005 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale wlansie ze jej nie kopiowałem, ani nie przenosiłem - nic z tych rzeczy. ciągle bylo na D bo tak zainstalowałem i normalnie dzialalo... :(

//UPDATE: Juz jest dobrze. Po prostu chcialem reinstalowac, ostatni raz włączam steama żeby zobaczeć a tu o dziwo - wyykrywa! Tylko że na monitorze i w Properties pisze że jest 68% i wymaga update'a i sie sciąga :(. Ale zobaczymy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Sebek_LP
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Wrz 2004
Klan: szukam...

PostWysłany: Czw Lip 07, 2005 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten problem juz mam z głowy. :) Ale teraz mam taki: Jak klikam w menu steama na Play Games, albo na Monitor (obojętnie co) to mi sie zawiesza steam :(. Już kompa restartowalem i dalej tak samo :( Wie ktoś czemu tak jest?

//EDIT: Teraz jak włączylem steama to dalej tak jest ale koło zegara jest ikonka "working". Czy to znaczy że mi sciąga update'a?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KosmO
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Lis 2004

PostWysłany: Pią Lip 08, 2005 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak to znaczy ze ci harata update, jak możesz zbadać obciazenie łacza internetowego to włącz stema i zobacz w wykres obciażenia i jak bedzie na full to znaczy ze pobiera - tylko czekać :}
_________________
W W W . M A P P I N G . P L
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury