www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Moje pierwsze layouty

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Strony klanowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DoOs
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 06 Gru 2009
Klan: sC-eSPORT

PostWysłany: Wto Sie 03, 2010 8:59 pm    Temat postu: Moje pierwsze layouty Odpowiedz z cytatem

Witam. Chcialbym abyscie ocenili moje layouty :

1. http://a.imageshack.us/img843/6569/szablonpng.png
2. http://a.imageshack.us/img25/4170/szablon12.png

Za kazdego oczywiscie ocena od 1-10.

Dziękuje:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Sie 03, 2010 8:59 pm    Temat postu:

Powrót do góry
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Wto Sie 03, 2010 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2x 1/10
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
`vdr
Mentor
Mentor


Dołączył: 26 Maj 2005
Klan: .ajt ?

PostWysłany: Wto Sie 03, 2010 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JoleKK napisał:
2x 1/10


ponadto dodam ze takie szablony nawet 10 lat temu mialy by ocene nie wyzsza niz 1

pocwicz

zobacz jak wygladaja strony topowych klanow i kopiuj z nich co lepsze pomysly a jezeli uwazasz ze to kiepskie to :



Cytat:
Kradnę z każdego pojedynczego filmu, jaki kiedykolwiek powstał. Jeśli ludzie tego nie lubią, niech na nie nie idą i ich nie oglądają, jasne? Kradnę ze wszystkiego. Wielcy artyści kradną, nie składają hołdów.

— Quentin Tarantino
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
speedkiller
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Maj 2007

PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vdr może nie przesadzaj już z tymi cytatami, bo ktoś to może trochę źle zrozumieć i powstanie nam tu drugi Wania, a tego chyba nikt nie chce. xD

Ale ogółem to słaaabo, bardzo słabo. Nie będę się rozpisywał nad czym masz popracować, bo bym musiał Ci opisać po kolei wszystkie elementy layoutów, a jakoś mi się nie chce. Powiedzmy rozwinę tylko trochę myśl vdr'a: Odwiedzaj takie strony jak deviantart.com, digart.pl, bestwebgallery.com, przeglądaj sobie te projekty, czerp z nich inspiracje, ale ich nie powielaj, to jest ZŁE! No to by było na tyle z mojej strony.
Trenuj, trenuj i jeszcze raz trenuj, nie poddawaj się! xD
_________________
intrepidTeam - Fear... is nothing for us!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
DoOs
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 06 Gru 2009
Klan: sC-eSPORT

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://yfrog.com/1snewszablonbfdp
Cos takiego teraz zrobilem, ocencie od 1-10 ... moga sie posypac 1 , ale powiedzcie co zmienic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
friZz
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 16 Kwi 2007

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zakładam, że robisz w PSie, a więc dla standardowych czcionek, które będą wrzucone jako text wyłącz wygładzanie, nabierze to realizmu bardziej

ja bym dał 2/10
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Predi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Sty 2009

PostWysłany: Czw Wrz 02, 2010 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehh...

tak pokrótce może:
-kolor czcionek w menu jest za ciemny , prawie nic nie widać , poza tym całe menu jest nie widoczne (daj inny kolor niż tło)
-panel logowania także kompletnie nie widoczny (za ciemny) , a przecież chyba ma zwracać uwagę wchodzącego na stronę
-panel pod sponsorami hmm i tu nasuwa się pytanie , na cholere 2 ? moim zdaniem ten pierwszy rotator i ten drugi z nowościami to powinien być jeden tak na prawdę
-jeżeli chodzi ogólnie o czcionki to tak jak przedmówca napisał z tym że stosuj to do czcionek w małym rozmiarze , do większych wybieraj już wygładzanie
-kolorystyka trochę nudnawa no , przydałby się jeszcze jeden kolor do wyróżnienia buttonów i paru innych rzeczy

2/10
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Strony klanowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury