www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Ban - > za co ? Nie wiad.......

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Uwagi do redakcji/obsługi boarda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WPBeneK
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 09 Lis 2010

PostWysłany: Czw Lis 11, 2010 1:31 am    Temat postu: Ban - > za co ? Nie wiad....... Odpowiedz z cytatem

To tak zacząłem grać u was od kilku dni i nie powiem spodobał mi się wasz server i to bardzo . i teraz tak dostałem bana, dnia 09.11.2010 coś po 20 godziny. Tylko usłyszałem od osoby o nicku Camellot "co mam benek z tobą zrobić" więc ja zdziwiony o co kurna chodzi, człowiek uczciwie gra jest jednym z lepszych graczy na serverze a tu od razu ze cheaty mam. Bo celownik mi wracał "niby" na środek ? Ludzie wystarczy dobry sprzęt i trochę skilla i żadne cheaty nie są potrzebne . Ale nie o to mi chodzi. OK dostałem bana a gdzie jakaś ocena wszystkich adminów ? Czy to po prostu taki kaprys admina, który nie mógł znieść porażki ze ciągle ginął od moich kul ? Aaaaa i jeszcze najlepsze że co może aimbota mam, czy ty w ogóle wiesz co to jest ? Bo ja myślę że nie wiesz. Moim zdaniem to dziecinada ta cała chora sytuacja . Te demko co nagrałeś tak naprawdę gówno pokazuje. jak strzelasz seriami to logiczne że celownik nie podskakuje wysoko tylko minimalnie a to że wraca do punktu na którym ustawiłem celownik przed strzelaniem to normalne ja tam nie widzę żadnego aimbota.

Proszę o rozpatrzenie mojej sprawy

Nick BeneK
Moje steam id: STEAM_0:0:18279541
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Lis 11, 2010 1:31 am    Temat postu:

Powrót do góry
czarnypl2
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2007

PostWysłany: Czw Lis 11, 2010 2:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zły dział ;x
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Czw Lis 11, 2010 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

j.w. o ile w ogole chodzi Ci o serwer cs.pl to dzial jest prawie na samej gorze. Poza tym nie wiem z kim rozmawiasz w tej jakze wznioslej wypowiedzi, kontekst nie wskazuje bys dobrze trafil, ale kto wie.
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Uwagi do redakcji/obsługi boarda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury