www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Błąd Half-Life Launcher

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z CS:Condition-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
belek12
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 21 Sty 2007

PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 4:58 pm    Temat postu: Błąd Half-Life Launcher Odpowiedz z cytatem

Moja przygoda z CS rozpoczęła się na początku tego roku, kupiłem wtedy Counter Strike 1 Anthology. Od razu jak przyszedłem do domu to zainstalowałem i stworzyłem konto na Steamie - wszystko gra. Lecz mój problem się rozpoczął, gdy chciałem grać CS:CZ na drugim kompie. CS działa, CS:CZ Deleted Scenes też, lecz nie chce się odpalić zwykły Condition Zero. Pojawia się za każdym razem napis : "Wystąpił problem z aplikacją Half-Life Launcher i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty"

Próbowałem jak pisaliście w temacie "Blad przy wlaczaniu cs'a" wylogować się, zalogować, wyłączyć włączyć, lecz :( nic to nie zmienia. Nie widzę też na ikonce Steam'a żadnej pobieraniej aktualizacji, a na dodatek deinstalacja i ponowna instalacja też nie pomaga.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 4:58 pm    Temat postu:

Powrót do góry
SEBOS
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2009
Klan: NOOB

PostWysłany: Pon Lis 08, 2010 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Mam ten sam problem. Otóż od 2 dni mam taki sam bląd jak kolega. Nie pomogło wgrywanie od nowa "kantera" jak i również ponownej instalacji STEAM. Zdecydowałem się na drastyczną próbę i wgrałem od nowa system, kasując wszystko co było na dyskach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Skype
gorbi007
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 03 Gru 2010
Klan: 26

PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 11:08 am    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

zobaczcie czy wszystko wam sciagneło na steamie poniewarz moze to byc problemem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z CS:Condition-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury