www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Zatrzymanie gry (lag) co kilka sekund

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z CS:Condition-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lexx
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 11 Lip 2007

PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 12:42 pm    Temat postu: Zatrzymanie gry (lag) co kilka sekund Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie.
Mam następujący problem co jakieś 10s mam zatrzymanie gry (laga) na pół sekundy. Komp po formacie przeskanowany spybotem ping w grze 25-35 cały czas. na net_graph ta linia zielona jest cały czas prosta nawet podczas tego "lagu".
Proszę o pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 12:42 pm    Temat postu:

Powrót do góry
gorbi007
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 03 Gru 2010
Klan: 26

PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakiego masz sprzeta sie pochwal
po pierwsze a po drugie
zobacz w opcjach steama czy niemasz za malego lacza zaznaczonego kiedys mialem zaznaczone male i nawet jesli mialem ping 7 to mi zacinalo :) pozdrawiam jak pomoglem podziekoj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z CS:Condition-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury