www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Usuneli moj temat II

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Uwagi do redakcji/obsługi boarda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Slayer9
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Cze 2010

PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 6:54 pm    Temat postu: Usuneli moj temat II Odpowiedz z cytatem

1.

Kichu^ napisał:
1. Nie zakładać tematów poszukując/podajac linki do cracków/warezów/cd keyów/mp3
(ponieważ jest to nielegalne).
2. Nie powtarzać linków z filmami które ukazały sie już na boardzie oraz
które są zawarte w download cs.pl.
3. Nie zakładać tematów których celem jest poszukiwanie ftp
(www.filefront.com).
4. Nie pisać w topikach postów " sciagam 900kb/s za 80 sekund update" itd/itp.
5. Żeby tematy były przejżyste oraz czytelne należy zakładać je z odpowiednim dopiskiem:

- [FILM] - jezeli chcesz założyć temat przedstawiajacy film.
- [POMOC] - jeżeli masz jakieś pytania dotyczace produkcji filmów.
- [PROBLEM] - jeżeli masz jakieś problem z programami i ich użytkowaniem.
- [SZUKAM] - jeżeli szukasz jakiegoś filmu lub muzyki z filmu
- [OGLOSZENIE] - kiedy oglaszamy jakis konkurs lub cos podobnego.



Nie łamię żadnego z tych pkt, jedynie do 5 można się przyczepić jednak nie dałem dopisku [SZUKAM] ponieważ szukam muzyki DO filmu a nie Z filmu.

2. Bzdurą jest dla ciebie pomoc w wyborze odpowiedniej nuty do Frag Movie? I mówi mi to osoba która odpowiada "Majteczki w kropeczki"? Sam ocen co tu jest bzdura, a potem się rzucaj na opcje "Usuń".

3. Brak umiejętności postawienia pytania? A więc dla ciebie info, że szukam muzyki do frag movie, szybkiej rytmicznej w klimatach DnB to za mało. Jesteś człowiekiem dla których trzeba specjalnie, prościej pytania formułować?

Poza tym dlaczego zamykasz temat zanim miałem szanse odpowiedzieć na twoje, "powody" usunięcia tematu. Chcę podyskutować o tym co zrobiłem źle aby w przyszłości uniknąć takich błędów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 6:54 pm    Temat postu:

Powrót do góry
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam zamiaru z toba dyskutowac, ani z twoim brakiem rozumienia czytanego tekstu, wiec temat zamykam po raz ostatni. Nie trudz sie i nie zakladaj kolejnego. Sensu dyskutowania z zasadami tu panujacymi nie ma zadnego.
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Uwagi do redakcji/obsługi boarda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury