www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Modele CS 1.6 zamiast tych z CS:CZ w Counter-Strike 1.6

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Kompendium wiedzy o CS 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Toxic_Pomur
Moderator
Moderator


Dołączył: 11 Lis 2005
Klan: Counter-Strike.PL

PostWysłany: Nie Gru 26, 2010 4:50 pm    Temat postu: Modele CS 1.6 zamiast tych z CS:CZ w Counter-Strike 1.6 Odpowiedz z cytatem

Byl temat vib'a, lecz jego linki pozdychaly, odkopalem w na CD plik ktory byl zlinkowany przez niego (Plyta CD to taki archaiczny nosnik, mozecie pozcytac o nim na wiki :P)

Modele Counter-Strike 1.6

1. Sciagnij powyzszy plik ^ o tamten.
2. rozpakuj
3. przerzuc to co sie wypakuje do folderu models/players (foldery!!! tak jak sie wypakuje u mnie sciezka to: D:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\NazwaTwojegoKonta\counter-strike\cstrike_polish\models\player\)
Jesli masz steama po angielsku analogicznie sciezka z "...\cstrie_polish\..." zmienia sie na zwykle "...\cstrike\...."
4. reset steama (profilaktycznie)
5. wlacz gre i gotowe

SCREEN dla tych co mieli problemy z czytaniem:



A oto przykladowy efekt (zrodlo: google.images):


Zamiast arabow beda nam biegali amerykanscy terrorysci znani i lubiani ;)

Jesli nie dziala nie pisz do mnie PW, instrukcja oraz pliki sa dobre, przeczytaj jeszcze raz i zrob to od nowa, nie wiem czemu Ci nie dziala najwyrazniej cos skopales.

Pozdrawiam ;)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Gru 26, 2010 4:50 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Kompendium wiedzy o CS 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury