www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Ustawienia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Skrypty / Configi CS:Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
m3dykk
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 22 Cze 2010

PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 2:38 pm    Temat postu: Ustawienia Odpowiedz z cytatem

Witam mam pre pytań:
1.Da się ustawić stanadardowe ustawienia w konsoli i w opcjach tak jakie były po zainstalowaniu gry?
2.Od czego jest komenda cl_mouselook i cl_mouseenable? I wy jakie macie
3.Jak wyłaczyć straszne błyszczące światło
4.Jak zmienić w myszy by nie miała takiej szybkiej zwrotności na boki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 2:38 pm    Temat postu:

Powrót do góry
DziQ WiecznY Łowca
Moderator
Moderator


Dołączył: 22 Sie 2006

PostWysłany: Nie Sty 16, 2011 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Usuń pliki config.cfg i autoexec.cfg , jak nie wiesz gdzie je znaleźć to polecam przyklejony temat mojego autorstwa.
2. Nie mam pojęcia, dawno nie grałem
3. Możesz bardziej opisać o co chodzi? Wydaje mi się, że o colorcorection (czy coś takiego), lub hdr. Najprościej wyłączyć w opcjach, jak chcesz komendy szukaj w przyklejonym temacie.
4. Nie jestem w 100% pewien, ale raczej nie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wex
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 24 Mar 2011

PostWysłany: Pią Mar 25, 2011 4:33 pm    Temat postu: Re: Ustawienia Odpowiedz z cytatem

1. Potwierdzam DziQ WiecznY Łowca
2. cl_mouselook - to, że możesz się rozglądać za pomocą myszki góra dół, lewo, prawo itp...
cl_mouseenable - włącza myszkę? Tzn. jeżeli jest na 0 to jest takjakby JoyStick, a jak jest na 1 to jest myszka.
3. Daj mniejszą ciemność? Albo zminimalizuj CS:S'a a potem go pokaż... Efekt Bloom wyłącz, jak nadal nic nie będzie.
4. Mniejsza czułość, wyłącz Acceleracie oraz te Draw Input wyłącz, to może coś pomóc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Skrypty / Configi CS:Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury