www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
kickowanie teamu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Konfiguracja serwerów HL2 [CS:S]
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DziQ WiecznY Łowca
Moderator
Moderator


Dołączył: 22 Sie 2006

PostWysłany: Sro Sty 19, 2011 4:28 pm    Temat postu: kickowanie teamu Odpowiedz z cytatem

No właśnie, ostatnio znowu trochę strzelam, postawiłem swój serwer i mam problem. Grając zauważyłem, że na niektórych serwerach za pomocą rcona (tak bynajmniej mi się wydaje) admin kickuje cały team jedną komendą (w powodzie jest napisane, że została wyrzucona twoja drużyna, a nie 'kick by console'). Jak to zrobić? Jest do tego potrzebny jakiś moduł? Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam

DziQ
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Sty 19, 2011 4:28 pm    Temat postu:

Powrót do góry
cck
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Gru 2009

PostWysłany: Nie Sty 23, 2011 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

W rconie nie ma takiej opcji, aby kickowac caly team za 1 strzalem.
PMA - taki mod do CW ma taka opcje, ale jak wiadomo nie jest on dozwolony na ligach itp, tylko na mixach. Zapewne ten admin mial PMA jesli graliscie mixa. (o ile sie nie myle to dziala on na eventscripcie)

A jesli chodzi o serwer publiczny, to jestem przekonany w 100% ze to nie jest mozliwe. ("zostala wyrzucona twoja druzyna" czy cos w tym stylu)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DziQ WiecznY Łowca
Moderator
Moderator


Dołączył: 22 Sie 2006

PostWysłany: Czw Sty 27, 2011 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm sam odkryłem jak to można zrobić. Jeśli ma się zblocka wystarczy wpisać rcon zb_kickt lub zb_kickct w zależności od tego który team chce się wyrzucić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cck
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Gru 2009

PostWysłany: Czw Sty 27, 2011 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli jest w zblocku i pma ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Konfiguracja serwerów HL2 [CS:S] Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury