www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
cs Condition-Zero - problem z instalacją

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z CS:Condition-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chmiel.1976
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 06 Lut 2011

PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 6:22 pm    Temat postu: cs Condition-Zero - problem z instalacją Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam problem z instalacją...
Kupiłem "CS : C-Z" bezpośrednio od Steamu...

Zainstalowałem Steam aktywowałem grę i miąłem dostępne 4 pozycje do ściągnięcia:
- Counter Strike
- CS : C-L
- HL
- CS Deleted Scene
Ponieważ chwilowo mam wolne łącze ściągało się to w wolnych chwilach jak komputer był wolny no i dziś :
HL zrobiło się jakby go nie było " opcja na kup"
Może mi ktoś to wyjaśnić nigdy tego wcześniej nie instalowałem???

Drugie pytanie: czy nie da się tego ściągnąć z innego komputera a potem zainstalować na tym z kontem Steamu ( właściwym w domu)?
Szukałem w necie ale znalazłem tylko wersje no-steam ale jak wnioskuje są to piraty a ja potrzebuje legalnie zainstalować...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 6:22 pm    Temat postu:

Powrót do góry
triget
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 11 Cze 2004
Klan: Evil of Kill3rs

PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie kupiłeś Half-Life tylko Condition Zero, jednak jest to gra, która używa silnika GoldSRC czyli silnika HL, dlatego masz pliki z niego pobrane, ale nie możesz w niego grać. Dlatego właśnie wyświetla Ci się ta opcja kupienia, ponieważ pierwotnie CS był dodatkiem, czymś w rodzaju nakładki na HL, ale kwestie finansowe doprowadziły do tego, że są sprzedawane osobno. Chyba jasno to wytłumaczyłem.

Pytasz o przeniesienie gry. Jest to możliwe. Z folderu steam->steamapps->nazwakonta kopiujesz pliki z rozszerzeniem .gcf i przenosisz do swojego PC.

Tak jak mówisz. Nonsteam nie jest legalną wersją gry. Skoro gra kosztuje parę złotych to nie ma co się bawić.

Na Twoim miejscu kupiłbym CD KEY na allegro (8 gier w tym Half-Life) koszt 12 zł lub wersje pudełkową Half-Life Generacja za 50 zł i dodał do konta.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
chmiel.1976
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 06 Lut 2011

PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego CDkeya kupiłem bezpośrednio na stronie Steam... (jako upominek dzieciom...)
Na allego nie chciałem kupować bo nie znam jeszcze tematu a tam niektórzy sprzedają konta Steamu a to przecież jest darmowe... ( chyba że to jakieś kobinacje w związku z regulaminem allegro).

Co do przeniesienia plików to rozumiem że muszę tam gdzie chce ściągnąc zainstalowac Stema i zalogować się na koncie do którego zakupiono gry , ściągnąć i przenieść do domu ? I nie zapomnieć skasować z tamtego komputera?:)

Dziękuję za wyjaśnienie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
triget
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 11 Cze 2004
Klan: Evil of Kill3rs

PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak to powinieneś zrobić.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z CS:Condition-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury