www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
no risk no fun by valve...
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
broken
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 15 Gru 2007

PostWysłany: Czw Cze 24, 2010 11:46 pm    Temat postu: no risk no fun by valve... Odpowiedz z cytatem

Witam.

Dziś po 40min apdejcie, nie poznałem gry w którą w miarę regularnie napieprzałem od 8 lat, co skłoniło mnie do wylania swoich żali tu i teraz. K....mać, przez 8 lat nic ani nikt, nawet żona nie była mnie wstanie odciągnąć od css - oczywiście piszę tu o przypadkach jak się grywało po nocy ze starą ekipą z majoneza itp - udało się to firmie Valve Software, dokonali rzeczy niemożliwej. Tak skutecznie ujeb... zabawę że aż się rzygać chce. Po co? ja się pytam! żeby zdobyć nowych graczy? ku..nie oszukujmy się, teraźniejsze pokolenie "graczy" zagra kilka razy i ucieknie w inną grę. Zero k...szacunku dla starych wyjadaczy css.

Jakie jest wasze zdanie? nie pytam młodych a starszych wyjadaczy

pozdr
broken
_________________
broken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Cze 24, 2010 11:46 pm    Temat postu:

Powrót do góry
triget
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 11 Cze 2004
Klan: Evil of Kill3rs

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 6:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postęp i dobrze bo jeśli chodzi o Counter-Strike Source to już dawno został spisany na straty na rzecz np Portal'a albo Team Fortress 2.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
DziQ WiecznY Łowca
Moderator
Moderator


Dołączył: 22 Sie 2006

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę o kulturalne zachowanie się. A co do tematu to dobrze, że w końcu coś zmienili. Wiadomo są na razie problemy jednakże myślę, że wkrótce zostaną zażegnane. Na prawdę nie wiem co aż tak złego widzicie w tym odświeżonym cs, to chyba już taka natura Polaków przyswojona za czasów PRL'u - co nowe to złe ;] .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dNs
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lut 2005
Klan: Rozbujane Betoniary

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie sledze jakos super dokladnie zman w css, ale ostatnio niby pojawily sie jakies osiagniecia i tyle placzu o taka glupote? o_O
_________________
konto z 2005 i nie wiesz jaki moze byc podpis? :)

//wybacz prezes, moja wina, moja bardzo ciezka wina!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
kaczorro9
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Lip 2008

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Typie jakie osiagniecia?! Ja te osiagniecia to głeboko mam niech sobie beda ale po co oni tykali sie do fizyki i tickrate??!!oprawe graficzna moga sobie zmienic ale nie to co nas tak naprawde wciagneło w ta gre no sory...Jak ja zobaczyłem teraz tick 66 i recoil 0.2 to juz wiedziałem ze to bedzie masakra poprostu inaczej sie gra!!Ta aktualizacja to bardziej zniecheci gracz niz przyciaga jesli tego nie zmienia to poprostu podziekuje.
Jak to moj kolega powiedział " ta gra kiedyś miała klimat teraz to juz bezsesowne zdobywanie fragow"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Errorek95
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 30 Maj 2008

PostWysłany: Nie Cze 27, 2010 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaczorro9 napisał:
Typie jakie osiagniecia?! Ja te osiagniecia to głeboko mam niech sobie beda ale po co oni tykali sie do fizyki i tickrate??!!oprawe graficzna moga sobie zmienic ale nie to co nas tak naprawde wciagneło w ta gre no sory...Jak ja zobaczyłem teraz tick 66 i recoil 0.2 to juz wiedziałem ze to bedzie masakra poprostu inaczej sie gra!!Ta aktualizacja to bardziej zniecheci gracz niz przyciaga jesli tego nie zmienia to poprostu podziekuje.
Jak to moj kolega powiedział " ta gra kiedyś miała klimat teraz to juz bezsesowne zdobywanie fragow"

Dokładnie, beznadziejnie sie strzela.
Wczesniej szlo mi w miare dobrze, teraz lamie, az szkoda gadac.
Pogralem z godzinke na non-steamie i po prostu nie chcialo mi sie wracac do steamowej wersji...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ostap
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Wrz 2007

PostWysłany: Wto Cze 29, 2010 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi też się wcale nie podoba update, gra się inaczej nawet ja to zauważyłem mimo ze gram raz na parę miesięcy jak mnie najdzie, chwilę pograłem i banie z dgl wchodzą, ale po kij te zmiany? wcześniej jako tako się grało na laptopie a teraz tragedia, dodali niby multicore które tylko pogarsza sprawę
nie lepiej było wypuścić CS 3.0 czy jakiś tam inny? oczywiście całkowicie zmieniając grafikę fizykę itp a tu przez tyle lat tekstury tylko poprawili? i to nieznacznie śmiech na sali, mimo małych detali i tak FPS jest słabszy i żle mi się gra, bedę chyba musiał przeprosić wersję 1.6

ktoś to powiedział że ludzie PRLu i że boją się co nowe, ale ja gdyby wyszedł całkowicie nowy CS to jeszcze przed premierą bym go zamówił, tylko wkuża mnie że się psuje to co było dobre,


EDIT: grałem tylko na jednym serwerze gdzie jest cały czas awp_lego i to w niej jest problem jeśli chodzi o multicore na innych jest szybciej i to jest plus dla tej aktualizacji bo więcej FPS jest jeśli jest więcej niż jeden rdzeń. np wcześniej procesor 4rdzeniowy po 2GHz wypadał gorzej od 1rdzenioweg 3GHz bo gra korzystała z jednego rdzenia teraz potrafi korzystać z pozostałych rdzeni
co do reszty nie zmieniam zdania, powinna być w nowa gra
a multicore to do CS 1.6 też powinni dodać bez ingerowania w resztę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Arkowiec1929
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 03 Maj 2010
Klan: Xtreme Gaming

PostWysłany: Sro Lip 28, 2010 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żygać mi się chcę jak widzę nowego CS:S !
Gra w którą gram już tak długo i nigdy mi się nie znudziła , a teraz nagle Valve wydaje jakąś nową wersję , w której są jakieś cholerne achievmenty , które mi nigdy do szczęścia nie były potrzebne. Mam tylko mniej fps i grę , w której się beznadziejnie strzela. Co to jest , że dostaję banie z dupy od dzieciaków na full auto w powietrzu. Nigdy czegoś takiego nie było.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krolik607
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 29 Cze 2010

PostWysłany: Czw Sie 05, 2010 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo na targach e3 valve zapytane o to czy pokarze coś więcej niż portal 2 ktoś kłapną gębą ze wyjdzie css na mac-i i zamiast potrzymać betę do zimy i w końcu ja olać wypuszczona ja szybko co dało valve tydzień świetności a resztę życia przeklinania przez graczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DuDa
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Gru 2007

PostWysłany: Pią Sie 06, 2010 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedyś to się grało pamętam 2004 czasy ONC :) i jakoś to się rozwijało i było dużo teamów jednakże po updacie nie da się w to grać może odpale sourca jak już wszystko robią na bum cyk cyk

narazie 1.6 > css
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen Skype
yogurcik
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 03 Wrz 2010

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2010 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po pierwsze: na pewno nie grałeś w tą grę 8 lat, bo CS:S nie jest aż taki stary.

po drugie: to nie Valve, a Hidden Path Entertainment pracuje nad CS:S.

po trzecie: bardzo dobrze, że wkońcu robią coś z grą, mimo że nie podobają mi się "acziki", mvp i inne pierdoły dla niedzielnych graczy, to na nie nie narzekam, gdyż da się je wyłączyć. Tak naprawdę to jedyne, czego CS:S potrzeba, by stać się naprawdę LEPSZĄ grą to poprawiona rejestracja pocisków. W tę grę tak naprawdę gra WIĘCEJ ludzi niż w starego CSa, popularne serwery są prawie non-stop pełne, więc nikogo nie trzeba tutaj zachęcać do sięgnięcia po grę, a 90% ludzi, którzy płakali nad updatami gra dalej jakby nigdy nic.

Piszesz, że jesteś żonatym człowiekiem, więc zapewne masz już swoje lata, zachowaj się proszę jak przystało na dorosłego człowieka i po prostu się zaadaptuj, lub skończ grać.

A wam wszystkim do dupy się strzela, bo nie umiecie poprawnie ustawić ratów i interpa, zresztą jedyna rzecz do której naprawdę można się przyczepić to strasznie randomowy recoil.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
niebanalny
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Cze 2008

PostWysłany: Czw Gru 23, 2010 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

undefined

Ostatnio zmieniony przez niebanalny dnia Sro Mar 29, 2017 1:55 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zero Coolz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Sie 2005

PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio przelazlem na sourca i gra sie fajnie ale denerwuje mnie to, ze awp strzela z szybkoscia pompki z 1.6 ;d czyli za szybko i nie czuc tej epickosci przy awp
_________________
Cytat:
,,Nie ten wygrywa kto pierwszy strzeli, ale ten kto pierwszy trafi..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
triget
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 11 Cze 2004
Klan: Evil of Kill3rs

PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zero Coolz napisał:
ja ostatnio przelazlem na sourca i gra sie fajnie ale denerwuje mnie to, ze awp strzela z szybkoscia pompki z 1.6 ;d czyli za szybko i nie czuc tej epickosci przy awp



Po prostu trzeba czekać na kolejną (nową) cześć Counter-Strike.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
iPezet
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 09 Lut 2011

PostWysłany: Pią Lut 11, 2011 10:41 am    Temat postu: Siema Odpowiedz z cytatem

Nowy Counter Strike Source jest już w miarę ok, poprawili to co było beznadziejne ale jak słyszę taki tekst, że polska scena jest chora bo żeby mixa zagrać to trzeba mieć klan itp to się śmieje... Widać koleś że w Source nie grałeś jak większość tych nolife'ów którzy grają w cs 1.6, jak byś zaczął grać tak w Source przez miech cały czas to na 1.6 byś rzygał bo source sto razy lepszy botki... A żeby grać mixa nie trzeba mieć wcale klan...
W 1.6 grają dzieci które nie maja nawet 5lat... Kompy to mają kurde z przed 20lat bo im nawet source nie chodzi HAHAHAHA.... Jak słyszę, że Source jest prosty i taki rozrzut ma do dupy, to ja mówię oni chyba nie grali w Source, jak można mówić że Source ma rozrzut do dupy skoro w 1.6 to jest taki rozrzut, że jak jade full auto nonstop to staty mam 20:0... i co jest prostą grą ja sie pytam? Cziterów w 1.6 to jest od zaje..... a w Source żeby zobaczyć czitera to kurde jest święto :D kupcie sobie css to pogadamy i trochę pograjcie to zobaczycie że Source storazy lepszy :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury