www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[CFG] Pomoc + pytania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Skrypty / Configi CS:Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adobbe
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 25 Paź 2008

PostWysłany: Wto Mar 15, 2011 3:43 pm    Temat postu: [CFG] Pomoc + pytania Odpowiedz z cytatem

Witam,
po wieloletniej grze w 1.6 zakupiłem nowy komputer i dokupiłem Source'a i mam pytanie słyszałem, że są specjalne configi pod sprzęt, które poprawiają FPSy, ja nie narzekam na brak FPSów, ale na dziwne spadki.. raz jest 200FPS, potem 250 za chwile spadnie do 150, a raz do 80-90.

Chciałbym się dowiedzieć co jest powodem.
Mój sprzęt:
AMD ATHLON x3 | 3.2GHz
GeForce GTS450 128BIT /1024MB
4096MB RAM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Mar 15, 2011 3:43 pm    Temat postu:

Powrót do góry
cck
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Gru 2009

PostWysłany: Pią Mar 18, 2011 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.

Pewnie juz zauwazyles ze w source jest o wiele wiecej detali... Tak to juz z tym sourcem jest, gdy patrzysz na jakis "skomplikowany" obiekt to spadaja fpsy a jak na prosty, to stoja w miejscu... Polecam przyjrzec sie fpsom na de_inferno poniewaz kazdy kafelek tej mapy jest inny. ( ale to zalezy tez od sprzetu w duzej mierze i to jest moja teoria, nie kazdy moze sie z tym zgadzac )

osobiscie zrobilem sobie cfg przy pomocy http://www.netcodeilluminati.com/ i nie narzekam, bo sam wiem jaki mam sprzet (nie nadaje sie na source)

/Pozdrawiam
Cycek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Skrypty / Configi CS:Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury