www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
zlitujcie się i pomóżcie !

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Razerguy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2008

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2011 11:12 pm    Temat postu: zlitujcie się i pomóżcie ! Odpowiedz z cytatem

Hey. Mam ogromny problem z którym nigdy wcześniej się nie spotkałem i nie wiem jak go rozwiązać. Zrobiłem format kompa, zainstalowałem css. Przed formatem skopiowałem cały folder "cfg" i kilka innych na wszelki wypadek na dysk przenośny. Więc teraz po zainstalowaniu, skopiowałem to wszystko do folderu gry. Jednak kiedy gra się włącza to podmienia wszystkie pliki, które znajdują się w folderze "cfg" na domyślne. Zmieniane są ustawienia grafiki, klawisze, bindy itd. Pomóżcie ! Z góry dzięki .
_________________
I know who I'm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Kwi 23, 2011 11:12 pm    Temat postu:

Powrót do góry
DziQ WiecznY Łowca
Moderator
Moderator


Dołączył: 22 Sie 2006

PostWysłany: Nie Kwi 24, 2011 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wszystkie ustawienia miałeś w pliku config.cfg to ustaw go jako "Tylko do odczytu". Jeśli jednak masz plik autoexec.cfg, to odznacz tą opcję w wcześniej wymienionym pliku jeśli jest zaznaczona.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Razerguy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2008

PostWysłany: Nie Kwi 24, 2011 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomogło, wielkie dzięki ! ale z drugiej strony to dziwne, że coś co działało przed formatem, tak samo ustawione po formacie nie działa , hmm
_________________
I know who I'm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury