www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[SOUND/MIC] mikro i vt

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o oprogramowaniu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
qweqwe
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 09 Lip 2006

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2011 4:14 pm    Temat postu: [SOUND/MIC] mikro i vt Odpowiedz z cytatem

gdy wejde na jakis server vt i mowie to mi mikro strasznie trzeszczy, nie dzieje sie tak na wszystkich serverach, co robic, aby tak nie trzeszczalo?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Kwi 30, 2011 4:14 pm    Temat postu:

Powrót do góry
sharkk
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 28 Kwi 2007

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2011 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzę tu niesamowity problem z CS 1.6...

poza tym pisze się serwer, a nie server, bo to polskie forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
drio
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Lip 2010

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2011 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję spojrzeć w prawy dolny róg ekranu i znaleść głośniczek. Masz? Znalazłeś? Ok! Bez obaw możesz kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybierając opcję "ustaw właściwości audio" następnie zakładka "głos" potem tam gdzie masz mikrofon naciśnij głośność , następny krok to tam gdzie masz mic volume naciśnij "zaawansowane" i zobacz czy opcja mi microphone booster jest zaznaczona, jak jest to ją odznacz :) Jeżeli nie pomogło, nadzwyczjniej mikro się zepsuło ;)
Aha no i sprawdź czy prawidłowo jack jest włożony do karty dźwiękowej ! Bo to też może być przyczyna. No i jeszcze jedno rozwiązanie, to jeżeli masz podłączony mikrofon do klawiatury (słyszałem takie przypadki) to wyjmij go stamtąd i włóż jacka do karty graficznej z tyłu komputera :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qweqwe
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 09 Lip 2006

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2011 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niewiem czy to pomoze, bo tam jest w opcjach wzmacniania mikrofon +20dB i napewno nie jest to wina mikrofonu, gdyz nie na wszystkich SERWERACH tak sie dzieje, nie mam rowniez minijacka do klawiatury, kiedys pomagalo jak wszedlem w setup i potem ok, a teraz juz nie :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Phantomek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Lis 2005
Klan: nie oglądam

PostWysłany: Pon Maj 02, 2011 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drio napisał:
włóż jacka do karty graficznej z tyłu komputera :)
a ja nie mam wejścia na jacka w karcie graficznej :(
_________________
http://www.esl.eu/pl/player/1367142/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o oprogramowaniu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury