www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[GRA] Problemy gameplayu rejestracja pocisków TEMAT ZBIORCZY
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 132, 133, 134 ... 136, 137, 138  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Temat problemu recoila i rejestracji pocisków
jest pomocny, dzięki niemu poprawiłem swoją sytuację
15%
 15%  [ 22 ]
jest bezużyteczny, nic się nie zmieniło
30%
 30%  [ 44 ]
dyskusja na ten temat nie ma sensu, wina leży po stronie Valve
53%
 53%  [ 77 ]
Wszystkich Głosów : 143

Autor Wiadomość
KhazarOne
Moderator
Moderator


Dołączył: 17 Kwi 2007

PostWysłany: Sro Maj 11, 2011 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JoleKK napisał:
phoenix314 i ilerazymoznamniebanowac dostali po obiecanym banie. Uprzedzam tylko, zeby nie bylo zdziwienia, ze autor tematu nie odpisuje.


Ahahahah...no cóż, jak widzisz ilerazymoznamniebanowac jednak nasza dyskusja na PW sensu nie miała, nie wszędzie możesz robić co ci się żywnie podoba.

To tak OT, bo koleś kolejnego mojego PW już nie przeczyta.


BTW wrzuciłem fixa, nie wiem do końca czy poprawnie tam go zaklikałem...ze zmian to tak: z dgla i w ogóle z pistoletów wiele się nie zmieniło, z usp pierwsze kule są bardziej ogarnięte, pod koniec magazynka lecą gdzie chcą i tak, za to z ak w końcu serie po 2-3kulki lecą w to samo miejsce, a nie jak wcześniej gdzie popadnie. Ogólnie wydajnościowo to samo, czyli dobrze, bo komp mocny. Jednak za długo nie grałem w CSa żeby oceniać, a teraz znów pograłem tylko godzinkę.
Grafa GTX285, Win7 x64
_________________
www.Counter-Strike.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Maj 11, 2011 7:31 pm    Temat postu:

Powrót do góry
manqx21
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Lip 2010

PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KhazarOne napisał:

BTW wrzuciłem fixa, nie wiem do końca czy poprawnie tam go zaklikałem...ze zmian to tak: z dgla i w ogóle z pistoletów wiele się nie zmieniło, z usp pierwsze kule są bardziej ogarnięte, pod koniec magazynka lecą gdzie chcą i tak, za to z ak w końcu serie po 2-3kulki lecą w to samo miejsce, a nie jak wcześniej gdzie popadnie. Ogólnie wydajnościowo to samo, czyli dobrze, bo komp mocny. Jednak za długo nie grałem w CSa żeby oceniać, a teraz znów pograłem tylko godzinkę.
Grafa GTX285, Win7 x64


wiadomo, że ten fix nie będzie strzelał za Ciebie, ani nie ustawi Ci recoila z usp w jeden punkt za każdą serią , bo gra w csa byłaby bez sensu. te kule mają tak leciec i technika polega na tym, aby uczyć się to ogarnąć.
jeżeli chcesz poprawić lot kuli to spróbuj wklepać do configu kilka niedozwolonych komend , które wizualnie poprawiają strzelanie typu : cl_dlmax 80, ati_npatch 0, ati_subdiv 0. (oczywiście z drugiej strony zjebią ci one strzelanie z karabinów na złość, bądz co innego)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
makaveli1982
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Maj 2011

PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ati_npatch i subdiv nie sa komendami zabronionymi.
cl_dlmax odpowiada za maksymalna ilosc pobranych plikow z serwera (mapy, dzwieki, modele).
Jednak racje masz co do recoila. Jesli seria z ak leci w jedno mijsce to znacyz ze uda ci sie ugrac. Dla mnie to fix na 80 procent. Gdzies siedzi jeszcze te 20 procent. Moze to nastepne wpisy, moze to cos od procesora. Dalszych rozwiazan jest wiele. Ale napewno mniej niz w przeciagu tych ostatnich lat.
Nastepnym fixem moze byc zwykly drobiazg. Ja moge spokojnie zabijac z dobrym hitboxem i recoilem do pingu 80, bo powyzej to jzu normalne ze lagi robia wiecej problemow.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
epiphone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2009
Klan: DELETED

PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tyle ping sie liczy co skaczacy ping. Lepiej jest miec nawet te 80 ms ake skacze o 1-2 ms niz miec te np te 20 ms ktore ci lata jak oszalale do 40-45 ms.

Mi skacza pingi o 10-15 ms. Zwykle ping na serwerze mam w zakresie 25-35 + te skaczeca 10-15 ms. Rezultat jest taki ze w sciane skanujac mam fajny recoil a dosc czesto jest tak, ze jak ktos wyleci to recoil sie drastycznie pogarsza, ze czesto nie jestem w stanie go skontrolowac.
_________________
z plebsem nie rozmawiam :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
makaveli1982
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Maj 2011

PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie tez tak bylo epiphone. Jak masz jeszcze kogos w sieci to zablokuj porty od torrenta tcp i udp 5351. Nie wiem ktory jest od niego ale wolalem zablokowac obydwa.
Na starym routerze Linksys EPC2325 albo to router sie zawieszal albo pingi do serwerow w okolicy skakaly o 30 ms okazalo sie ze to moj przyjaciel sasiad torrentowicz.
Podlaczylem swoj router Linksys WRT300N v2 a 2325 ustawilem jako switch i wylaczylem w nim wireless.
Zablokowalem wyzej wymieniony port od torrenta z harmonogramem blokady na dzien.
Od tego momentu gdy gram w dzien to pingi skacza moze o 3 ms. Ale tu juz pewnie kwestia podlaczonych klientow.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
epiphone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2009
Klan: DELETED

PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do mojego neta nie jest nikt podpiety. Generalnie jak pinguje np onet.pl w wierszu polecen, to mam pingi 32-33ms. Jak gram na jakims serwerze to widze w "net_graph 3" ze ping skacze wlasnie o te 10-15 ms non stop.
Z tego co pamietam to pingi z windowsa do tego serwera mniej wiecej sie pokrywaly.

Wiem ze to zalezy od sieci serwerow bo np na necie Multimedia 2MB mialem loss skaczacy do 15 na serwerach zlokalizowanych w Warszawie w ATMAN. Natomiast na necie z Zeto do tych samych serwerow nie mialem lossow ale wyzszy ping. Popatrzylem przez jakie serwery idzie sygnal i Multimedia laczyla sie z innym serwerem ATMAN niz Zeto.
Teraz jest ok z loss a przynajmniej jak skacze to wszystkim. Tylko ten recoil z dupy momentami no i slepaki.

Orientuje sie moze ktos jakiej jakosci sa te routery z Multimedia? Mam model bez wifi. Oplaca sie kupic jakis inny markowy?
_________________
z plebsem nie rozmawiam :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aezakmi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 21 Cze 2009

PostWysłany: Sob Maj 14, 2011 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

makaveli1982 napisał:
Dla mnie to fix na 80 procent. Gdzies siedzi jeszcze te 20 procent. Moze to nastepne wpisy, moze to cos od procesora.

W niedługim czasie będę miał formata i jak już wspominałem będę wklepywał po jednej komendzie do rejestru z tego servicesati.vbs i w ten sposób prawdopodobnie będę wiedział, który wpis zmienia recoil. Dzięki temu może dowiem się coś więcej, albo i nie, jednak nikt dogłębniej tego pliku jeszcze nie testował to trzeba spróbować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
makaveli1982
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Maj 2011

PostWysłany: Czw Maj 19, 2011 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Link

Sprobujcie ci co wam nie dziala zaden fix.
Macie tu ostatni fix jaki potrafie wymyslec.
Mozliwe ze steam odpali wam sie w trybie offline to przelaczcie sie na online'a.
Ja jzu nic wiecej nie wymysle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Basiliscus_plumifrons
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Maj 2011

PostWysłany: Czw Maj 19, 2011 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rate 25000 i inne ustawienia, ktore macie w configu + steamowe - to wlasnie zawiera ten "fix".
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aezakmi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 21 Cze 2009

PostWysłany: Czw Maj 19, 2011 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra jestem po formacie i dodawałem po kolei z servicesati te komendy do rejestru, jednak żadnej poprawy więc sam już nie wiem, tym bardziej, że instalując całość wogóle tym razem nic się nie zmieniło. Jest totalnie bez zmian. Ktoś komu poprawiło się bardzo znacząco mógłby też przeprowadzić taki test.
Counter Strike oparty jest na silniku Quake z 1996r i Quake II z 1997 roku. Po prostu współczesny komp nie jest w stanie prawidłowo odczytać video tak starych silników (oczywiście nie wszystkie kompy, niektóre przecież prawidłowo odczytują). Testowałem komputer z 2001 roku z kartą graficzną nvidia geforce II 32mb i recoil perfekcyjny, wszystko w środeczku, tylko że 20-30fps :). W tym pliku servicesati też są elementy odczytu video (tam MPEG2 itp). Jakieś stare kodeki testowałem ale lipa. Gdyby można było wgrać biblioteki starych sterowników z lat 1999-2002 do karty graficznej to może coś by drgnęło, ale ja się na tym słabo znam i pisze co tam mam na myśli dziwnego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
makaveli1982
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Maj 2011

PostWysłany: Czw Maj 19, 2011 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basiliscus_plumifrons napisał:
rate 25000 i inne ustawienia, ktore macie w configu + steamowe - to wlasnie zawiera ten "fix".


Jedyne co jest z konfiga to wlasnie rate 25000 w tym fixie.
Moglbys chociaz nie demotywowac innych.

Jak chcesz to moge dawac tutaj same wpisy i bedziesz sie z tym pierdolil za przeproszeniem gdzie co wrzucic.

Pozatym te twoje "i inne ustawienia" + "steamowe" to znaczy wedlug ciebie co bo jestem ciekaw?
Wiesz przyznam ci racje ze ja sam nie wiem. Tylko ze jak to usunalem to gra chodziula jak kupa, czyli zapewne tak jak u ciebie.

Do tego nikt tutaj sie nie pyta co to zmienia, tylko czy pomaga.
Jesli nei masz nic innego do powiedzenia to poprostu zamilcz i nie przeszkadzaj w pracy innym uzytkownikom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sheaker
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 07 Lut 2006

PostWysłany: Czw Maj 19, 2011 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Aezakmi

Dodawałeś wpisy ręcznie dla obydwu urządzeń?
Ustaw sobie jeszcze priorytet dla hl.exe czasu rzeczywistego i koligacje na 2 rdzeń tylko.
_________________
NAJLEPSZE fragi ze scouta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Aezakmi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 21 Cze 2009

PostWysłany: Czw Maj 19, 2011 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sheaker napisał:
@ Aezakmi

Dodawałeś wpisy ręcznie dla obydwu urządzeń?
Ustaw sobie jeszcze priorytet dla hl.exe czasu rzeczywistego i koligacje na 2 rdzeń tylko.

Tak dla obydwu, zresztą później zaimportowałem rejestr od nowa i wgrałem instalacyjnie i również już bez zmian. Mam problem z kompem i czeka mnie zaraz drugi format :D. Po formacie zainstaluję poprzez instalkę i zobaczę czy zmiana będzie, bo dziwnym trafem wczesniej to działało, a jak wprowadziłem ręcznie (poprawnie) to lipa. Może wszystko na raz musi zostać razem dodane, aby ze sobą od razu współgrało, nie mam pojęcia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ubik1983
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Kwi 2007

PostWysłany: Sob Maj 21, 2011 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi ten fix od Phoenixa pomógł, na pewno nie jest to placebo.
Ogólnie to ta gra sama w sobie ma wiele niedociągnięć, tak że z pewnością idealnie nie jest…
Recoil poprawił się znacznie i reg też …
Dawno mi się tak dobrze nie grało… Oczywiście na necie jest znacznie gorzej z recoilem niż na lanie ale da się w miarę normalnie strzelać.

Jeszcze jedno, przydaje się czasem usunąć folder cstrike – bo zbiera się tam dużo syfu, który dosłownie zwalnia grę.
Na zawalonym folderze grałem jak by na pingu 100-150, a mam 20…
Wywaliłem wszystko i znacznie się poprawiło.

Dodam jeszcze, że czasem z braku ogrania, bo dawno nie grałem – to nie umiem w biegnącego fraga czasem trafić :)

A wyniki mam i takie:




Tak że ja sobie mogę już w miarę normalnie pograć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
epiphone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2009
Klan: DELETED

PostWysłany: Nie Maj 22, 2011 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety w CS grajac on-line w 60-70% liczy sie net i nic na to nie poradzimy. Wczoraj mialem super warunki ze po prostu az sie smialem sam do siebie jakie dupy potrafia wchodzic w tej grze.
_________________
z plebsem nie rozmawiam :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 132, 133, 134 ... 136, 137, 138  Następny
Strona 133 z 138

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury