www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
ermac need high team !

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu CS:Condition-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
movemeNt
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 17 Paź 2010

PostWysłany: Sob Cze 18, 2011 12:05 am    Temat postu: ermac need high team ! Odpowiedz z cytatem

Witam!

Tak jak w temacie, poszukuje dojrzałego emocjonalnie jak i poważnego teamu , najlepiej stałej 4 . Nie szukam dominatorów bo takich nie ma i nie każdy dzień jest z formą i skillem . Generalnie zależy mi na grze TP , dojrzałych ( dorosłych ) graczach , udział w ligach no i serwera posiadanie .

Trochę informacji o mnie :

Wiek : 24 lata
Nick : ermac
Skąd: Katowice, śląsk
Staż: ponad 9 lat ( całokształt gry od wersji 1.1 )
Ex klany na czero : bstr.zk, cvf. BGD.cz, orthodoox . To bardziej niegdyś znane teamy , w których grałem .
Lany : ON
Składki : ON
Posiadam wszystkie programy oraz profesjonalny sprzęt do gry od słuchawek po myszkę ...


Czekam na propozycję, rozważę każdą .


P.S Również dołączę do multigamingu.


Kontakt : najlepiej steam, mój ID : baptiste183, lub GG: 4345809.

Proszę pisać w jakiej sprawie !


Pozdrawiam !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Cze 18, 2011 12:05 am    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu CS:Condition-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury