www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Zaproszenie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
siden
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 25 Lip 2011

PostWysłany: Wto Lip 26, 2011 11:21 am    Temat postu: Zaproszenie Odpowiedz z cytatem

Witam.
Od pewnego czasu razem z kolegami mamy klan.
Grając na #cw.pl zauwazylismy ze graja tam tylko tzw "mircowe gowna" czyli po przegranej nie chca wpisywac wynikow na strone a takze wyzywaja po czym odpalaja cheaty.
Wiec razem z kolegami chcielibysmy zagrac sobie z jakims lepszym polskim klanem ale nie wiemy jak zdobyc zaproszenie na kanal na ktorym oni szukaja pcw .
Wiem ze istnieja jakies kanaly mircowe ze znanymi twarzami oprocz #bombsite na ktory raczej nie da sie zdobyc zaproszenia.
Wiec prosba dla was zebyscie powiedzieli nam jak zdobyc to zaproszenie a takze podajcie nazwe kanalu : )
Nie mowcie ze jest to nie realne bo wiem ze jest ; )
I nie podajcie zadnych kanalow typu #pracc #pcw
Prosze o pomoc : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Lip 26, 2011 11:21 am    Temat postu:

Powrót do góry
drio
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Lip 2010

PostWysłany: Wto Lip 26, 2011 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam dużo kanałów irc, lecz uwież mi tam też biegają odpaleni...

Szukacie oporu? To załóżcie esla, ściągnijcie anty-cheat "esl wire", przeczytajcie regulamin i grajcie... Do top 200 nie wejdziecie...

www.esl.eu

a jeżeli ktoś dysponuje unikalnymi kanałami na irc -tak jak ja- wątpię aby ci podał...

edit: na eslu nikt nie jest odpalony... są wyjątki ale to jest 1 osoba na 100 meczy :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
siden
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 25 Lip 2011

PostWysłany: Wto Lip 26, 2011 12:02 pm    Temat postu: esl wire Odpowiedz z cytatem

wlasnie chodzi o tego beznadziejnego anty-cheata

jakbysbyl laskawy to podaj : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
drio
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Lip 2010

PostWysłany: Wto Lip 26, 2011 12:17 pm    Temat postu: Re: esl wire Odpowiedz z cytatem

siden napisał:
wlasnie chodzi o tego beznadziejnego anty-cheata

jakbysbyl laskawy to podaj : )


Jeżeli nie chcesz grać esla to graj allplay, lub LC...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
siden
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 25 Lip 2011

PostWysłany: Wto Lip 26, 2011 1:10 pm    Temat postu: trudno? Odpowiedz z cytatem

jesli pisze temat o kanalach irca to jesli masz pisac o jakichs eslach to lepiej nic nie pisz : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vizahrai
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Lip 2007

PostWysłany: Wto Lip 26, 2011 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz teamów które po przegranym meczu 'wpiszą wynik na stronkę' to właśnie cw.pl jest waszym poziomem. O kanałach na które potrzeba zaproszenia możecie zapomnieć, bo do tego potrzeba znajomości, z kolei żeby mieć znajomości, potrzeba osiągnięć - i nie mówię tutaj o stu wygranych meczach na stronce klanowej.

Tak jak ktoś wyżej napisał - pograjcie ESLa, gdy nie będziecie w stanie wygrać pojedynczego meczu, może wtedy zobaczysz ile jeszcze przed wami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
manikcs
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Lis 2005

PostWysłany: Wto Lip 26, 2011 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile ty masz lat, że przejmujesz się jakimś nieznaczącym wynikiem na klanowej stronce (no chyba, że chcesz czuć respekt na serwerach nosteam).

A na hajtowe kanały nie dostaniesz inva bo nikt named nie bedzie tracił czasu na granie z jakimiś pierdami.

EOT.
_________________
100fps powered by: p55-gd65 | x3440 @ 3.4 | gtx560ti | 2x2GB 1600Mhz DDR3 | samsung 470 ssd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
majkelooo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Mar 2010

PostWysłany: Wto Lip 26, 2011 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vizahrai napisał:
Jeżeli szukasz teamów które po przegranym meczu 'wpiszą wynik na stronkę' to właśnie cw.pl jest waszym poziomem. O kanałach na które potrzeba zaproszenia możecie zapomnieć, bo do tego potrzeba znajomości, z kolei żeby mieć znajomości, potrzeba osiągnięć - i nie mówię tutaj o stu wygranych meczach na stronce klanowej.

Tak jak ktoś wyżej napisał - pograjcie ESLa, gdy nie będziecie w stanie wygrać pojedynczego meczu, może wtedy zobaczysz ile jeszcze przed wami.
Ostatnio na boardzie jakiś no-name, którego w życiu nie słyszałem. "MAM INVITE NA ZAGRANICZNYM XXXXX na pcw itp itd.." no tak trzeba osiągnięć.
_________________
~SINCE 2007
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
epiphone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2009
Klan: DELETED

PostWysłany: Sro Lip 27, 2011 5:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drio napisał:
Znam dużo kanałów irc, lecz uwież mi tam też biegają odpaleni...

Szukacie oporu? To załóżcie esla, ściągnijcie anty-cheat "esl wire", przeczytajcie regulamin i grajcie... Do top 200 nie wejdziecie...

www.esl.eu

a jeżeli ktoś dysponuje unikalnymi kanałami na irc -tak jak ja- wątpię aby ci podał...

edit: na eslu nikt nie jest odpalony... są wyjątki ale to jest 1 osoba na 100 meczy :)


To ciekawe. Czyzby sie cos zmienilo? Dla mnie ESL zawsze byl synonimem e-napinaczy, oszustow i generalnie dzieciarni ktora sie przechwala swoimi levelami.
Na dodatek ich genialny esl wire, gdzie mozesz dostac bana za byle gowno i nawet dowodow nie zobaczysz :lol:

Gdybym mial znowu 10 lat mniej, to pewnie bym sie zapisal do LC. Chyba jedyna liga w Polsce ktora jest cos warta i gdzie w razie awansu na wyzsze szczeble, daje szanse pograc z topami.
_________________
z plebsem nie rozmawiam :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury