www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[GRA]dziwne skoki pingu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZIRo
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 10 Kwi 2009

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 10:52 am    Temat postu: [GRA]dziwne skoki pingu Odpowiedz z cytatem

Siema, mam problem, ping skacze mi w okolicach 19-40. Co może być przyczyną, czy to wina łącza? Mam kablówkę 16mb, wcześniej 8mb ping był o wiele lepszy 10-20max.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 10:52 am    Temat postu:

Powrót do góry
Swierszczu
Moderator
Moderator


Dołączył: 30 Maj 2004

PostWysłany: Wto Sie 02, 2011 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na neostradzie swego czasu był problem, bo dla większych prędkości włączali tryb interleave - nie powiem dokładnie, ale jest to coś w stylu dodawania do pakietu kilku informacji na wypadek utraty części pakietu - zapobiega błędom CRC itp. Natomiast w mniejszych prędkościach jest to tryb fast, który nie ma tej opcji. Zadzwoń na infolinię i poproś o przełączenie na tryb fast. Jeśli nie będziesz miał rozłączeń/skoków pingu itp to jest to lepszy wybór.

Wszystko zależy od jakości łącza.
_________________
66.6FM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bartekzytko
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Lip 2010

PostWysłany: Wto Sie 02, 2011 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jw nalezy poprostu sie skontaktowac z uslugodawca
_________________
www.facebook.com/dzeusik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury