www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
problem ze skryptem na odbindowanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Skrypty / Configi CS 1.6 i CS:C-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
riten
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Wrz 2010

PostWysłany: Czw Paź 27, 2011 7:00 pm    Temat postu: problem ze skryptem na odbindowanie Odpowiedz z cytatem

Witam

Problem polega na tym, że mam IE 3.0, a na bocznych przyciskach (MOUSE4, MOUSE5) mam ustawione szybkie wyciąganie smoga oraz flesha. Chodzi o to, że jak strzelam to często wyciąga mi się sam z siebie smog/flesh bo IE ma lipne te przyciski. Teraz uwaga chodzi mi o to, aby przy strzelaniu MOUSE4 oraz MOUSE5 były nieaktywne by uniknąć wyciągania granatów w złym momencie, ale po puszczeniu strzelania żebym mógł ponownie szybko wyciągać granaty. Mam nadzieje, że kapujecie o co mi chodzi...

Próbowałem sam to zrobić na podstawie skryptu który odbindowuje skakanie na rolce podczas gdy broje pakę za pomocą "e" oto on:

bind "MOUSE1" "+unbind"
alias "+unbind" "unbind MOUSE4; unbind MOUSE5;+use"
alias "-unbind" "bind MOUSE4 weapon_smokegrenade; bind MOUSE5 weapon_flashbang;-use"

I teraz jak tego używam to jak naciskam MOUSE1(tam gdzie teoretycznie powinno być strzelanie) to nie mogę wyciągnąć granatów, czyli to o co mi chodziło, ale MOUSE1 nie działa tak jak powinno ponieważ odbindowuje się "+atttack" z MOUSE1.

czyli na chłopski jezyk nie moge strzelac ale jak trzymam przycisk od strzelania to nie moge wyjac granatow czyli po czesci to co zorbilem dziala ale nie wiem jak zrobic zbey bylo wsyzstko ok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Paź 27, 2011 7:00 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Sheaker
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 07 Lut 2006

PostWysłany: Czw Paź 27, 2011 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo Ci brakuje

"+attack" na mouse 1. Musisz gdzieś tam to wrzucić (albo obok unbind albo właśnie w samym skrypcie.)
_________________
NAJLEPSZE fragi ze scouta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
riten
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Wrz 2010

PostWysłany: Czw Paź 27, 2011 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorry ale ameryki nie odkryłeś własnie o to chodzi ze nie wiem gdzie to mozna wmontowac bo gdzie tego nie daje to albo skrpyt przestaje dzialac albo nie sie nie zmienia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Skrypty / Configi CS 1.6 i CS:C-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury