www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[Pomocy]Background cs 1.6

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Mapy i modyfikacje gry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tr3ac3r
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 21 Mar 2007
Klan: Lvz4k^^

PostWysłany: Czw Paź 27, 2011 2:52 pm    Temat postu: [Pomocy]Background cs 1.6 Odpowiedz z cytatem

Witam szukam poradnika ale podpowiedzi jak zrobić ręcznie background do cs ale nie jakimiś programami do robienia tylko ręcznie pod rozdziałke którą sobie sam określę i typ 16;9 i 4;3 próbowałem Photoshopem ale zbytnio nie wiem czym podzielić zdjęcie na kawałki i jaka jest zależność ilości kawałków do rozdziałki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Paź 27, 2011 2:52 pm    Temat postu:

Powrót do góry
triget
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 11 Cze 2004
Klan: Evil of Kill3rs

PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 8:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko to będzie określić, bo gotowy program potnie to sam i tyle (ale chyba można dowolnie inna rozdziałkę w nim ustawić?). Dużo zachodu z własnoręcznym sklejaniem. Kiedyś próbowałem, ale ilość plików mnie zniechęciła.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
LorD_Vader_
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Kwi 2005
Klan: vdrtutorials.pl

PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daaaawno temu znalazłem taki program na jakiejś niemieckiej stronie. Ustawiało się rozdzielczość i sam soft przycinał obrazek. Niestety nie pamiętam jak się on nazywał.

Możesz pobrać sobie taka podmianka w rozdzielczości w jakiej chcesz mieć swój obrazek. Później poukładać go z tych elementów w Photoshop i będziesz wiedział jak pokroić swój. Chyba jedyna metoda, która może dać zadowalający rezultat.
_________________
>>>> http://showreel.pl/ <<<<

>>>> http://vdrtutorials.pl <<<<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Tr3ac3r
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 21 Mar 2007
Klan: Lvz4k^^

PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

własnie wychodzi na to ze zsoatnie program sproboje w tych progrmach pogrzebac i moze tam da sie zmienic rodzialke ale dzieki wielkie za pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Mapy i modyfikacje gry Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury