www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
gui

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Mapy i modyfikacje gry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tr3ac3r
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 21 Mar 2007
Klan: Lvz4k^^

PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 5:36 pm    Temat postu: gui Odpowiedz z cytatem

mam pytanko jak zrobić żeby automatycznie po uruchomieniu cs uruchamiała się consola ale taka mała tylko ze żeby pokazały się echa gui edit itp

i jak zamienić kolejnością zakładek w opcjach bo chciałbym żeby mulit było na początku jaka to komenda lub gdzie to zmienić

ps: z consola sobie poradziłem ale nie do końca bo nie wiem jak zdefiniować jej wielkość
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 5:36 pm    Temat postu:

Powrót do góry
triget
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 11 Cze 2004
Klan: Evil of Kill3rs

PostWysłany: Nie Paź 30, 2011 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za kolejność menu odpowiedzialny jest jakiś plik tekstowy, tylko teraz nie pamiętam jaki. Tam masz zdefiniowaną kolejność. Wybacz, ale z pamięci trudno mi jest sobie to przypomnieć. Co do wielkości to pewnie trzeba dopisać jakiś parametr.

Wybacz za wróżenie z fusów :)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Tr3ac3r
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 21 Mar 2007
Klan: Lvz4k^^

PostWysłany: Nie Paź 30, 2011 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

własnie i tu jest magia sciągłem sobie gui fx co tutaj jest i tam jak wrzucę mam mulit na początku a fx czyli lock na końcu i szukałem i nic nie znalazłem co by mogło za to odpowiadać a co do rozmiaru i pozycji konsoli próbowałem chyba wszystkiego nawet plik res zrobiłem i nie wiem jak to zmienić a jak robię kombinacje shif+ctrl+alt+b i zmienię pozycje i rozmiar niby zapisze i tak po ponownym włączeniu jest tak jak było wcześniej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
triget
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 11 Cze 2004
Klan: Evil of Kill3rs

PostWysłany: Nie Paź 30, 2011 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba będzie skrupulatnie szukać. Pewnie coś przeoczyłeś, co przy tylu linijkach jest bardzo możliwe.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Mapy i modyfikacje gry Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury