www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
warszawa - manifestacje 11 listopad
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pSsi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Kwi 2008

PostWysłany: Pią Lis 18, 2011 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hazardmusic napisał:
pSsi napisał:
hazardmusic napisał:


W dalszym ciągu nie potrafię zrozumieć jak można bić kogoś za to, że niesie flagę Polski i utożsami się z patriotyzmem.

Gdyby nie ten patriotyzm to...


ja również nie jestem za przemocą
ale także nie mogę zrozumieć, jak można pić kogoś, za religie, orientacje seksualną, czy kolor skóry...


Widzę, że nie do końca wiesz co popierasz, a czego jesteś przeciwnikiem.

"Prawica - zwyczajowe określenie sił politycznych, które charakteryzuje szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym."

No to zaczynamy...
Odpowiedz sobie na pytania.

Czy jesteś otwarty na Świat?
Czy z otwartymi rękoma przywitasz milion Turków i homoseksualistów?
Czy pozwolisz, aby za 10 lat nasze dzieci paliły legalnie marihuanę w wieku 15 lat?
Czy pozwolisz na zatrudnienie Chińczyków w Polsce?

Czy może lepiej troszczyć się o swój kraj jak o swój własny dom?
Nie wpuszczam do swojego domu byle kogo, a tym bardziej nieproszonych gości?
Tworzę zasady, aby uczyć i dawać przykład swoim dzieciom?
Troszczymy się o siebie nawzajem, aby inna nacja nas nie wyparła z naszego własnego gospodarstwa domowego?

Jeśli komuś nie pasuję, to że w Polsce są takie, a nie inne zasady, to może zmienić kraj. Nie można od tak zmieniać prawo i iść na rękę garstce (mam na myśli homoseksualistów), bo za rok lub dwa odezwą się kolejne mniejszości.

Unia Europejska to nic innego jak jedna wielka "TOLERANCJA", która przez tą "TOLERANCJE" zaczyna się chylić ku upadkowi.
Francja była na tyle tolerancyjna, że przyjmowała imigrantów z Afryki, aby później ich wszystkich siłą spakować i odesłać do domu. Gdzie była lewica? - nigdzie. Większość Francuzów popierała akcję.

O swój dom trzeba dbać, a czasami nawet walczyć.



nie to ty mnie nie rozumiesz, oraz tego co ja popieram. przypisujesz mi ładkę że popieram lewice w 100% a ty nadal nie możesz zrozumieć, tego że napisałem wyłącznie o normach obyczajowo-społecznych ?!



Czy jesteś otwarty na Świat?
TAK

Czy z otwartymi rękoma przywitasz milion Turków i homoseksualistów? TAK, póki ja się im nie spodobam jako partner ;)

Czy pozwolisz, aby za 10 lat nasze dzieci paliły legalnie marihuanę w wieku 15 lat?
NIE, ale od 18 proszę bardzo

Czy pozwolisz na zatrudnienie Chińczyków w Polsce?
TAK, skoro my możemy wyjeżdżać do usa, uk, Skandynawii i zabierać prace obywatolem tych krajów, to każdy może zrobić to samo nam


te pytania u dołu nie wykluczają tych u góry w 100% więc na nie też odpowiem.

Czy może lepiej troszczyć się o swój kraj jak o swój własny dom? Mój dom jest tam gdzie mieszkam, a mieszkać mogę wszędzie, i wszędzie tam gdzie będę będę się troszczył by była tolerancja, i równość.

Nie wpuszczam do swojego domu byle kogo, a tym bardziej nieproszonych gości? No faszystów, nazistów, komunistów bym nie zaprosił ;)

Tworzę zasady, aby uczyć i dawać przykład swoim dzieciom?
Jak najbardziej będę wychowywał moje pociechy wd moich zasad;)

Troszczymy się o siebie nawzajem, aby inna nacja nas nie wyparła z naszego własnego gospodarstwa domowego? Nie uznaje podziału na nacje, więc na to nie mogę odpowiedzieć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Lis 18, 2011 3:12 pm    Temat postu:

Powrót do góry
N4zgul
Admin serwera CS.PL
Admin serwera CS.PL


Dołączył: 10 Kwi 2005
Klan: ffa

PostWysłany: Pią Lis 18, 2011 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czy pozwolisz na zatrudnienie Chińczyków w Polsce?
TAK, skoro my możemy wyjeżdżać do usa, uk, Skandynawii i zabierać prace obywatolem tych krajów, to każdy może zrobić to samo nam

Stary u nas i tak jest bezrobocie i robisz za 1200 zl na waciki. Jakby chinole zalaly nasz rynek robili by za absolutne minimum i wtedy polak calkowicie stracil by szanse na znalazienie pracy. To samo tyczy sie turkow. pssi myslales nad zmiana miejsca zamieszkania na np. Czechy czy Holandie albo najlepiej Szwecje tam bedziesz mial swoja tolerancje i nikt nie bedzie tobie przeszkadzal.
_________________

CS.PL#1 195.42.112.111:27015 - Zapraszam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Skype
pSsi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Kwi 2008

PostWysłany: Pią Lis 18, 2011 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to na pewno było by było jakieś wyjście. Ale zostawić rodzinę przyjaciół ? nie to nie wchodzi w grę... Ale tak jak powiedziałem skoro ktoś z polski może jechać i zabierać prace anglikom, to ktoś może przyjechać do polski i zabrać prace polakom, mimo tego że u nas pracy jest mało powinniśmy tak myśleć. Bo skoro my tak robimy, to czemu komuś tego zabronić ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
N4zgul
Admin serwera CS.PL
Admin serwera CS.PL


Dołączył: 10 Kwi 2005
Klan: ffa

PostWysłany: Pią Lis 18, 2011 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok sam siedze w UK narazie ale pragne zauwazyc ze wrota europy sa zamkniete dla chinczykow i turkow wlasnie z tego powodu o którym juz wspomniałem.
_________________

CS.PL#1 195.42.112.111:27015 - Zapraszam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Skype
hazardmusic
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Gru 2006

PostWysłany: Pią Lis 18, 2011 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pSsi napisał:

nie to ty mnie nie rozumiesz, oraz tego co ja popieram. przypisujesz mi ładkę że popieram lewice w 100% a ty nadal nie możesz zrozumieć, tego że napisałem wyłącznie o normach obyczajowo-społecznych ?!


Nigdzie Ci nie przypisałem ładki, ale po tym co piszesz można wywnioskować, że jesteś lewicowcem. Zresztą Twoje odpowiedzi na moje pytania mówią same za siebie. Więc nie wstydź się, że masz poglądy lewicowca (może jeszcze o tym nie wiesz - pisałem wyżej).
Po prostu jeśli masz takie poglądy, to mów o nich otwarcie. Wypisuj własne argumenty, które być może przemówią do nas, a jeśli nie, to spróbuj zrozumieć czyjeś.

pSsi napisał:
Czy jesteś otwarty na Świat?
TAK

Czy z otwartymi rękoma przywitasz milion Turków i homoseksualistów? TAK, póki ja się im nie spodobam jako partner ;)


A milion Turków i Chińczyków, którzy przyjdą otwierać własne biznesy lub pracować za miskę ryżu?
Niestety, ale to już się dzieje. Kto budował autostradę między Łodzią, a Warszawą? Jacy robotnicy tam pracowali?
Z doświadczenia wiem, że powoli kierowcy ciężarówek ze wschodu wypierają polskich kierowców. Zaczynają pracować w naszych firmach, bo pracodawcy chętniej ich przyjmują z tego powodu, że mają mniejsze wymagania. Czy to jest normalne? O kogo państwo powinno się troszczyć w pierwszej kolejności o Polaka, czy Roma? Nie wiem, czy się orientujesz, ale Romowie, którzy nie mają gdzie mieszkać, utrzymywani są przez nasze państwo (czyli nas). Dostają mieszkania i zapomogę.
Zaproś milion Turków to za 20 lat Twoje dzieci będą się uczyły tureckiego, a nie polskiego.
Czy to jest fair? Gdzie ta lewicowa sprawiedliwość?

Również pisałem o tym, że dopóki homoseksualista mi nie przeszkadza, to nie mam nic do niego. Wcześniej ktoś napisał mniej więcej coś takiego - na początek niech mają legalizacje związków...
Wszystko zaczyna się od "na początek". Jeśli są otwarci na świat (niech wyjadą do Holandii), jeśli są (zazwyczaj) mało religijni, to po cholerę im legalizacja związku?

pSsi napisał:
Czy pozwolisz, aby za 10 lat nasze dzieci paliły legalnie marihuanę w wieku 15 lat?
NIE, ale od 18 proszę bardzo


To może od razu zalegalizujmy twarde narkotyki? W Holandii normą jest, że po imprezie w Coffeeshopie idzie się na disco i zażywa MDMA.
Z biegiem czasu marihuana nie wystarcza. Później taki człowiek idzie na odwyk, a przeciętny Kowalski za to płaci.
O co mi chodzi? Chodzi mi o to, że lud trzeba trzymać w ryzach. W przeciwieństwie do lewicowców jestem zdania, że nie wolno na wszystko pozwalać.


pSsi napisał:
Czy pozwolisz na zatrudnienie Chińczyków w Polsce?
TAK, skoro my możemy wyjeżdżać do usa, uk, Skandynawii i zabierać prace obywatolem tych krajów, to każdy może zrobić to samo nam


Widać, że w tej kwestii nie bardzo się orientujesz. Po otwarciu granic kraje takie jak Niemcy (starzeją się), czy UK (wyspa) same ubiegały się o naszych rodaków, bo miały dużo wolnych miejsc pracy. Natomiast w Polsce panują zupełnie inne zasady zdobywania pracy. Nie dość, że płaca marna, to młodemu człowiekowi ciężko zdobyć prace.

Tak na marginesie wolałbym żebyśmy nie wyjeżdżali. Chciałbym żeby nasz kraj dał nam to czego od niego oczekujemy. Niestety żyjemy w kapitalizmie czyt. nowotworze kredytowym.

pSsi napisał:
Czy może lepiej troszczyć się o swój kraj jak o swój własny dom? Mój dom jest tam gdzie mieszkam, a mieszkać mogę wszędzie, i wszędzie tam gdzie będę będę się troszczył by była tolerancja, i równość.

Nie wpuszczam do swojego domu byle kogo, a tym bardziej nieproszonych gości? No faszystów, nazistów, komunistów bym nie zaprosił ;)


Faszysta, nazista, komunista - jeśli są to Polacy, to mają większe prawo do życia w Polsce jak jakiś Turek!

U Ciebie w domu kto ma większe prawa Ty, czy twój gość?
_________________
GLOSNARODU.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pSsi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Kwi 2008

PostWysłany: Pią Lis 18, 2011 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzisz ja rozumiem twoje poglądy, i je akceptuje, bo sam wiesz co jest dla ciebie lepsze i co jest dobrem. Żeby mnie zrozumieć musiał byś pojąć że:
nie traktuje kraju w taki sposób jak ty,
nie dziele(tylko nie zrozum źle tego słowa, ja mówię o neutralnym znaczeniu tego słowa) ludzie według narodów tylko według tego co myślą i co robią, bo według mnie to słowa i czyny określają ludzi, a nie ich pochodzenie.

co do narkotyków to się z tobą nie zgadzam, każdy ma do tego prawo, skora ja się mogę napić wódki to ktoś sobie może ściągnąć kreskę ;)
pamiętaj że alkohol także jest narkotykiem, i to silnie uzależniającym

i muszę niestety wytknąć błąd w twym myśleniu, mianowicie piszesz że będziemy płacić za odwyki osób uzależnionych, ja to widzę inaczej:
po 1 każdy płaci podatek, więc ma prawo do opieki takiej jakiej wymaga jego stan zdrowia, w danej chwili, nawet jeśli na to nie zasługuje, płaci = ma prawo
po 2 jeżeli rzeczywiście koszty są tak duże, można narkotyki opodatkować dodatkowym podatkiem, np nazwijmy go - podatek od usuwania skutków zażywania i uzależnienia środków psychotropowych.
i sprawa kosztów rozwiązana ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
c0rsack
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Wrz 2009

PostWysłany: Pią Lis 18, 2011 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Legalizacja związków partnerskich zapewnia im PODSTAWOWE prawa. Poza tym dlaczego mają wyjeżdżać z Polski, skoro bycie homoseksualistą czy lewicowcem nie wyklucza patriotyzmu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Listonosz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 24 Cze 2008
Klan: gb to szit

PostWysłany: Pią Lis 18, 2011 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@c0rsack, naucz się czytać ze zrozumieniem.
Filmiki z agresją policji były/są na forum więc poszukaj w 3-4 pierwszych stronach tematu.

@Wrobelek.
Użycie broni gładkolufowej doprowadziłoby tylko do tragedii. Wiesz jak zachowuje się tłum kiedy słyszy strzały. Tam były by 2 opcje.
1. ludzie tratowaliby się nawzajem.
2. do tego tratowania doszłoby tratowanie policji i być może by jeńców nie brano. Ktoś wklejał tu tekst z forum policyjnego i prawde mówiąc było to świetnie napisane.

Wiesz czemu jest wielkie halo kiedy policjant uderzy kogoś pałką? Bo osoba nie słusznie uderzona daje na chlebek swojemu oprawcy. Kilkanaście lat temu policjant uderzył dzieciaka, który przebiegł z tłumem ludzi na czerwonym po meczu w Słupsku. Uderzył dzieciaka w głowę i on przez to zmarł. Pominę fakt, że wszystko miało być sfałszowane i gdyby nie zamieszki prawdopodobnie winny byłby słup trolejbusowy. Facet dostał kilka lat wiezięnia, wyszedł po połowie czasu. Płaci jakieś tam odszkodowanie, które jak umrze dostaną podatnicy do spłacenia. Bo już wiadomo, że braknie mu życia żeby się wypłacić.
_________________
www.pajacyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
hazardmusic
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Gru 2006

PostWysłany: Pią Lis 18, 2011 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pSsi napisał:

nie dziele ludzi według narodów tylko według tego co myślą i co robią, bo według mnie to słowa i czyny określają ludzi, a nie ich pochodzenie.


Masz rację, ale jedno (granice i świadomość tego na co mogę sobie pozwolić) nie przeszkadza drugiemu (jestem np. homoseksualistą, skinheadem). Wszystko odnosi się do tego, że w dzisiejszych czasach mniejszości chcą mieć takie same, a czasami nawet większe prawa od większości. Mniejszość krzyknie TOLERANCJA i nagle wszyscy łapią się za głowę. W telewizji podnosi się wrzawa, że Polacy nie są tolerancyjni i rozpoczyna się ogólnopolska akcja edukacyjna. Po co mi ona, skoro dobrze napisałeś, że każdy wie co dla niego jest dobre.
Skoro lewicowcy są tolerancyjni to dlaczego nie walczą słowem, a pałkami? Jedno zaprzecza drugiemu.

pSsi napisał:
co do narkotyków to się z tobą nie zgadzam, każdy ma do tego prawo, skora ja się mogę napić wódki to ktoś sobie może ściągnąć kreskę ;)
pamiętaj że alkohol także jest narkotykiem, i to silnie uzależniającym


Im więcej pokus tym gorzej. Tak bardzo chcieliśmy (sam chciałem) stylu życia prosto z USA... no to go mamy. Pamiętam jak chodziłem jeszcze do szkoły i mówiono nam wtedy, że dzieci w USA są głupie. Poziom szkolnictwa w USA stał na bardzo niski poziomie. Czasy się zmieniły. Dzisiaj naśladowanie stylu ala USA jest proste, bo mamy Internet, globalną telewizję, komercję itd.
Dzięki temu mamy coraz bardziej niewyedukowaną młodzież. Zgadza się, że mamy magistrów, ale to nie są Ci magistrzy co kiedyś. Dochodzi do rożnego rodzaju patologii itp.
Przykładów można podawać i podawać...

Dasz ludziom więcej podobnych świństw to się sami zniszczą. Doskonałym przykładem jest cywilizacja rzymska.

pSsi napisał:
i muszę niestety wytknąć błąd w twym myśleniu, mianowicie piszesz że będziemy płacić za odwyki osób uzależnionych, ja to widzę inaczej:
po 1 każdy płaci podatek, więc ma prawo do opieki takiej jakiej wymaga jego stan zdrowia, w danej chwili, nawet jeśli na to nie zasługuje, płaci = ma prawo


Nie każdy płaci podatki!
Osoba uzależniona na odwyku (np. młoda - ucząca się) w jaki sposób będzie płacić podatki?
W jaki sposób płacą podatki Romowie mieszkający w Polsce, którzy nie pracują, a mieszkają bo nasze państwo ich utrzymuje?

c0rsack napisał:
Legalizacja związków partnerskich zapewnia im PODSTAWOWE prawa. Poza tym dlaczego mają wyjeżdżać z Polski, skoro bycie homoseksualistą czy lewicowcem nie wyklucza patriotyzmu?


Sorry, że odpowiem na te pytania stawiając kolejne pytania.

Bez tych podstawowych praw im źle się żyje?
Dlaczego mamy martwić się o mniejszość homoseksualistów, a nie o ludzi, którzy wyjechali za granicę do pracy? Dlaczego 2 mln ludzi musiało wyjechać za granicę?
Dla mnie to jest większe zmartwienie jak niewielka grupa homoseksualistów robiącą wokół siebie tyle zamieszania.

Bycie lewicowcem i patriotą jednocześnie? Właśnie pokazali to na Marszu bijąc ludzi niosących flagi i zapraszając niemieckich chuliganów.

Zresztą kolega wyżej po części odpowiedział na to pytanie. Nie utożsamia się z granicami, nacjami itp.

P.S Tak się uczepiłem tych homoseksualistów...
Myślę, że oni na siłę chcą sprawić, aby społeczeństwo zaakceptowało (sorry za słowo) ich odmienność. Kto tego nie zrobi stanie się de facto odmieńcem. Po zaakceptowaniu przez społeczeństwo par homoseksualnych przyjdzie pora na kolejne prawa.
_________________
GLOSNARODU.PL


Ostatnio zmieniony przez hazardmusic dnia Pią Lis 18, 2011 7:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pSsi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Kwi 2008

PostWysłany: Pią Lis 18, 2011 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alesz państwo z podatków za narkotyki, stać by było na leczenie uzależnien ;)

ostatni cytat to nie moje słowa, ;) jak możesz to zmień ;) choć to popieram, to tak dla porządku ;)

i mam jeszcze jedno pytanie, dlaczego twierdzisz że bycie lewicowcem od razu, przekreśla bycie patriotą ? wiesz nie każdy lewicowiec jest takim kosmopolitą jak ja ;) a wiesz ile duszek tyle sposobów życia, a co za tym idzie sposobów na patriotyzm ;)


Ostatnio zmieniony przez pSsi dnia Pią Lis 18, 2011 10:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hazardmusic
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Gru 2006

PostWysłany: Pią Lis 18, 2011 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pSsi napisał:
alesz państwo z podatków za narkotyki, stać by było na leczenie uzależnien ;)

ostatni cytat to nie moje słowa, ;) jak możesz to zmień ;) chodź to popieram, to tak dla porządku ;)

i mam jeszcze jedno pytanie, dlaczego twierdzisz że bycie lewicowcem od razu, przekreśla bycie patriotą ? wiesz nie każdy lewicowiec jest takim kosmopolitą jak ja ;) a wiesz ile duszek tyle sposobów życia, a co za tym idzie sposobów na patriotyzm ;)


Nie przekreślam tego, że lewicowcy mogą być patriotami (choć sama idea lewicowca poniekąd wyklucza bycie patriotą).
Pewnie jest ich tyle samo co wśród prawicowców zwolenników przyznania podstawowych praw homoseksualizmu (nic więcej).

Po prostu pokazali na Marszu na co ich stać, a przecież to oni powinni dawać przykład jak rozwiązywać konflikty słowem.
_________________
GLOSNARODU.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pSsi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Kwi 2008

PostWysłany: Pią Lis 18, 2011 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masz racje, dlatego ja pisałem o tym że każdy fanatyzm jest złem, choć z drugiej strony też poleciały cegły, chociaż masz racje że to lewica powinna nastawić drugi policzek by potem móc opowiadać o agresji prawicy ;)


obie strony przesadziły, a do tego podgrzała atmosferę policja bijąc tych spokojnych, a agresywnych olała i większość spokojnie wróciła do domów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hazardmusic
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Gru 2006

PostWysłany: Pią Lis 18, 2011 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i to jest najlepsze podsumowanie tego tematu.

Na koniec dodam swój pierwszy wpis.

hazardmusic napisał:
Lewicowcy, prawicowcy, faszyści, neonaziści, socjaliści, neoliberaliści, szowiniści, skrajna prawica, skrajna lewica... :x

Stwierdzam, że powyższe terminy są tylko pustymi słowami, używanymi do manipulowania ludźmi.

Był Marsz Niepodległości z którego każdy Polak powinien się cieszyć.
Takie Święta nie są po to, aby dzielić obywateli w imię poglądów, pustych haseł, powrotu do przeszłości.
Kto tego nie rozumie jest idiotą - proste.

_________________
GLOSNARODU.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pwrls
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Lis 2005

PostWysłany: Pią Lis 18, 2011 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że sprawa tych "zamieszek" w Warszawie jest mocno demonizowana. Podobnie myśli m.in. Janina Paradowska:
Cytat:
Z zadziwieniem obserwuję mocno przesadzone i histeryczne reakcje na to, co stało się 11 listopada w Warszawie.

Prawda, na telewizyjnych zdjęciach te dymy, rzucane kamienie czy próby wywracania i palenia samochodów telewizyjnych wyglądały groźnie, ale w rzeczywistości aż tak groźnie chyba nie było, skoro miasto swoje straty oszacowało na niewiele ponad 70 tys. złotych, co oznacza, że żadnej wielkiej dewastacji nie dokonano. Liczba zatrzymanych i szybko karanych jest spora, ale jak na to, że na ulicach pochody liczyły wiele tysięcy osób – wcale nie przesadna.


Wszędzie na świecie, niezależnie od tego jak "wyedukowane" i światłe jest społeczeństwo podczas takich manifestacji, a w szczególności, gdy spotykają się dwie niejako przeciwne sobie grupy, dochodzi do mniejszych bądź większych zamieszek i tyle. Policja powinna to łagodzić i tłumić w zalążku.

Druga sprawa, to to notoryczne uwypuklanie tego, że ludzie, którzy rzekomo doprowadzili do jakiejś burdy i rzekomo byli sprowadzeni przez środowisko Krytyki Politycznej, byli Niemcami. Ciągle słyszę "Niemcy, Niemcy, Niemcy!", jakby to był największy fakt.

BTW. pSsi, piszesz czasami dość rozsądnie, ale - błagam! - wrzuć wcześniej wypowiedź do jakiegoś edytora tekstu, bo z ortografią słabo :)

EDIT. Cytowany fragment pochodzi z bloga redaktor Paradowskiej (http://paradowska.blog.polityka.pl)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hazardmusic
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Gru 2006

PostWysłany: Pią Lis 18, 2011 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mnie zaskoczyła informacja o tym, że miasto wyceniło straty na 70 tys. zł., ALE...

Miasto w swój kosztorys nie wliczyło strat jakie poniosły osoby/firmy prywatne (m.in. TVN) i policja, która miała kilka skasowanych samochodów.

Więc ta Pani nie wie co mówi :)
_________________
GLOSNARODU.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury