www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Czy da sie dodać teksturę do .bsp...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Mapy i modyfikacje gry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Frank Sobotka
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Lis 2011

PostWysłany: Sro Lis 30, 2011 4:07 pm    Temat postu: Czy da sie dodać teksturę do .bsp... Odpowiedz z cytatem

...bez rekompilacji tego .bsp? Chodzi to, że mam mapę, która jest kompatybilna ze starszą wersją pliku WAD niż ta rozpowszechniana obecnie. W nowszej wersji nie mam po prostu niektóych tekstur, z których ta mapa korzysta. I chciałbym, zamiast powodować konflikty między tymi wersjami pliku WAD, przerzucić brakujące tekstury bezpośrednio do BSP mapy. Wiem, że autor ma taką możliwość przy tworzeniu (może sobie tekstury wrzucić do WAD, może zachować ja w BSP), ale czy wtórnie też dałoby się coś nowego do BSP dodać? Namierzenie tych tekstur (nazwy) i wyodrębnienie ich ze starej wersji pliku WAD to nie żaden problem oczywiście - to udało mi się zrobić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Lis 30, 2011 4:07 pm    Temat postu:

Powrót do góry
utworzkonto
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Gru 2007
Klan: Lubiczów

PostWysłany: Sro Lis 30, 2011 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety z tego, co mi wiadomo, to pod GoldSrc nie ma takiej możliwości. Pod Sourcem masz program Pakrat, ale nie jest on kompatybilny z pikami bsp starego silnika.
_________________
Plamy na Słońcu, upał na ulicy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Mapy i modyfikacje gry Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury