www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Real madryt - FC Barcelona
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mind
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Gru 2007

PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A racja. Wylecial mi ten final LM z glowy :)
_________________
Betonman napisał:
Jak się zgubię w górach to mam nadzieję, że będziesz gdzieś w pobliżu ze swoimi tatuażami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 9:26 am    Temat postu:

Powrót do góry
epiphone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2009
Klan: DELETED

PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

suek napisał:
to chyba nikt nie oglądał finału LM w 99roku


W moim mniemaniu najgorszy final w historii. Z dupy strzelone dwie bramki w koncowce i wygrana... jedni twierdza ze to jest piekno pilki noznej...

Moja opinie jest w duzym stopniu subiektywna bo w tamtych czasach bylem kibicem Bayernu Monachium :D


Co do Barcelony - jestem szczesliwy, ze po raz kolejny pokazali kto jest lepszy. A z pojedynku Messi - Ronaldo jak zwykle wygral Messi.
_________________
z plebsem nie rozmawiam :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mysticmaN1
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Kwi 2008

PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To Ty co jakis czas zmieniasz upodobania do klubow?

Kolejny przerzut, kibic sukcesow Barcy :)
_________________
http://www.youtube.com/user/GoDeepAndFeelMusic

Najlepszy deep-tech house :) Feel it
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hazardmusic
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Gru 2006

PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Ty uważasz, że nie ma takich wśród kibiców Realu?
Zaryzykuję stwierdzenie, że wśród kibiców Realu, tak zwanych "sezonowców" jest dużo więcej. Statystyki podnoszą miłośnicy nazwisk. Chodzi mi tu o ściąganie najlepszych (na daną chwilę) najemników z całego Świata, a przy tym przekraczanie granic kwot odstępnego. Wystarczy, że taki Ronaldo zostanie kupiony za 100 mln euro i drużyna Realu ma + 100 tys. kibiców więcej (to jest przykład).

Każdy słyszał o takim powiedzonku, że przedłużeniem męskości faceta jest duży samochód. Wydaje mi się, że podobnie jest z Realem Madryt (mania wielkości).

Od 3 lat obserwuję relację pomiędzy kibicami Realu, a Barceloną. Uważam, że wśród kibiców Realu jest dużo więcej napinaczy, obrażających, wyzywających itd. kibiców Barcelony. Przez takich "kibiców" Real traci na wizerunku.

Wracając do wczorajszego meczu. Obejrzałem go na spokojnie i na miejscu Mourinho na kolejny mecz z Barceloną nie wystawiłbym Ronaldo (egoista). Zastanowiłbym się również nad wystawieniem Marcelo i Pepe.
Na wróżenie zasługują Xabi i Di Maria.
_________________
GLOSNARODU.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kazek wynalazek ;)
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Kwi 2008

PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jose całkowicie osiwieje w real'u, znowu to samo:D... Kibicuje realowi ale na barcelone na razie niema mocnych, a nudzi mnie to że wygrają kolejny raz LM. Fakt Ronaldo z barcą gra kape. Co do kibiców to barcelona ma chyba najwięcej sezonowych fanów, którzy kibicują od kiedy wygrywają.
_________________
Beka z wieprza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
`vdr
Mentor
Mentor


Dołączył: 26 Maj 2005
Klan: .ajt ?

PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barca poza nazwiskami ktore obecnie sa na topie ma rozbudowany system szkol - La masia, zorganizowanych kibicow ktorzy dziela sie na clues i socios oraz technike ktora od dekad jest ulepszana i przenoszona na coraz wyzszy poziom - wystarczy obejzec mecz barcy z realem z 1974 roku bodajze oraz obecnej druzyny i druzyny ktora zagrala z bate w LM - wyszkolenie oraz sposob gry jest niemal identyczny - jezeli gracze ktorzy maja po 17 - 19 lat wygrywaja z taka przewaga z mistrzem innego kraju to o czyms to swiadczy - barca raczej stara sie utrzymywac wychowankow - lub wypozyczac z mozliwoscia odkupienia



do realu mam zal ze zmarnowal taki talent jak kaka oraz callejon ktory w espaniolu pokazywal naprawde fajny footbol a teraz grzeje lawke gwiazd - mysle ze teraz zarzad bedzie chcial kupic kolejne gwiazdeczki jak suarez, bale, neymar .....

bardzo podoba mi sie postawa cesca ktory na propozycje realu odpowiedzial wprost - nawet gdyby placili 4 razy wiecej niz barca czy tez inne kluby to nigdy nie bede dla nich gral - proste
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hazardmusic
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Gru 2006

PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie jak grają młodziki Barcelony Legia vs. Barcelona

Te dzieciaki grają bardzo podobnie do pierwszego składu :)
_________________
GLOSNARODU.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LorD_Vader_
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Kwi 2005
Klan: vdrtutorials.pl

PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

suek napisał:
to chyba nikt nie oglądał finału LM w 99roku


Oglądałem. Ale tam jednak najlepsze akcje to 3 ostatnie minuty... no i podniesienie się "tylko" z 1:0 na 1:2 ;) Ale finały oba mecze świetne :)

Takich meczów pamiętam kilka bo na przykład Legia - Widzew z 97 roku to też klasyk :)
_________________
>>>> http://showreel.pl/ <<<<

>>>> http://vdrtutorials.pl <<<<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
SLaNg
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Sie 2004

PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem fanem ani barcy ani realu - jestem fanem dobrej piłki. Brawo Barca.
_________________
:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
klux
Moderator
Moderator


Dołączył: 27 Paź 2003

PostWysłany: Nie Gru 18, 2011 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamykam :)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury