www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
FRB Wilczy Szaniec

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Polskie serwery CS:Condition-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RaFiTi_PL
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 10 Sty 2007
Klan: [NM-TeaM]

PostWysłany: Wto Lut 12, 2008 9:43 pm    Temat postu: FRB Wilczy Szaniec Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj na tym serwerze odkryłem a dokładnie odkrył gracz o Nicku RbK prawdę o adminach. Dokładnie przyglądałem sie temu. Dokładnie chodzi oto ze admin słyszy co mówimy na Team( np. on jest w T a słyszy co gadamy w CT). Pierwsza akcja ktoś z mówi CT: all zostajemy na A (wykonane) po chwili Bomba podłożona na B (szczęście?) Druga akcja ta sama mapa zostają 2 osoby( w tym RbK) dokładnie nie wiem ale wiem na pewno ze powiedzieli do siebie ze idą długa a po chwili zabici obaj przez H@(szczęście?)
następna mapa ktoś powiedział, że czekamy w kanale i jak podłożą wyskakujemy z drabinki.. nagle lecą HE w kanale(szczęście? cos juz dużo tego) W/W RbK cos pyskaty i żaczą sie burzyć ze to nie sprawiedliwe i na team napisał (on był w CT a H@ w T) :Borek czemu nawet tego nie ukrywasz ze słyszysz co my mówimy? po chwili odp.: Co? Co ty pieprzysz?
I... ban(chyba nagle wyszedł z serwa)

Nie wydaje wam sie to trochę dziwne?
_________________
+b (podpis)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Lut 12, 2008 9:43 pm    Temat postu:

Powrót do góry
PonurY
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 19 Wrz 2007
Klan: Szukam

PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe
Dzis zaczelem ten temat i wtierdzi ze tego nie ma tylko widzi co pisaemy do teamu bo niby gdy sie bluzgamy to on wie i daje bana hahahaha
a na nastepnej mapie wyjechal mi z tekstem ze kupilem nowe konto bo mam 9 cyfrowy ID a od paru lat ten sam Steam :D hahaha i co ban za?? (chyba czity)
tyle......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Toxic_Pomur
Moderator
Moderator


Dołączył: 11 Lis 2005
Klan: Counter-Strike.PL

PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie to pewnie wlaczyli Alltalka bo to serwer 4fun typowy jak sami admini twierdza ;x a ze wy o tym nie wiecie to wedlug was admini wam robia na zlosc ~~ pewnie i wy terro slyszeliscie, bo napewno sie nie da tak zrobic zeby admin widzial co wy piszecie chyba ze by wychodzil z cs do HLSW ;x
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
PonurY
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 19 Wrz 2007
Klan: Szukam

PostWysłany: Sro Mar 05, 2008 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sam sie przyznal
"zebyscie sie nie bluzgali"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tramp
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Mar 2004

PostWysłany: Czw Mar 13, 2008 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toxic_Pomur napisał:
dla mnie to pewnie wlaczyli Alltalka bo to serwer 4fun typowy jak sami admini twierdza ;x a ze wy o tym nie wiecie to wedlug was admini wam robia na zlosc ~~ pewnie i wy terro slyszeliscie, bo napewno sie nie da tak zrobic zeby admin widzial co wy piszecie chyba ze by wychodzil z cs do HLSW ;x


Uwierz mi, że się da tak zrobić aby admini slyszeli wszystkich i widzieli co piszą na serwerze w czasie gry :)
_________________
Polski support amxmodx
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Thunderdome^^
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 19 Mar 2007

PostWysłany: Pią Mar 14, 2008 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nei przyszlo wam do glowy ze h@ gral na teamspeaku ? moze grali sobie w 2 roznych druzynach i nawzajem podpowiadali (niestety czesto tak ludzie robia i mnie to bardzo wk....) Wilczy Szaniec jest fajnym serwerem z dobra atmosfera, admini (przynajmniej w momentach kiedy ja gralem) sie zachowywali ok, tylko moim zdniem za duzo dodatkow i mp3 wrzucili.... W sumie nie gralem tam odkad z 5 minut czekalem az mi sciagnie pliki a i tak sie nie doczekalem momentu az wszystkie sciągnelo do konca... a tak pozatym to TOXIC jestes dla mnie ... nie bede Cie obrazal... Dlaczego od poltora roku nie odpowiedziales mi dlaczego zbanowales na boardzie moje poprzednie konto ? Za toze napisalem prawde ? jak juz wspominalem ten Board to zenada....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Borek41
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Lip 2005
Klan: HA FRB-Wilczy Szaniec-

PostWysłany: Wto Mar 18, 2008 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to mowia "jakby gupota mogla latac to zapewne raffity i Ponury unosiliby sie w przrestworzach "
Dla zinteresowanych i znajacych sie na rzeczy podam tylko dwie informacje
adminvoice+
amx_listen 1
a teraz spekulujcie BARANY :lol:
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Arhoax
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 02 Wrz 2008

PostWysłany: Sob Gru 24, 2011 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin |Primer|.
[AMXBans] You are permanently banned.


Za to ze ktoś jest lepszy od niego :) Poziom server-a = 0 , musiało się tak skończyć.


Do bani serwer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Polskie serwery CS:Condition-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury