www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[GRA]Windows 7 i cs.
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
myg0t
Moderator
Moderator


Dołączył: 24 Maj 2004

PostWysłany: Sob Lut 04, 2012 1:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

majkelooo napisał:
ja gram w okienku, ale jak próbowałem grać na full to na 2s wyrzuca do windowsa i wraca do kantera i tak co jakis czas. I od tego czasu gram w Okienku, bo widescreen na lapku to o maj SHIT!


Spróbuj dodać w launch options:
-high w cs:source działało i ustawiało atrybut wysokiego priorytetu dl cs:s, może i w 1.6 działa :)

Możesz też w menadzerze zadań>proces>hl.exe zmienić priorytet na wysoki. Nie powinno już minimalizować gry wtedy.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Lut 04, 2012 1:08 am    Temat postu:

Powrót do góry
pbg69
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 03 Lut 2012

PostWysłany: Wto Lut 07, 2012 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sory , że sie podpinam , ale mam dosc podobny problem z moja ulubiona gra na siodemce .

Gra chodzi normalnie , jednak ruchy myszka sa jakby spowolnione. Przesiadajac sie z xp na 7 przekopiowalem caly folder cs , lacznie z configiem i tam przy sensie 2.5 celownik smigal az milo . Teraz zeby wcelowac w przeciwnika i w ogole ruszac sprawnie myszka mam spory problem . Podwyzszenie sensa dalej nie usuwa tego mylnego uczucia spowolnienia myszki , fakt celownik dziala szybciej ale nadal jest "nieswojo". Jakies pomysly macie ? :)


btw , wpisalem w konsoli -windowed , jak mozna powrocic do stanu poprzedniego >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury