www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Szukam klanu, który przejmie gotową stronę

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CZM]eMCe71
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Sty 2003
Klan: CZM

PostWysłany: Pon Lut 06, 2012 3:22 pm    Temat postu: Szukam klanu, który przejmie gotową stronę Odpowiedz z cytatem

Cześć,

wiele lat temu i również przez wiele lat prowadziłem klan CZM (Cienie Zza Muru ;) ). Niedawno miała nastąpić reaktywacja dzięki młodszym kolegom, ale zrezygnowali. Wszystko fajnie, tylko, że ja już zrobiłem im profesjonalną stronę z fajnym designem.

Oferuję:
- gotową stronę klanową (stoi na CMSie Joomla) pod adresem www.CZM.comvideo.pl
- poradnik do obsługi strony i jej zaplecza
- utrzymanie strony na serwerze dowolnie długi czas. Za serwer płacę corocznie ponad 300 zł i działa świetnie. Mam na nim także inne strony.

Oczekuję:
- pozostawienia w prawej kolumnie informacji "Sponsor" i loga COMVIDEO.
- możliwej samodzielności w prowadzeniu strony

Informacje dodatkowe:
- adres strony może zostać zmieniony bardzo łatwo na dowolny w schemacie www.ADRES.comvideo.pl lub mogę pomóc w założeniu innej domeny
- zgadzam się zarówno na pozostawienie nazwy CZM lub na jej zmianę

Jak się zgłosić po stronę? Wyślij mi na maila (emce71@e-domain.pl) lub w tym temacie następujące informacje:

nazwa klanu:
rodzaj gry: CS 1.6 / CSS itp
ilość graczy i wiek:
jak długo gracie razem:


Pozdrawiam i proszę o poważne podejście do sprawy. Jestem studentem VI roku medycyny i nie będę miał specjalnie chęci na użeranie się :) Wybaczcie bezpośredniość ;)

Mateusz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Lut 06, 2012 3:22 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury