www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Steam validation rejected

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z CS:Condition-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
uwazny
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 20 Lut 2012

PostWysłany: Wto Lut 21, 2012 1:44 pm    Temat postu: Steam validation rejected Odpowiedz z cytatem

Mam problem z CZ - otóż zainstalowałem oryginalnego steama, oryginalnego CS CZ i zacząłem grać. Wszystko niby ok, ale w pewnym momencie lag, i mnie wywala z serwa. Chcę wejść ponownie i Steam validation rejected...
Próbowałem zmieniać steamappid.txt na 80 jak na CZ, próbowałem blobregistry usuwać, nawet reinstalowałem całą grę i steama i nadal ten sam problem. Macie jakiś inny pomysł?
P.S. Po instalacji przy pierwszym włączeniu steama miałem FATAL ERROR. Ale jak ponownie włączałem steama problem zniknął. Może przez to mam ten problem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Lut 21, 2012 1:44 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z CS:Condition-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury