www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[Problem Gameplayu: łatka] Recoil i Hitbox
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sheaker
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 07 Lut 2006

PostWysłany: Czw Mar 01, 2012 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Dokładnie widać w którym momencie skorzystałem z tej "łatki". Jak dla mnie działa. Parę jeszcze razy odruchowo uruchomiłem normalnie i po kilku przejebanych rundach orientowałem się w czym problem.

Mam kartę od ATI. Ale z tego co wiem to mój kumpel ma w dwóch kompach GF i to samo.
_________________
NAJLEPSZE fragi ze scouta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Mar 01, 2012 4:52 pm    Temat postu:

Powrót do góry
ZmX
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Sty 2008
Klan: Nie oglądam

PostWysłany: Pią Mar 02, 2012 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HAHAHA jaki wykres :D Wiesz, każdy narzeka na problem recoila, ale trzeba się pogodzić z tym, że tego się nie da naprawić :) Poszukaj sobie wypowiedzi topowych graczy, wszyscy zgodnie mówią, że jedynym sposobem na to jest ĆWICZENIE HEDÓW W OPÓR. To jest tylko kolejny topic, żebyście się mogli dowartościować i powiedzieć "nie no, to nie ja jestem chujowy, to wszystko wina mojej/mojego [internetu/komputera] (niepotrzebne skreślić). Na forum steam jest temat który ma z 200 stron i tam jeden gość napisał całą prawdę "nic z tym nie zrobisz, póki valve nic z tym nie zrobi", a dobrze wiemy, że valve nie zrobi nic gdyż nie inwestują już w 1.6 ;-) pozdrówka, na lanach też będziesz używał łatek.
_________________
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2713004
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
myg0t
Moderator
Moderator


Dołączył: 24 Maj 2004

PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bajeczka.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Phantomek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Lis 2005
Klan: nie oglądam

PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z logicznego punktu widzenia, jeśli recoil po stronie klienta różni się od tego po stronie serwera to nikt nigdy nie może być pewien czy go opanował. Można wtedy jedynie opanować pewien schemat, który jest efektywny.
_________________
http://www.esl.eu/pl/player/1367142/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
makaveli1982
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Maj 2011

PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Link
Miejmy nadzieje ze naprawia, dostałem odpowiedz i niby koles z supportu przekazal to do odpowiednich organow. Zobaczymy czy sie ze mna jeszcze skontaktują czy od razu zaczna to badac. Moze niedługo nie będziemy potrzebować zadnych latek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Phantomek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Lis 2005
Klan: nie oglądam

PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

makaveli1982 napisał:
dostałem odpowiedz i niby koles z supportu przekazal to do odpowiednich organow.

każdy dostaje taką odpowiedź po wysłaniu ticketa ;)
_________________
http://www.esl.eu/pl/player/1367142/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
makaveli1982
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Maj 2011

PostWysłany: Czw Mar 22, 2012 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dostałem odpowiedz z nastepujacymi komendami.
-zone 48 +deathmatch 1 -nouse -allow360 -allowmultiple -autostretch -conbufsize 4096 -current -dedicated -detailtrails -dinput -force 2 -fullsbar -maxtmu2 -mem 2048 -m_smooth -noforcevga -nohwtimer -nomtex -tcpport 27015 -minmemory 1024

u mnie powodują straszne spadki fpsow lecz na necie banei siadaja same o.0
Sprawdzcie jak to działa u was.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Siward
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Sie 2011

PostWysłany: Czw Mar 22, 2012 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pomogło, a raczej pogorszyło sytuację.Co ciekawe pewna osoba z którą często mixuję miała dobry recoil i rejestrację.Drivery nvidii 9600gt prosiły ją o update po tym update osoba ta ma zły recoil czyli 1 na 10 kul trafia w środek celownika z ak :) .Próbował odinstalowywać i wgrywać starsze drivery ale na nic to nie pomogło...troszkę to dziwne.Sprawdzałem twój fix z reklamami też mi nie pomógł, testowałem grę na monitorze 160hz zero skutku.Wymiana karty graficznej na 2 inne modele nie pomogły, przełączanie na grafikę zintegrowaną hd3200 też nie pomogło.
Wymiana kości ram też nic nie wniosła.Zmiana płyty głównej też nie przyniosła rezultatów a co ciekawe osoba opisana wyżej na niej miała dobry recoil.Nie wiem co może być przyczyną tego problemu z recoilem i pewnie się nie dowiemy więc jedyne rozwiązanie to zmiana sprzętu na taki na którym inni mają dobry recoil/reg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sheaker
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 07 Lut 2006

PostWysłany: Czw Mar 22, 2012 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw piszesz że wymiana grafiki, ramów czy płyty głównej nic nie daje (mimo ze kolega ma dobrze na niej) a następnie że wymiana sprzętu (na taki który ma ktoś komu działa) pomoże.
Mnie ten fix za pierwszym razem też nie pomógł a potem nagle magia zadziało. Spróbuj jeszcze raz.
_________________
NAJLEPSZE fragi ze scouta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Siward
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Sie 2011

PostWysłany: Czw Mar 22, 2012 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak przyznam zabrzmiało to trochę dziwnie tylko że ja wymieniałem je na różne części nie łącząc w całą specyfikację taką jak mają inni.Chodzi mi po prostu o to że trzeba mieć dokładnie taką samą konfigurację proc+mobo+gpu itp. dokładnie te same modele co dana osoba(u której gra działa poprawnie), wymiana pojedynczego podzespołu przynajmniej u mnie nie przynosi skutku ;) .
Tobie zadziałał fix z reklamami czy z komendami startowymi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sheaker
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 07 Lut 2006

PostWysłany: Czw Mar 22, 2012 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie dwóch pozostałych nie użyłem jak dotąd. Korzystam z cstrike.exe od jakiejś starszej wersji. Gdzieś na początku tematu jest.
_________________
NAJLEPSZE fragi ze scouta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
tNt~
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Maj 2007

PostWysłany: Czw Mar 22, 2012 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteście chorzy psychicznie, jeżeli wierzycie w te bajki, że podmianka skrótu zmieni Wam 'recoil' w grze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aezakmi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 21 Cze 2009

PostWysłany: Pią Mar 23, 2012 1:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Parametry startowe nic nie pomagają :)
_________________
cheaty.cba.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Siward
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Sie 2011

PostWysłany: Pią Mar 23, 2012 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tnt też sądzę że podmiana skrótu to non-sens ale ta gra jest tak poje***** napisana że mogłoby się to zdarzyć :D.Pewnie się czegoś nawciągali to im pomaga ten skrót, przyczyna musi leżeć gdzieś głębiej...
Trochę na to już późno ale ta gra jednocześnie traci i zyskuje przez ten zepsuty recoil.Traci tym że mogłoby być dużo więcej topowych i skillowych zawodników co dałoby jeszcze większą rywalizację, lecz jednocześnie gra stała by się tak jakby łatwiejsza gdyż ludzie którzy mają zepsuty recoil jak oglądają demko HLTV czy też stream i zobaczą jak ktoś tam z dgl posyła 3 jednostrzałowe banie to oznacza że jest on mega skillowcem, ogarnia bo gra już te 10 lat...a tak naprawdę tym ludziom to zły recoil uniemożliwia strzelenie tych trzech baniek...A walnąć hs w tej grze to żadna sztuka nie ma tu ani przepychu modeli ani jakiś rozbudowanych map wszystko jest kwadratowe i przeciwników widać jak na tacy jedyne co jest do podziwiania to jak ktoś gra z awp,rzuca magiczne fleshe,he,smoke lub demonstruje w meczu jakiś nowy trick ciekawostkę miejscówkę...czy też cała drużyna demonstruje jakąś bardzo skuteczną i rozbudowaną taktykę.Gdyby porównać tę grę z cod4 i wyżej to tam jest trudność wychwycenia przeciwnika, strzelenia mu hs nim on to zrobi, tam też znalazły by się fantastyczne zagrania, mamy do użycia min. c4 itp cs mógłby być trudną grą gdyby każdy miał zepsuty recoil i reg a nie gdzie jedni "pestkują" celując w głowę i nic im nie wchodzi a inni w trakcie biegu z dgl ładują jednostrzałowe bańki ;) .Zobaczymy jak będzie w CS GO na razie topka mówi że jest randomowy recoil więc mają troszkę tego co my :D.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rechozord
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Lut 2012

PostWysłany: Pią Mar 23, 2012 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodam krótko, wszystkie te łatki itp, to jedno wielkie PLACEBO dla naszego mózgu :)
_________________
http://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:2294697
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury