www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Polski HH vol. 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 281, 282, 283, 284  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GunloK
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Kwi 2004

PostWysłany: Czw Mar 15, 2012 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Beef (ang. kłótnia, sprzeczka) – rodzaj konfliktu na tle artystycznym związany z szeroko pojętą kulturą hip hop, dotyczy on zarówno DJów, MC jak i wytwórni płytowych[1]. Beef składa się z co najmniej 2 dissów (wyzwisk). Swoimi korzeniami sięga wczesnych lat 70. XX w., zapoczątkowany przez nowojorskich DJów, którzy występując w czasie swojego występu zachęcali uczestników do zabawy, jednocześnie podsycając entuzjazm zgromadzonych negatywnymi uwagami na temat innych wykonawców oraz zachwalaniem własnych umiejętności i osiągnięć.

Gdzie tu mowa o jakiejkolwiek fizycznej przemocy ?

Pjentak wlecial do klubu z calym swoim osiedlem i napisanym tekstem, no pierwsza klasa po prostu.
No i warto tez spojrzec na to, dlaczego go nienawidzi... Zwykla polska zazdrosc, a tym beefem chcial wypromowac siebie. No wyszlo jak wyszlo, zrobili syf, wiekszosc myslacych fanow hip hopu skreslilo po tej akcji tych burakow, a B.r.o wyszedl z twarza i kolejnym gronem fanow.

Predzej czy pozniej dorosniesz, to zaczniesz odrozniac zachowania normalne od kompletnej zenady.

No i dla poprawienia humoru: http://www.youtube.com/watch?v=x4DeQTgCWDQ .
_________________
dostosuj podpis do regulaminu

??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Mar 15, 2012 12:26 pm    Temat postu:

Powrót do góry
kazek wynalazek ;)
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Kwi 2008

PostWysłany: Czw Mar 15, 2012 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GunloK napisał:
B.r.o wyszedl z twarza i kolejnym gronem fanow



Chyba z wylanym b.r.o.warem na łbie;D(nie wyobrażam sobie słuchania jakiegoś hardkorowego stroytellingu od typa, który dał sobie wylać piwo na głowę:D)Rychowi też wjechali na koncert, zlał się cały potem, pogadał z Kastą i tyle. Nie trzymam żadnej strony w tym załosnym beefie, bo szkoda mi czasu na tych marnych grajków.
Zeus kolejny legal w tym roku, czekam.
_________________
Beka z wieprza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
b0cz3k
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Mar 2012

PostWysłany: Czw Mar 15, 2012 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt faktem, ze wjazd na koncert i oblanie go browcem bylo dziecinada, ale z drugiej strony dac sobie wylac piwo na leb i stac jak taki pien to tez za dorosle nie bylo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
GunloK
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Kwi 2004

PostWysłany: Czw Mar 15, 2012 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiscie bardziej dorosle byloby wszczecie tam bojki... oj blokersi, dorosniecie kiedys. Zreszta, wystarczy spojrzec ile respektu ten incydent przyniosl pentakowi i plejerowi, a ile B.r.o. Z mojej strony EOT, to chyba najgorsze forum, zeby oczekiwac rozsadnego myslenia w dyskusji.
_________________
dostosuj podpis do regulaminu

??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
b0cz3k
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Mar 2012

PostWysłany: Czw Mar 15, 2012 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GunloK napisał:
Rzeczywiscie bardziej dorosle byloby wszczecie tam bojki... oj blokersi, dorosniecie kiedys. Zreszta, wystarczy spojrzec ile respektu ten incydent przyniosl pentakowi i plejerowi, a ile B.r.o. Z mojej strony EOT, to chyba najgorsze forum, zeby oczekiwac rozsadnego myslenia w dyskusji.


No z jednej strony masz racje ale z drugiej... Ktos by Cie ponizyl to stal bys jak slup soli?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kazek wynalazek ;)
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Kwi 2008

PostWysłany: Czw Mar 15, 2012 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blokersi;D, ogarnij się. Każdy ma swoje zdanie, podsumowując b.r.o:

-lanser
-pyszałkowaty goguś
-rap o niczym

Przemawia jedynie za nim technika, ale co mu z techniki jak teksty są o dupie marynie?
_________________
Beka z wieprza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sam
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 17 Kwi 2007
Klan: nolife'y

PostWysłany: Czw Mar 15, 2012 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gunlok czy Ty masz jakieś kompleksy na tle wieku?
Co post każesz nam dorastać i wyjść z blokowisk. Śmieszny zaczynasz być.

Co do beefu to rzeczy się zmieniają, to że kiedyś tak wyglądał, nie znaczy, że ma wyglądać tak teraz.


Cytat:
Pjentak wlecial do klubu z calym swoim osiedlem i napisanym tekstem, no pierwsza klasa po prostu.


Całe osiedle? Nie wydaje mi się.
Napisany tekst? Skąd masz takie informacje?

Cytat:
No i warto tez spojrzec na to, dlaczego go nienawidzi... Zwykla polska zazdrosc, a tym beefem chcial wypromowac siebie.


Zazdrość czego? Fryzury? Civica?

Cytat:
B.r.o wyszedl z twarza i kolejnym gronem fanow.


:lol:
Cytat:


No i dla poprawienia humoru: http://www.youtube.com/watch?v=x4DeQTgCWDQ .


Albo nie widziałeś całego przebiegu zdarzeń, albo po prostu próbujesz nami manipulować.
Na początku bro został zwyzywany, nie dano mu dojść do głosu, później gdy zareagowali inni raperzy (nie pamiętam kto, ale bodajże numer raz), publiczność się obróciła przeciwko pjentakowi.

Cytat:
Rzeczywiscie bardziej dorosle byloby wszczecie tam bojki..


Nie, lepiej dać sobie napluć w twarz :)


Co do beefu, to nie trzymam kompletnie żadnej strony. Pjentaka muzyka mi się nie podoba, a bro nie lubię, ot co.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mareCk
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Lut 2006

PostWysłany: Pią Mar 16, 2012 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no kabaret! wylewaja na goscia piwo i mam mu bic brawo ze stał jak pizda?
"Rzeczywiscie bardziej dorosle byloby wszczecie tam bojki... oj blokersi, dorosniecie kiedys. " co sie tak uwziołeś na tych blokersów chyba musieli ci zrobic krzywde :) a może tez jestes pizda i dałeś sobie wylac piwo na głowe i nic nie zrobiłes?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
GunloK
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Kwi 2004

PostWysłany: Pią Mar 16, 2012 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do mareck i ???: Zaden blokers mi krzywdy nie zrobil, ale znam wielu i znam ich mentalnosc, podejscie do tego typu spraw, no i przede wszystkim fakt, ze maja bardzo rozwiniety instynkt stadny.
Jakby sie chlopak na ktoregos tam rzucil z piesciami to najprawdopodobniej wyladowalby w szpitalu. Tu jest wlasnie roznica miedzy przyglupami, a doroslymi ludzmi - dorosly czlowiek kalkuluje zanim dziala. Czy mokry leb jest warty prawdopodobnej wizyty w szpitalu? Dla mnie nie, wy sobie robcie co chcecie.

Cytat:
Gunlok czy Ty masz jakieś kompleksy na tle wieku?


Doroslosc i wiek maja bardzo nie wiele ze soba wspolnego.

Cytat:
Co do beefu to rzeczy się zmieniają, to że kiedyś tak wyglądał, nie znaczy, że ma wyglądać tak teraz.


Masz racje, cofajmy sie w rozwoju.

Cytat:
Zazdrość czego? Fryzury? Civica?


Wybicia sie, az takie trudne do odgadniecia ?

Oczywiscie, ze wyszedl z twarza. Pjentak jest stracony na ogolnopolskiej scenie, a dziwnym trafem B.r.o to piwo na glowie niewiele zaszkodzilo.

Najglupsze z tej calej dyskusji jest to, ze jak zalozycie rodziny albo nabierzecie troche oleju do glowy to 90% z was zmieni swoj swiatopoglad o 180'. No a poki co kozaczcie sobie ile chcecie.

Zreszta mam wrazenie, ze polowa z was tego pokazu buractwa nie widziala, wiec prosze :
http://www.youtube.com/watch?v=MlX1PsPQfqo&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=gvFvofJUxYc&feature=related

I nawet slychac, ze pjentak cale osiedle przyprowadzil.
Polecam rowniez przeczytac komentarze pod filmami.
_________________
dostosuj podpis do regulaminu

??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kazek wynalazek ;)
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Kwi 2008

PostWysłany: Pią Mar 16, 2012 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie interesowałem się tym beefem za bardzo, ale śmiesza mnie głupoty jakie piszesz, bo publika była na tyle otępiała, ze kiedy nawijal pjentak, krzyczeli za nim. Po tej śmiesznej szarpaninie theodor wział majka i nawinał go gimbow 'czy to jest hip hop?' cos w ten teges, po czym dzieciaki juz krzyczały bro.
Bedąc mc trzeba wiedzieć skąd się wywodzi ta kultura i trzeba walczyć o swoje, a jedyne o co bro walczył to wyższe kieszonkowe od rodziców na nowego majka.
Zrobię mały offtop, bo Twój tekst o kalkulowaniu mnie zaciekawił.
Jeżeli banda dresów biłaby twojego dobrego przyjaciela, to zadzwoniłbyś po policję i patrzył jak go okładają? Czy próbowałbyś mu jakoś pomóc?
Nie wiem może jestem nie dojrzały, mam 20 lat, w tym roku pisze maturę, mieszkam w domu jednorodzinnym, ojciec ma firme, matka pracuje w perfumerii, but for fuck sake, czy takie pojęcia jak przyjaźń, braterstwo, lojalność to już tylko nic nie znaczące archaizmy?
'Panie, czyżbym żył już w nieciekawych czasach..?'
_________________
Beka z wieprza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sam
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 17 Kwi 2007
Klan: nolife'y

PostWysłany: Pią Mar 16, 2012 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wybicia sie, az takie trudne do odgadniecia ?


Proszę Cię, jakiego wybicie?


Cytat:
Jakby sie chlopak na ktoregos tam rzucil z piesciami to najprawdopodobniej wyladowalby w szpitalu. Tu jest wlasnie roznica miedzy przyglupami, a doroslymi ludzmi - dorosly czlowiek kalkuluje zanim dziala. Czy mokry leb jest warty prawdopodobnej wizyty w szpitalu? Dla mnie nie, wy sobie robcie co chcecie.


Ta? A ja jestem pewny, że by tak nie było. Byli tam ludzie z ochrony, nie wierze, że pientak i plejer by go tak pobili, że wylądowałby w szpitalu.
Zapewne gdyby bro uderzył kogoś z nich, ludzie na scenie by ich rozłączyli i nic by się nie stało.
Więc skończ z tymi swoimi historyjkami z palca.

Tu nie chodzi o to, żeby coś kalkulować, jesteś w błędzie. Istnieje coś takiego na świecie jak honor czy po prostu duma, jeśli dajesz z siebie robić pizdę, czy po prostu sobą pomiatać, bo boisz się konsekwencji swojego sprzeciwu, to jesteś dla mnie śmieszny. Proste :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
GunloK
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Kwi 2004

PostWysłany: Pią Mar 16, 2012 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kazek wynalazek ;) napisał:
Nie interesowałem się tym beefem za bardzo, ale śmiesza mnie głupoty jakie piszesz, bo publika była na tyle otępiała, ze kiedy nawijal pjentak, krzyczeli za nim. Po tej śmiesznej szarpaninie theodor wział majka i nawinał go gimbow 'czy to jest hip hop?' cos w ten teges, po czym dzieciaki juz krzyczały bro.
Bedąc mc trzeba wiedzieć skąd się wywodzi ta kultura i trzeba walczyć o swoje, a jedyne o co bro walczył to wyższe kieszonkowe od rodziców na nowego majka.
Zrobię mały offtop, bo Twój tekst o kalkulowaniu mnie zaciekawił.
Jeżeli banda dresów biłaby twojego dobrego przyjaciela, to zadzwoniłbyś po policję i patrzył jak go okładają? Czy próbowałbyś mu jakoś pomóc?
Nie wiem może jestem nie dojrzały, mam 20 lat, w tym roku pisze maturę, mieszkam w domu jednorodzinnym, ojciec ma firme, matka pracuje w perfumerii, but for fuck sake, czy takie pojęcia jak przyjaźń, braterstwo, lojalność to już tylko nic nie znaczące archaizmy?
'Panie, czyżbym żył już w nieciekawych czasach..?'


A na poczatku bylo, 'dla kogo tu przyszliscie ? pentak!'

Co do reszty Twoich wypocin, nie mam pojecia jak powiazales obrone wlasna z obrona kumpla i do tego wywnioskowales, ze jestem cwelem, ktory zostawilby go na pastwe dresow. Tutaj to sie klania czytanie ze zrozumieniem, przyloz sie lepiej do tej matury.
Mialem taka sytuacje i razem sobie pomoglismy, a przede wszystkim kolezanka z gazem nas uratowala, bo dalo nam to chwile, zeby sie z ziemi pozbierac. Ale.... jaki to ma zwiazek ?


Sam, smieszny czlowieczku, odechciewa mi sie rozmowy z Toba. Pytasz jakie wybicie. No to sam fakt, ze o B.r.o uslyszalem juz jakis czas temu, a o istnieniu tego pentaka dowiedzialem sie tylko z beefu. Dwa, jego kawalki maja set tysiecy wyswietlen. Wspolpracuje z raperami z wyzszej polki i bodajze w wakacje wyjdzie plytka na legalu.
To co wg Ciebie znaczy wybic sie ?

Do reszty Twojego pieprzenia to juz sie odnosic nie bede, bo caly czas mam wrazenie, ze nie widziales co tam sie dzialo jak wylali to piwo.
Stalo sie, cos tam probowal zrobic, ale w sekunde byl rozpierdol na scenie.
Do tego wylali mu to piwo od tylu, Ty pewnie 'miszczu' masz oczy dookola glowy, wiec zaraz bys tam czlowieka z polobrotu poskladal, albo lepiej wszystkich bys tam pobil nawet jakbys nie widzial, ktory to wylal.
_________________
dostosuj podpis do regulaminu

??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Listonosz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 24 Cze 2008
Klan: gb to szit

PostWysłany: Pią Mar 16, 2012 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba forum wraca do czasów swojej świetności, a przynajmniej ten temat ; ))

Bro i plejer/pjentak - no nejmy o ktorych można było usłyszeć tylko dlatego, że jakiś cieć dał sobie wolać na morde piwo na swoich koncercie. W kwestii ich rapów to raczej słabowa. Choć jeden z dwójki pjentak - plejer przyzwoicie wypadał. Broo taki bananowiec jak ktoś napisał. Z flow i szczekającymi tekstami pizdy do bicia.

Jeśli ktoś wybił się po przez beef z zawodnikami z okręgówki to gówno a nie się wybił. Niech wyda jakąś płytę.
Wyrocznia Listonosz podsumował ; ))
_________________
www.pajacyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
kazek wynalazek ;)
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Kwi 2008

PostWysłany: Sob Mar 17, 2012 12:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GunloK napisał:
kazek wynalazek ;) napisał:
Nie interesowałem się tym beefem za bardzo, ale śmiesza mnie głupoty jakie piszesz, bo publika była na tyle otępiała, ze kiedy nawijal pjentak, krzyczeli za nim. Po tej śmiesznej szarpaninie theodor wział majka i nawinał go gimbow 'czy to jest hip hop?' cos w ten teges, po czym dzieciaki juz krzyczały bro.
Bedąc mc trzeba wiedzieć skąd się wywodzi ta kultura i trzeba walczyć o swoje, a jedyne o co bro walczył to wyższe kieszonkowe od rodziców na nowego majka.
Zrobię mały offtop, bo Twój tekst o kalkulowaniu mnie zaciekawił.
Jeżeli banda dresów biłaby twojego dobrego przyjaciela, to zadzwoniłbyś po policję i patrzył jak go okładają? Czy próbowałbyś mu jakoś pomóc?
Nie wiem może jestem nie dojrzały, mam 20 lat, w tym roku pisze maturę, mieszkam w domu jednorodzinnym, ojciec ma firme, matka pracuje w perfumerii, but for fuck sake, czy takie pojęcia jak przyjaźń, braterstwo, lojalność to już tylko nic nie znaczące archaizmy?
'Panie, czyżbym żył już w nieciekawych czasach..?'


A na poczatku bylo, 'dla kogo tu przyszliscie ? pentak!'

Co do reszty Twoich wypocin, nie mam pojecia jak powiazales obrone wlasna z obrona kumpla i do tego wywnioskowales, ze jestem cwelem, ktory zostawilby go na pastwe dresow. Tutaj to sie klania czytanie ze zrozumieniem, przyloz sie lepiej do tej matury.
Mialem taka sytuacje i razem sobie pomoglismy, a przede wszystkim kolezanka z gazem nas uratowala, bo dalo nam to chwile, zeby sie z ziemi pozbierac. Ale.... jaki to ma zwiazek ?


Sam, smieszny czlowieczku, odechciewa mi sie rozmowy z Toba. Pytasz jakie wybicie. No to sam fakt, ze o B.r.o uslyszalem juz jakis czas temu, a o istnieniu tego pentaka dowiedzialem sie tylko z beefu. Dwa, jego kawalki maja set tysiecy wyswietlen. Wspolpracuje z raperami z wyzszej polki i bodajze w wakacje wyjdzie plytka na legalu.
To co wg Ciebie znaczy wybic sie ?

Do reszty Twojego pieprzenia to juz sie odnosic nie bede, bo caly czas mam wrazenie, ze nie widziales co tam sie dzialo jak wylali to piwo.
Stalo sie, cos tam probowal zrobic, ale w sekunde byl rozpierdol na scenie.
Do tego wylali mu to piwo od tylu, Ty pewnie 'miszczu' masz oczy dookola glowy, wiec zaraz bys tam czlowieka z polobrotu poskladal, albo lepiej wszystkich bys tam pobil nawet jakbys nie widzial, ktory to wylal.


Pokazałeś swój poziom, ale nie mam zamiaru cie bluzgać bo widzę, że lubisz sie wyladowywać przez kabel. Co do tematu, to i pjentaku i o bro dowiedzialem się z popkillera. Czyli wg twojego rozumowania gandzior też się wybił;D? Legal jest srednim wyznacznikiem, bo w większości(jak w przypadku bro, buczera czy gandziora) jest to sprawa znajomości, a nie skillsow.
Do dziś laik niema legala a poziom prezentuje zajebisty.
_________________
Beka z wieprza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sam
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 17 Kwi 2007
Klan: nolife'y

PostWysłany: Sob Mar 17, 2012 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Sam, smieszny czlowieczku, odechciewa mi sie rozmowy z Toba. Pytasz jakie wybicie. No to sam fakt, ze o B.r.o uslyszalem juz jakis czas temu, a o istnieniu tego pentaka dowiedzialem sie tylko z beefu. Dwa, jego kawalki maja set tysiecy wyswietlen. Wspolpracuje z raperami z wyzszej polki i bodajze w wakacje wyjdzie plytka na legalu.
To co wg Ciebie znaczy wybic sie ?



Kaziu Ci to ładnie wytłumaczył, ponadto czy podczas beefu, lub najlepiej przed nim (w końcu pientak był zazdrosny) miał kawałki ze znanymi raperami? Jeśli tak to którymi?


Nikt Cię nie będzie próbował przekonać, Ty masz swoje zdanie, my swoje, proste. Skończmy ten temat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 281, 282, 283, 284  Następny
Strona 282 z 284

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury