www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Need do EAS i na stałe /tylko dla nielicznych/ TOP !

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xardas75
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 24 Sty 2009

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2012 10:21 am    Temat postu: Need do EAS i na stałe /tylko dla nielicznych/ TOP ! Odpowiedz z cytatem

Cze +3. Zanim wyłączysz to ogłoszenie doczytaj je do samego końca a zrozumiesz o co mi chodzi.Jest to team na prawdę dla nielicznych i z cierpliwością, mogę was zapewnić w 100 % że nie znajdziecie tu drugiego takiego timu. A dlaczego ? Zobaczycie dalej. I może będzie tego dużo ale uwierzcie mi, że warto to przeczytać, bo jeżeli masz już dość teamów bez mózgu i rozpadających się po dwóch dniach to czytaj :) . Dla tych co przeglądają boarda to trochę pewnie mnie już znają i widzą że szukam ludzi prawie cały czas :D ale nie o tym mowa.Postanowiłem się tym razem trochę rozpisać. Otóż powiem wam szczerze, żę od jakiegoś czas ,hah a w zasadzie od bardzo dawna próbuje stworzyć coś ogarniętego, nie będę was tym zanudzał jakie to gówna są na ircu ale powiem tylko tyle , robiąc team przez ostatnie 3 miesiące ''przetestowałem'' 250+ ludzi ? Albo i więcej. I teraz mianowicie zastanawia mnie fakt jak można być tak pierdolniętym ? bądź tak słabym ? Już wam mówię o co mi chodzi. Są 3 rodzaje ludzi na scenie cs-a: ( później wyjaśnię czemu o tym piszę)
Tacy co piszą siema 19/8 , wymieniają jakieś topowe ex i wgle nie wiadomo co jeszcze z kim i gdzie nie grali, wchodząc na serwer na test koleś biega jak słoń , ma movement ,,świni'' , haczy o ściany z celownikiem w ziemi, żeby mi ktoś przypadkiem nie powiedział, że patrze na tabele, tu nie o to chodzi tabela nie gra można mieć 10: 0 i podobijać na eko z HE i łapać fragi z paki a ktoś może mieć 3;10 i wygra 1vs3 na full, ale chodzi mi po prostu o movement tego typa, który uwierzcie czasami mija się z tym że gra on te 8,9 lat, czyli wniosek prosty = fake.Więc jeżeli masz zamiar ,,fejkować'' lepiej sobie daruj i nie pisz.

Drugi typ to hajty nie wiadomo jakie i nie wiadomo gdzie grały,w jakich to timach nie były, jakie to lanowe mordy są (ojej... aż się śmiać czasami chce) które pozjadały wszystkie rozumy, wiedzą wszystko najlepiej, mają w dupie to co mówi prowadzący a po przegraniu 2 esli czy tam ap wychodzą, delete steam czy spina typu 2low oO ? wtf można by se pomyśleć nie ? właśnie. Powiem wam coś teraz w tajemnicy :D coś czego nie widzi 99% debili z tej sceny cs-a. Co wy sobie myślicie że mixem wbijecie top esl czy wygracie EAS, wcg ? czy egp ? widać jak ktoś tak myśli i wychodzi po 2 meczach jest nieźle pojebany. Podam wam teraz prosty przykład na polskich timach. Zacznijmy od takiego ESC zobacznie ile oni razem grają , fakt skill też się bardzo liczy ale zobaczcie ile oni grają 1 składem i co robią a teraz spójrzcie się na te wszystkie topowe timy co były delta , us , gameburg ,maxfloplay i inne tego typu topowe polskie timy. czemu dostają tak po pysku od ESC ? Bo cały czas są jakieś zmiany , cały czas nie ma jednego składu , cały czas ktoś odchodzi i przychodzi nowy.Taka delta co tam ludu nie grało ? joolz , darkswn, ham , rulon, bs7, adik, dok , sonnamed, ths , drive a zobaczcie teraz ESC tam od 2k5 jest 1 skład i co robią ? Niszczą... ! A jeśli ktoś myśli że to nie prawda można to zobaczyć nawet na drużynie ESC , zobaczcie jak na przełomie 2009/10 wymienili luqa za pasze jakie plony zbierali , dostawali po głowie , potrzebowali czasu , roku prawie żeby się ogarnąć i wtedy pokazywali że potrafią wygrać jak choćby wcg 2k11, czy e-Stars Seoul 2011 w Seulu 1 miejsce , IEM 2 miejsce a jak myślicie czemu nie wygrywali na początku ? bo pasza jest aż tak ch**wy ? może był i słabszy od nich , bo wiadomo doświadczenie nie to , ale chodzi o to że musiał się zgrać z nimi i zobaczcie ile mu to zajęło ! ile czasu ! zanim zaczęli wygrywać a zobaczcie na to że to zmiana tylko jednego zawodnika a jakie dała skutki . Jeden zawodnik tylko ! a co teraz powiedzieć jak wbije 5 mixowych z irca i oni chcą w 2 dni podbić scene ? czy m ja się pytam mixem ? hahaha , albo ostatnio koleś mi powiedział, że zgranie i taktyki są nie potrzebne (to w głowie pokazał mi się obraz tego typa z kwejka z siekierą :D ) Dlatego mały komentarz jeżeli chcesz w 2 dni wbić top 1 esl i wygrać wcg nie pisz typie, a jeżeli masz na tyle mózgu że wiesz że żeby coś osiągnąć trzeba grać grać i jeszcze raz grać , trzeba ostro przysiąść i brać porażki na klatę. Ale wytłumacz to debilowi . Piszę do tego 1 procenta który po przeczytaniu tego zrozumie o co mi chodzi.
Trzeci typ ludzi to wrzeszczcie ci normalni , ten 1 % którzy wiedzą , od razu podsumuje tu wszytko , że nie ma wygranej bez grania , bez ostrego treningu, że trzeba brać porażki na klatę, nie kłócić się o błędy tylko je poprawiać !!!! Nie wychodzić po dwóch dniach z tekstem typu 2low bo ktoś miał 0:7 tylko grać dalej jednym składem!! Jednym jedynym do końca sceny !!! Jest tu ktoś taki kto przyjmie to wyzwanie ?
Czy naprawdę chcecie się bawić w kolejny dwu dniowe timy ? bez pomysłu ? chcecie się łudzić że tym razem się uda ? właśnie .... Dlatego piszę jeszcze raz ! do tego 1 % i mówię jeżeli znajdzie się 3 takich ludzi mogę wam na 100 % powiedzieć że zrobię z naszego teamu jako taktyk , top team, musisz tylko zgadzać się z tym co wyżej. Powtarzam po raz drugi , kto podejmie się tego wyzwania ?


steam ; neon292
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Kwi 14, 2012 10:21 am    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury