www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
FPS - Dziwny przypadek

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
turbokurczak
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 17 Kwi 2012

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2012 7:50 am    Temat postu: FPS - Dziwny przypadek Odpowiedz z cytatem

Witam !

Zakupilem niedawno laptopa Lenovo Y570 :

i5 - 2430
4gb ramu
grafika : geforce Gt 555M 1gb wlasnej pamieci

Problem tkwi w fps, ktorych w zaden sposob nie moge zwiekszyc, robilem juz wszystko co zostalo opisane na forum ale nic nie pomaga co dziwne gdy wchodze w ustawienia grafiki w grze ustawiam tak jak mi proponuje gra, Synchronizacje itp powylaczane, w panelu nvidi tez wszystko powylaczane i fps w grze mam od 40-70, tyle to ja wyciagalem na starym rzęchu co dziwne gdy nawet zmienie ustawienia na niskie lub srednie zmienie rozdzielke to ta ilosc fps sie wogole nie zmienia ciagle mam tyle samo czy na niskich czy na srednich czy na wysokich te fps sa takie same ale gra chodzi bardzo plynnie czy to flesz czy smoke ale ilosc fps spada do 30 w smoke i fleszu co naprawde jest dziwne przy takiej karcie graficznej. Nie wiem juz co mam robic :/. Prosze o POMOC.

Dodam ze gram w bf 3 i na srednich mam 45 a na niskich 60 fps.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Kwi 19, 2012 7:50 am    Temat postu:

Powrót do góry
nowyK
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Lis 2007

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2012 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://board.counter-strike.pl/viewtopic.php?t=161947
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
turbokurczak
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 17 Kwi 2012

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2012 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, ok ale ja mam te sterowniki i mi to nie pomoglo, mimo ich zainstalowania, ciagle to samo :/. Nvidia inspektor nic nie zmienil :/ fps jak mialem 40-70 tak mam :/ :[. Podczas wlaczania steama normlanie mi sie pokazuje ze nvidia gt 555m zalaczyla sie i dany program czyli steam jest pbslgiwany przez nią, wiec zintegrowana karta napewno nie bierze w tym udzialu ;/. I link byl do cs 1.6 a nie sourca ;/.

http://imageshack.us/photo/my-images/254/hmmy.jpg/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury