www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Ice Cream Sandwich GUI 1.0

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Skrypty / Configi CS 1.6 i CS:C-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
headder
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 11 Lut 2010

PostWysłany: Nie Maj 27, 2012 1:40 pm    Temat postu: Ice Cream Sandwich GUI 1.0 Odpowiedz z cytatem

Ice Cream Sandwich GUI 1.0 by headder

Witajcie,

O to moje nowe GUI, które udostępniam teraz Wam, po dłuższej absencji w tworzeniu owych modyfikacji. Wszelkie moje poprzednie prace tj. Maxfloplay GUI, Mint GUI, NAVI GUI, fnatic GUI, Wicked GUI i inne możecie znaleźć tutaj: link.

Jak reszta moich prac, ICS 1.0 używa zunifikowanego pliku trackerscheme.res.

Jest to proste GUI, zgodne z zasadami Electronic Sports League i innych lig. Należy dodać iż jeszcze nigdy za żaden z moich tworów nie otrzymałem punktów karnych w tej lub jakiejkolwiek innej lidze esportowej

GUI przygotowane zostało z myślą o rozdzielczościach: 640x480, 800x600 i 1024x768. Pozbyłem się jak widać rozdzielczości 1280x1024, która zdaje się być praktycznie nieużywana.

---



---

DOWNLOAD: #dropbox@headder.

---

Uwaga! GUI korzysta z czcionki Delicious Heavy Font, która należy skopiować z folderu "Font" w paczce z GUI, do folderu "C:\Windows\Fonts\".
_________________
ESL Account
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Maj 27, 2012 1:40 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Skrypty / Configi CS 1.6 i CS:C-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury