www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
OSZUSTWO STEAM GIFT

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
frez3r
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 02 Lut 2012

PostWysłany: Pon Cze 04, 2012 3:27 pm    Temat postu: OSZUSTWO STEAM GIFT Odpowiedz z cytatem

witam, w styczniu zakupilem na allegro gre counter strike 1.6 a dokladniej steam gifta, po wplacie gosc ze swojego steama podarował mi ta gre, gralem w nia do dzis kiedy nagle okazuje sie ze została mi odebrana, jestem pewien ze jest to gosc który mi ją podarował i ze jest on oszustem, czy moge cos zrobic zeby odzyskac swoja gre za która zaplacilem? mam numer aukcji dane goscia itp, napisalem do niego ale nie ma odzewu, co moge zrobic?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Cze 04, 2012 3:27 pm    Temat postu:

Powrót do góry
SL4CK
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Gru 2001

PostWysłany: Pon Cze 04, 2012 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie gość, a Valve Ci odebrało, bo typ kupił gift za pomocą kradzionej karty kredytowej. Nic nie zrobisz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury