www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Lagi w niektórych miejscach

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mistyczny_frykas
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 13 Gru 2011

PostWysłany: Wto Mar 13, 2012 10:13 pm    Temat postu: Lagi w niektórych miejscach Odpowiedz z cytatem

Gram na deDust2 i coraz częściej mam problem z lagami, które pojawiają się zazwyczaj w konkretnych miejscach tzn. w dolnym trupie najczęściej, czasem w górnym, najrzadziej gdzieś na zewnątrz ale też bywa. Mój sprzęt to GF 7300GT, 2 GB ram, Athlon x2 4200+, internet z neostrady 2 Mb (w czasie lagów nie rozłącza). Windows XP.
Jest słaby ale do tej pory CS działał płynnie. Mam ustawione najniższe detale, wszystko na LOW, chociaż jak dam na MEDIUM to nie wpływa to na pogorszenie płynności gry, no ale ja wole mniej bajerów oglądać. FPSy mam tak na poziomie 70-190, w czasie złapania laga nie pokazuje mi aby FPSy spadały w dół. Ping średnio 30-50 i też nie skacze, bo kiedy na drugim kompie coś ściągam na przykład, to wyraźnie widzę, że ping wzrasta i nie da się grać. Jednak w przypadku tych lagów o których piszę ping się nie zmienia. Raty ustawiam na 25000.

Zawsze gram z wyłączonymi wszelkimi programami w tle. Wirusy raczej wykluczam.
Jak się tego pozbyć???
Dodam jeszcze, że częściej te lagi się zdarzają gdy serwer jest już pełny tzn 20 graczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Mar 13, 2012 10:13 pm    Temat postu:

Powrót do góry
nowyK
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Lis 2007

PostWysłany: Sro Mar 14, 2012 12:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W source się gra na więcej niż 100 fpsach ?
Duże skoki fps z powodu wejścia z otwartego w zamknięte miejsce mogą wywołać lag.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mistyczny_frykas
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 13 Gru 2011

PostWysłany: Sro Mar 14, 2012 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy rzeczywiście tyle jest tych FPS ale tak mi podaje net_graph. To się szczególnie często zdarza na schodkach między dolnym a górnym trupem. Ale coraz częściej też w innych miejscach. Wartości FPS faktycznie bywa, że skaczą bardzo ale jak mozna nad tym zapanować? Z czym to może mieć związek z połączeniem internetowym czy z grafiką?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qRaK css
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Lip 2005

PostWysłany: Pon Mar 19, 2012 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj. Ja bym na Twoim miejscu spróbował pozmieniać wartość dla komendy fps_max np. na 100. Schody w trupie na d2 to miejsce w którym można uzyskać największą liczbę fps na tejże mapie. Może jak fps wzrastają to grafika się grzeje i stąd owe lagi. Sprawdź. Pozdr, kurak.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mistyczny_frykas
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 13 Gru 2011

PostWysłany: Pią Cze 29, 2012 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie. Ja w tej samej sprawie. Minął czas i właściwie problemu nie rozwiązałem. To raczej na pewno nie będzie wina grafiki, bo w międzyczasie wymieniłem kartę na GF9600GT i dalej tak się dzieje chociaż płynność przy wyższych detalach znacznie się poprawiła.

Te dziwne lagi występują nie tylko na de_dust2 ale na każdej mapie i w różnych miejscach. Wg mnie na 99% to coś z połączeniem internetowym (chociaż ping się nie zmienia, jest w normie). Zauważyłem, że jak tylko pojawia się ten lag i zresetuje komputer oraz router (wył/wł) to po ponownym odpaleniu gry już jest spoko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury