www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Opinie o GO
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Global Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
terropokemon
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Lut 2005
Klan: NFU

PostWysłany: Nie Sie 19, 2012 6:15 am    Temat postu: Opinie o GO Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekaw waszych opinii na temat GO, co wam sie podoba a co was wkurza. Zaczne oczywiscie od siebie:

Plusy:
- Jakos fajnie sie strzela, zwlaszcza z glocka :) w css mialem wrazenie ze te kule czasem jakby lukiem lataja, tu mam lepsze wrazenie celnosci.
- ladne mapy, fajnie unowoczesnione
- ladne modele broni

Minusy:
- Jakies brzydkie granaty
- jakies pokraczne modele, strasznie je ciezko odroznic, zwlaszcza na szarych mapach np office
- Grafika jakas taka szara, kolory wyprane.
- pieprzony freeze cam pytajacy czy chce zrobic screena w momencie jak zginalem... po jaka cholere chcialbym robic screena z modelem tego kto mnie zabil? kto wpadl na tak glupi pomysl?
- menu jakies takie dziwne.
_________________
Zrobi tak jak ja, pojdzie wlasna droga... procz cienia nie ma ze mna nikogo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Sie 19, 2012 6:15 am    Temat postu:

Powrót do góry
przybcio
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 23 Cze 2011

PostWysłany: Nie Sie 19, 2012 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plusy czyli ogólnie widzę Ci chodzi o grafikę, a rzecz jasna ze jest ona miła do oka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radomi1910
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Gru 2011
Klan: Plantujemy.eu

PostWysłany: Nie Sie 19, 2012 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plusy:
- grafika
- gracze 1.6 i Source beda mogli sprawiedliwie powalczyc ;)
- cala seria Counter-Strike staje sie bardziej popularna
- szansa dla nowych graczy

Minusy:
- lepszy cs (1.6) zostanie odepchniety przez gre, ktora jest o wiele od niego gorsza
- brak movementu
- slychac skok w miejscu
- brak slynnego "Fire in the hole!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
Hubk
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Kwi 2011
Klan: Gamesoul

PostWysłany: Nie Sie 19, 2012 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

minus:
DENERWUJE mnie kupowanie broni, przyzwyczajony jestem do skrótów z css;/ 2 razy dłużej kupuje w tej grze bron niz w css :D

a tak to zajebiscie mi sie gra :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
paput
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 28 Lip 2008

PostWysłany: Pon Sie 20, 2012 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

+
grafika
gracze z 1,6 i css zaczna grac razem
wiecej teamow
wiecej gier
wiecej trybow
wiekszy opor
wiecej gwiazd

-
recoil (do wyuczenia)

ZAJEBISTA GRA, INO KUPOWAĆ.... NA POCZĄTKU 1,6 czy css też nie byliście wyjebani pod każdym względem więc czas przysiąść i przestać pierd*** takie minusy i takie, stare się skończyło
_________________
i5 2500K + CNPS10X Flex + 2x 120mm
DDR3 8GB CL8 1600 Vengance
Radeon 6870 1GB
WD Caviar Green 1TB
P67 Pro3 - ASRock
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DeathClaw666
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Lip 2004
Klan: #pfdG

PostWysłany: Wto Sie 21, 2012 8:56 am    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

+grafika
+recoil
+świetny radar

-kupowanie (kupuje chyba z 20 sec. :)) - ale myślę, że kwestia do wyuczenia
-za dużo informacji na ekranie, jakieś śmieszne info o żyjących graczach
-jakiś dziwny moovment
-ilość fps :D

Może ktoś z was zna jakiś dobry .cfg co wyłącza zbędne animacje i elementy grafiki, które nie wpływają na jakość gry? cs:go jest na silniku source, więc pewnie gracze z cs:s mają jakieś dobre cfg :)
_________________
#tweakers join at Quakenet
Sklep zoologiczny online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Cycu z Czarnkowa
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 08 Sie 2012

PostWysłany: Wto Sie 21, 2012 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

radomi1910 napisał:
Plusy:
- grafika
- gracze 1.6 i Source beda mogli sprawiedliwie powalczyc ;)
- cala seria Counter-Strike staje sie bardziej popularna
- szansa dla nowych graczy

Minusy:
- lepszy cs (1.6) zostanie odepchniety przez gre, ktora jest o wiele od niego gorsza
- brak movementu
- slychac skok w miejscu
- brak slynnego "Fire in the hole!"


Wlasnie kolego... Brak slynnego "Fire in the hole!" Szkoda :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
epiphone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2009
Klan: DELETED

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pogralem troche w tego CS:GO.
Zawiodlem sie po calosci. Kolejna odslona csa skierowana do niedzielnych graczy.

Po pierwszym odpaleniu gra mnie cieszyla bo wszystko jest nowe. Ale im dluzej gralem i im bardziej zaczalem ogarniac, tym bardziej mialem dosc tej gry.
Tutaj nie ma miejsca na jakies umiejetnosci, movement - to jest calkowicie randomowa gra dla kazdego.

Innymi slowy valve kontynuuje swoja polityke wypuszczania nowych wersji csa gdzie umiejetnosci schodza na dalszy plan...
W porownaniu do cs 1.6 ta gra to kpina. A w cs 1.3 gdzie krolowaly umiejetnosci nawet nie ma co porownywac.
_________________
z plebsem nie rozmawiam :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
McG
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 18 Sty 2010

PostWysłany: Nie Sie 26, 2012 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na chwile obecną uważam że Global Offensive to najgorsza jak dotąd odsłona Counter Strike'a. Nie którzy piszą że bliżej jej do Sourca niż do 1.6 a ja osobiście uważam że do żadnej nie pasuje. Bardziej mi to przypomina serie Call of Duty. Modele postaci, broni i ogólna grafika to jeden wielki "budyń", zupełnie jak bym grał w Modern Warfare 3.

Sam recoil oraz model strzelania jest tak spierdolony że po 15 minutach gry miałem serdecznie dosyć. Menu gry oraz wybór broni również jest nieintuicyjne dla PC. Pierwsze wrażanie bardzo negatywne, gra typowo pod konsole. Mam małą nadzieje że da się to wszystko naprawić w nadchodzących patchach. Jeżeli nie - trudno. Płakać nie będę. Jak na razie to typowa randomowa gra dla niedzielnych graczy. Gówno i tyle...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ZmX
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Sty 2008
Klan: Nie oglądam

PostWysłany: Nie Sie 26, 2012 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No najgorsze jest to, że nie potrafię znaleźć sposobu na strzelanie. Pestkowanie - źle, full auto - też niedobrze. W głowę siądzie od niechcenia, ogólnie chodzi mi o to, że lata spędzone na graniu w starsze wersje (pikselowce czy sorsowce) nie dają jakiejś przewagi czy nie przenoszą skilla na nową wersję. Ogólnie goście z coda nas biją, ot co.

A co do opinii, że bliżej jej do sorsa niż do 1.6 - z tym się mogę zgodzić, wczoraj grałem esla na chłopaków z poland.css i na początku oznajmili nam, że to będzie dla nich łatwy mecz :D Ciekaw jestem co by było, gdybyśmy się zmierzyli na najstarszej żyjącej platformie :p

Jeżeli znajdę klucz na przeniesienie swoich umiejętności do nowego świata, pewnie będę zadowolony.
_________________
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2713004
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
radomi1910
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Gru 2011
Klan: Plantujemy.eu

PostWysłany: Nie Sie 26, 2012 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko ty będziesz wtedy zadowolony :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
YaQubek
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 08 Lut 2010

PostWysłany: Nie Sie 26, 2012 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

McG napisał:
Na chwile obecną uważam że Global Offensive to najgorsza jak dotąd odsłona Counter Strike'a. Nie którzy piszą że bliżej jej do Sourca niż do 1.6 a ja osobiście uważam że do żadnej nie pasuje. Bardziej mi to przypomina serie Call of Duty. Modele postaci, broni i ogólna grafika to jeden wielki "budyń", zupełnie jak bym grał w Modern Warfare 3.

Sam recoil oraz model strzelania jest tak spierdolony że po 15 minutach gry miałem serdecznie dosyć. Menu gry oraz wybór broni również jest nieintuicyjne dla PC. Pierwsze wrażanie bardzo negatywne, gra typowo pod konsole. Mam małą nadzieje że da się to wszystko naprawić w nadchodzących patchach. Jeżeli nie - trudno. Płakać nie będę. Jak na razie to typowa randomowa gra dla niedzielnych graczy. Gówno i tyle...


Kiedy wy się ludzie nauczycie bindować kupowanie broni -,- A tak poza tym to można normalnie numeryczną kupować więc nie widzę żadnego problemu. Słabą masz intuicję skoro nie umiesz się w menu połapać. Skoro ta gra jest tak randomowa to dlaczego NiP niszczy wszystko na swej drodze? Mają lepszego farta od innych teamów?

A teraz do rzeczy:
+Świetny HUD
+Fajne ustawienie serwerów pod meczyki
+Tabela
+Grafika
+Im lepszą grafikę się ustawi, tym więcej FPS
+Zrównoważenie USP i Glocka
+Mapy
+Radar
+Metoda punktacji
+podnoszenie granatów

+-Nie można skanować przez 10 metrowe ściany

-Mgiełka (na szczęście są już mapy gdzie został skasowana. Mam nadzieje że wejdą oficjalnie)
-Nuke (brak zejścia od od dworu i drugich drzwi na dole)
-Można mieć przy sobie tylko 3 granaty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
Zero Coolz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Sie 2005

PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
+Im lepszą grafikę się ustawi, tym więcej FPS


muszę to sprawdzić :>
_________________
Cytat:
,,Nie ten wygrywa kto pierwszy strzeli, ale ten kto pierwszy trafi..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
friZz
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 16 Kwi 2007

PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się wypowiem jako gracz CS 1.6. W Source'a grałem kilka godzin, nie żałuję wydanej kasy, ale nie przemawiała nigdy do mnie ta gra.

Wczoraj kupiłem i pobrałem Global Offensive i trudno jest mi powiedzieć, czy tej grze bliżej do CSS czy 1.6, bo musiałbym znów odpalić tę nowszą i porównać.

Ogólne wrażenie jest takie, że tak gra oprócz podobnie rozłożonych map i ich nazw nie ma nic wspólnego z Counter-Strike 1.6. Czy to źle, czy dobrze?

Ani źle, ani dobrze. Nie spodziewałem się klona 1.6. To ma być całkiem nowa gra i taka właśnie jest. Po dwóch godzinach trudno cokolwiek powiedzieć, gra się dziwnie, strzela się dziwnie, chodzi się dziwnie. Nie przemawiają do mnie wodotryski i cała ładna grafika (stąd też nie przekonał mnie CSS), wybiega przeciwnik, a ja go nawet nie widzę, bo wszystko jest takie kolorowe i przykuwające uwagę.

Od ponad roku praktycznie nie gram w CS, czasem FFA w 1.6, więc może dla frajdy z czasem GO mnie przekona. Jeśli jednak mam wyrazić opinię, która z dwóch gier jest lepsza, to zdecydowanie odpowiem "jeden sześć" :)

Sądzę, że nigdy nie powstanie już tak grywalna gra jak tamta. Urok movementu, prostej grafiki, dźwięków, skanowania przez ściany i tego, czego brakuje mi najbardziej: SALTA postaci kiedy walniesz HS :)

Do GO można się będzie przekonać, tak samo jak można było do CSS. Ale zdecydowanie odradzam porównywanie jej do którejkolwiek z gier. To nowa gra. Wydanie niespełna 50zł nie jest dużym kosztem, nie żałuję, ale nie wróżę jej sukcesu na miarę choćby jednej dziesiątej tego, co osiągnęła 1.6.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
bulletprooF~
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Paź 2006

PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zalezy od tego, czy wieksze organizacje jak WCG itp. przejda na CS:GO.

Pogralem pare godzin i nie moge sie w zaden sposob przyzwyczaic do tego dziwnego movementu i recoila. Brak skanowania dalbym na minus, a nie jak niektorzy - na plus. To byl jeden z najwiekszych urokow serii (nie liczac css, ktore przeciez praktycznie umarlo w porownaniu do starszego 1.6). Nie wiem dlaczego valve chociaz raz nie poslucha opinii graczy. Zrobic gre na bazie 1.6 z lepsza grafika, paroma dodatkami typu bronie, skiny, przerobione mapy, ale bez miliona ruchomych elementow i bajerow, ktore sa fajne, ale w singlu. Hit murowany, bo dla cashuali bardziej atrakcyjny z powodu grafiki (co za tym idzie - wieksze zainteresowanie organizatorow turnieji), a dla starych wyjadaczy stary dobry konter z podobnym recoilem, skanowaniem, movementem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Global Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 1 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury