www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Olbrzymi problem z nagłymi przycinkami.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mba
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 04 Wrz 2012

PostWysłany: Pią Wrz 07, 2012 10:21 pm    Temat postu: Olbrzymi problem z nagłymi przycinkami. Odpowiedz z cytatem

Witam. Na początku zaznaczę, że będę MEGA wdzięczny osobie, która pomoże mi rozwiązać mój zagadkowy problem.
Sedno sprawy - w trakcie grania w cs:s, team fortress, cs:go i zapewne inne gry na steamie, gry co jakiś czas się przycinają. Przycinka wygląda tak, że gram sobie, gram, aż nagle na sekundę lub dwie gra się jakby przycina, często jest to przy jakichś nagłych dźwiękach, typu wyjdzie mi ktoś z awp zza rogu i strzeli. Wtedy jest zapętlenie się dźwięku strzału i ekran stoi w miejscu na chwilę, potem po tym krótkim czasie gra dostaje mega przyśpieszenia i zazwyczaj jestem już martwy. Zdaża się taka przycinka z różną częstotliwością. No ale co najmniej jedna taka zwiecha na 15 minut.
Dodam, że problem zaczął występować dopiero jakiś czas temu. Wcześniej cs:s działał bez zarzutów. Przeinstalowałem system 2-3 razy, niestety bez efektu. Na gołym systemie z samymi sterami jest ten sam problem. : (
Przejdę do specyfikacji sprzętu itp:
Laptop asus k52jt, a dokładnie:
i3 2x2,26
6GB ramu
radeon hd 6370m
Neo 2 MB na routerze tp-link
Configi zazwyczaj Chrisa na MaxFrame.
Wszystkie gry oczywiście oryginalne, system oryginalny.
Kaspersky antywirus.

W cs:s fpsy wahają się w granicach 60-150. W team fortress dochodzą nawet do 300. Ping przeważnie w granicach 50.

Mogę dodać, dla przykładu, że pirackie left4dead 2 na pełnych detalach działa bez przycięć.

Laptop przy tych grach się nie nagrzewa jakoś szczególnie mocno. Gram w dotę 2 i tam faktycznie czuć, że trochę się poci, ale przycinek nie ma. Czyściłem wnętrze jakieś 3 tygodnie temu. Poza tym ciągle używam własnorobnej podkładki chłodzącej ( olbrzymi wentylator dmucha w kluczowe miejsce ).

Wydaje mi się, że podałem wystarczająco dużo informacji. Jeżeli jest potrzebne coś z gry, jakieś screeny itp, to bez problemu podam. Nagrałbym nawet jakieś replay'e czy coś, ale niestety nie wiem jak to się robi, chyba że ktoś mnie pokieruje jak to zrobić. :) Nie jestem jakimś profesjonalnym graczem csa, gram dla przyjemności, no ale niestety te przycinki całą przyjemność gry mi odbierają. Liczę na Was!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Wrz 07, 2012 10:21 pm    Temat postu:

Powrót do góry
mba
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 04 Wrz 2012

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2012 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problemem jest proces audiodg.exe, lecz wciąż nie rozwiązałem problemu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury