www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Reklamacja w Media Markt
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bezel85
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 04 Mar 2008

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2012 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podsumowując :
... nie skorzystałem z opcji podanej przez tymozynke, przypuszczam, że i tak nic by to nie dało. Po drugie uno : w przypadku produktów, do których nie ma karty gwarancyjnej, a gwarancję stanowi paragon, produkt taki jest wysyłany przez MM do odpowiedniego serwisu ( nie wiem czy jest jakaś różnica w przypadku dołączonej karty gwarancyjnej; prawdopodobnie chodzi tylko o czas gwarancji ). MM jest tylko pośrednikiem pomiędzy klientem a serwisem. Przy ponownym oddaniu myszki do serwisu - 5 września - wydawało mi się, że powinienem dostać z powrotem dwa tygodnie później, czyli 19 września. W rzeczywistości MM wysłał myszkę 10 września i OD TEGO MOMENTU liczone są da tygodnie, a nie od momentu oddania ... to tak na marginesie.
Życzę udanych zakupów w MM.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Wrz 26, 2012 10:50 pm    Temat postu:

Powrót do góry
tymozyna
Moderatorka
Moderatorka


Dołączył: 08 Kwi 2005

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2012 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie.
data zgłoszenia się liczy. termin reklamacji masz na druku.
_________________
#psd.pl @ Quakenet
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jaason
Admin serwera CS.PL
Admin serwera CS.PL


Dołączył: 22 Paź 2001

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2012 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W rzeczywistości MM wysłał myszkę 10 września i OD TEGO MOMENTU liczone są da tygodnie, a nie od momentu oddania ... to tak na marginesie.
To jakbyś oddał im mychę załóżmy 10 lutego a oni w wyniku zapewne lenistwa wysłaliby ją do serwisu powiedzmy 10 grudnia tego samego roku to też byś liczył dwa tygodnie? Tutaj rację ma tymozyna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bezel85
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 04 Mar 2008

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2012 12:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niby tak, ale co ja mogę. Z natury spokojny jestem. Za drugim razem zapytałem się czy z racji tego, że jestem w tej sytuacji poszkodowanym to czy dałoby się to jakoś rekompensować. Ekspedientka powiedziała, że może zamieścić informację w stylu "klient domaga się zwrotu pieniędzy lub zamiany na nowy produkt" - tak też uczyniła. Naprawa nie wymagała znacznej ingerencji więc postanowili ją naprawić, a nie wydawać nowy towar. Z jednej strony trzeba zrozumieć MM. Mają swój wewnętrzny regulamin. Gdyby ta naprawa trwała ruski miesiąc to wiadomo, że z prawnego punktu widzenia dałoby się podejść ten temat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tymozyna
Moderatorka
Moderatorka


Dołączył: 08 Kwi 2005

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2012 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja po upływie 14 dni od dnia złozenia ponownej reklamacji domagalabym sie swoich praw opisanych w ustawie.
_________________
#psd.pl @ Quakenet
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury