www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
team bez spiny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MeMenTo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Kwi 2008

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 7:33 pm    Temat postu: team bez spiny Odpowiedz z cytatem

Witam. Szukam 4 graczy do pogrania sobie bez spiny, bez płaczu i z humorem ;d Granie wieczorami, na poczatku jakies versusy potem esle i cupy. cos o omnie to mam 20lat gralem 5lat w 1.6 esl on wszystkie ligi on rowniez na lana moge sie przejechac jakby sie nam fajnie gralo (bywałem na lanach w 1.6). Jezeli sie spinasz to nawet do mnie nie pisz szukam poprostu ludzi do pogrania, a nie spinania sie do bycia najlepszym na swiecie. liczy sie zabawa aczkolwiek wiadomo ze turnieje i rywalizacja tez jest wazna więc jak nie umiesz klikac w myszke to nie pisz :D do tego wiek minimum 18lat. kontakt steam memento992
_________________
BLOWJOB BETTER THAN NO JOB
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 7:33 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury