www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
2 osoby do teamu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
valerian
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Sie 2009

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 10:36 pm    Temat postu: 2 osoby do teamu Odpowiedz z cytatem

CZYTAĆ CAŁOŚĆ ZE ZROZUMIENIEM INACZEJ NIE DODAWAĆ!!!!

Siema pisałem juz wcześniej, ale dalej nie mogę znaleźć odpowiedniej osoby/ób do teamu, wiec

jest nas 3

rn'y VallaR, fknikk, Alviczi,

poszukujemy 2 naprawdę oporowych osób z mózgiem, nie wiem czy społeczność tutaj czytać nie umie ale zgłosiło się poprzednim razem pare osób naprawde takich które nie powinny do mnie pisać, przejdźmy do szczegółów

potrzebujemy 1 mega oporowego nazwijmy to po mircowemu "shootera" który czuje bronie tak samo jak w cs.16/css tak jak my tu juz czujemy :), dodatkowo ma mozg nie od parady, oraz zna sie na zasadach prawdziwego teamplayu, a nie takiego żywcem wziętego z #mixy.pl,

oraz prowadzący!!!! to jest najważniejsze ten koleś ma to mieć we krwi!, i żyć grą(prosze niech zgłaszają się ludzie naprawdę umiejące to zrobić które mają z tym doczynienia od dawna, oraz mają kreatywność naprawde na wyskoim poziomie, przy okazji pozdrawiam kilka osob które "rzekomo" były prowadzącymi a moja babcia by to lepiej zrobiła, do tej pory ja prowadze ale to jest takie chwilowe dopóki nie znajdziemy kogos lepszego!!!


coś bardziej od technicznej strony

17+ bez wyjątków
prowadzący najlepiej starszy xd trzeba czuć pewien respekt do tej osoby, zresztą nie muszę pisać kto ma jaki być mają, się zgłosić tylko te "rodzynki" ci najlepsi, proszę żeby ludzie którzy myślą że umieją w to grać i do czegoś się nadają niech mnie nie dodają, tyle ode mnie

ja was dodaje, wy piszecie ale w 1 wiadomosci!!!! a nie co słowo enter i proszę o rozwinięte info a nie jak mircowe hajty!!!

Kontakt : http://steamcommunity.com/profiles/76561198020104576/
[/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 10:36 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury