www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
need team 17

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike: Global-Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
reeet
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Wrz 2011

PostWysłany: Nie Paź 21, 2012 6:40 pm    Temat postu: need team 17 Odpowiedz z cytatem

Siemanko. Jeśli chodzi o mnie mam 17 lat(95 rocznik) wcześniej przez około 4/5 lat grałem w 1.6, wiec mam jakies pojecie o grze. W globala gram od bety, lecz nie było to po 12 godzin dziennie, lecz co jakis czas mixy z kolegami albo na dm'ach. W tygodniu jestem dostępny od godziny 17-18 do późnych godzin wieczornych, natomiast w weekendy bywa różnie(wiadomo każdy ma życie oprócz cs'a) wiec w niedziele jestem od 16 do 23/24, a piątki i soboty jakos ustalimy.


Natomiast jeśli chodzi o was najlepiej żeby była juz ta stała 3 bądź 4 z prowadzącym, ale jeśli ktoś jest sam i ma plany stworzyć dobrą ekipę także nie bede miał nic przeciwko temu zeby dołączyć. Jedyne czego od was oczekuję to opanowania, oraz zaangażowania w to co bedziemy robić, wiadomo to jest jeszcze nowa gra, wiec wszystko jest możliwe, trzeba tylko się postarać.


Ps gram na pozycji shooter, ale jak bedzie trzeba awp tez coś zabijam. chyba napisałem wszystko co najistotniejsze, w razie jakichkolwiek pytań pisać na steam.



steam: lukasz12373
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Paź 21, 2012 6:40 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike: Global-Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury