www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
+1 do 2on2 ESL CS:GO

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
crykedd
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 04 Lis 2012

PostWysłany: Sro Lis 21, 2012 6:14 pm    Temat postu: +1 do 2on2 ESL CS:GO Odpowiedz z cytatem

Nie zamierzam się rozpisywać jak inni, bo wg. mnie to jest zbędne na tym forum. Setki osób się zgłasza, lecz tylko pojedyncze osoby są warte głosu. Przejdę od razu do sedna. Potrzebuje, tzn. szukam osoby do grania wieczorami ladder 2on2 odpowiednio europejskigo jak i polskiego(na daną chwilę na zapowiada się z powodu małej aktywności naszych rodaczków).

Szukam osobę rozwiniętą emocjonalnie. Tzn. jaką? Nie chce mi się grać, z jakimś dzieckiem, który jęczy albo uważa się za nie wiem kogo. Sorry ale to nie jest temat dla ciebie, jeśli podchodzisz z taką sprawą. Rozumiem, że chcesz wbić top'a jak wszyscy, sam bym chciał ale od razu tego nie uda ci się zrobić. ESL zaczyna organizować turnieje dla strefy 2on2, dlatego można małe osiągnięcia na konto zebrać - w praktyce, nie wiadomo jak to będzie.

Dobrze by było jak byś był z okolic Łódzkiego, ale tego nie wymagam. Najlepiej gdybyś miał 17 lat i wzwyż - nie będę tłumaczył czemu. Nie chciałbym abyś miał jakieś problemy z podstawowymi narzędziami(mam na myśli Wire etc.) To chyba wszystko co na ten temat miałem do napisania, teraz czekam tylko na wasze oferty - niżej przedstawiam odpowiedni kontakt do mnie.

Steam: crykedd

-------------------------------
Mam dostęp do kilku serwerów + teamspeak3.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Lis 21, 2012 6:14 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury